Spišská N. Ves – Pov. Bystrica 4:1 (kon.) | Michalovce – Skalica 5:2 (kon.) | Humenné – Nové Zámky B 11:1 (kon.)
Martin – Trnava 10:5 (kon.) | Topoľčany – Prešov 4:3 (kon.) | Dubnica – Osmos Bratislava 6:3 (kon.)
HC Topoľčany
4:3 (2:2, 0:1, 2:0)
HC Prešov
sk Středa 16.01.2019, 18:00 • ZŠ Topoľčany • 1. liga (SR) • 39. kolo

Dvomi gólmi v záverečnej tretine o svojom triumfe rozhodli domáci hokejisti. Topoľčany si pripísali cenné tri body, hosťom z Prešova zostali po prehre 3:4 len oči pre plač. (20:17:45)

59:15
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Uhnák – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Jiří Hajda – 2 min., hrubosť).

59:00
    Topoľčany dali gól!
    Veľká smola pre hostí, ktorým zostanú najskôr oči pre plač. MILOŠ BYSTRIČAN presne minútu pred koncom posúva domácich blízko blizúčko trom bodom.

Asistencia: Martin Kalináč.

55:26
    Súčasné vylúčenie:
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Dominik Laššo – osobný trest do konca zápasu, hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Artur Voitcekh – osobný trest do konca zápasu, hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).

52:48
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Adam Tužinský – 2 min., podrazenie).

48:33
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Uhnák – 2 min., podrazenie).

44:47
    MARTIN UHNÁK vyrovnáva na 3:3, dokáže to domácich namotivovať k víťazstvu?

Asistencie: Jozef Kováčik, Michal Kluka.

44:29
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Marcel Stena – 2 min., držanie).

40:49
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (František Pulščák – 2 min., sekanie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Dvojnásobná presilovka dostala Prešov bližšie bodom. Schyľuje sa k prekvapeniu, no dotiahnu ho východniari do úspešného konca?

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

25:36
    Tím HC Prešov dal gól!
    FRANTIŠEK PULŠČÁK využíva dvojnásobnú početnú výhodu, Prešovčania prekvapivo vedú!

Asistencie: Jiří Hajda, Patrik Marcinek.

25:00
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Martin Kalináč – 2 min., hákovanie).

24:40
    Vylúčenie v tíme HC Topoľčany (Lukáš Tábi – 2 min., hákovanie).

20:01
    Začala sa druhá tretina.

Sledujeme vyrovnané stretnutie, v ktorom boli domáci dvakrát na koni, no hostia z Prešova dvakrát vyrovnali. Čo prinesie druhá dvadsaťminútovka?

Viktor Kalinács

Branky a nahrávky: 2. Šťastný (Pekarčík), 5. Uhnák (Tomčák, Kluka), 45. Uhnák (Kováčik, Kluka), 59. Bystričan (Kalináč) – 3. Halama (Chlepčok, Benko), 20. Halama (Magdolen), 26. Pulščák (Hajda, Marcinek)

HC Topoľčany: Halo (Komžík) – Ďurčo, Král, Kováčik, Hrudík, Bystričan, Hřebíček, Gergel – Tábi, Tomčák, Podstavek – Uhnák, Kalináč, Kluka – Šťastný, Laššo, Pekarčík – Martiška, Klenko, Bečka – Gergel
    HC Prešov: Babik (M. Marcinek) – Hajda, Zavalniuk, Matejovie, Dubina, Benko, Voitcekh, Španko – Pulščák, Tužinský, P. Marcinek – Lupták, Stena, Kicha – Chlepčok, Halama, Magdolen – Lamač, Liubimov

Rozhodčí: Druga – Beniač, Michna