Crystal Palace – Derby 0:0 (*15:01) | Middlesbrough – Tottenham 0:0 (*15:01) | Sheffield Utd. – AFC Fylde 0:0 (*15:01)
Gillingham – West Ham 0:0 (*19:16) | Manchester City – Rotherham 7:0 (kon.) | Millwall – Hull City 2:1 (kon.)
Queens Park – Leeds 2:1 (kon.) | Woking – Watford 0:2 (kon.) | Fulham – Oldham 1:2 (kon.)
Newport County AFC – Leicester 2:1 (kon.)

Oldham právě vstřelil branku!
    Jen pár minut nás dělí od velkého překvapení! Kdo by to byl ještě před malou chvílí čekal, že Fulham bude na pokraji vyřazení! Nepomuceno si po autovém vhazování vyměnil míč s Lydenem a odcentroval na CALLUMA LANGA. Ten sice byl těsně bráněn, ale i tak se probil k hlavičce, na kterou Bettinelli nedosáhl.
    76. Sam SURRIDGE - 1:1

76
    Čtvrthodinu před koncem je nečekaně vyrovnáno a několik tisícovek hostujících fanoušků tak propuklo v obrovský jásot! Míč si na penaltový puntík postavil dvacetiletý útočník SAM SURRIDGE a zkušeně zavěsil k pravé tyči Bettenilliho brány.
    52. Denis ODOI - 1:0

52
    Fulham právě vstřelil branku!
    Domácí se na konci dvaapadesáté minuty radují z vedoucí trefy! Kebano zleva odcentroval přes Langa. Ayité se k hlavičce nedostal, ovšem za ním všechno jistil DENIS ODOI, který nekompromisně napálil balón k bližší tyči.

Michal Břuchanský

Branky: 52. Odoi – 76. Surridge (pen.), 88. Lang

Karty:   38. Kebano (FHM), 63. Odoi (FHM), 75. Sessegnon (FHM) – 82. Lyden (OLD)

Neproměněná penalta: 85. Mitrović (OLD), brankář Iversen zneškodnil

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 10:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 1:6. Fauly: 12:7.
    Fulham FC: Bettinelli – Odoi, Ream, Chambers, Le Marchand – Seri, Cissé, Cairney (C) (84. Mitrović) – Vietto, Kebano (73. R. Sessegnon), Ayité.
    Náhradníci: Fabri – R. Sessegnon, S. Sessegnon, Christie, Schürrle , Kamara, Mitrović.

Oldham Athletic: Iversen – Hamer, Clarke (C), Edmundson, Branger – Missilou, Maouche, Lyden – Lang, O´Grady (60. Surridge), Nepomuceno.
    Náhradníci: de la Paz – Baxter, Graham, Taylor, Hunt, Sylla, Surridge.

Rozhodčí: Taylor – Beswick, Bennett