Vladivostok – Čerepovec 2:4 (kon.) | Chabarovsk – Jokerit 4:5 (1:3 po s.n.) | Kunlun – Jaroslavl 1:5 (kon.)
Novosibirsk – Spartak Moskva 4:3 (po pr.) | Barys – Ufa 1:0 (po pr.) | Čeljabinsk – N.Novgorod 3:2 (kon.)
Nižněkamsk – Viťaz 1:2 (kon.) | Omsk – Soči 2:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jekatěrinburg 3:0 (kon.)
Petrohrad – Dynamo Moskva 3:1 (kon.) | Riga – Magnitogorsk 0:2 (kon.)
Neftěchimik Nižněkamsk
1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
HC Viťaz Moskevská oblast
Čtvrtek 17.01.2019, 17:00 • Neftěchim Arena • KHL

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek večer a někdy zase u onlajnu na počtenou! (19:39:40)

Československá stopa v utkání

Adam Polášek – 0+0, 2 střely na branku, čas ve hře – 19:59, 5 trestných minut.
    Andrej Nestrašil – 0+0, 2 střely na branku, čas ve hře – 19:58, 2 trestné minuty.

Vojtěch Mozík – 0+0, čas ve hře – 19:23.
    Michal Řepík – 1+0, 1 střela na branku, čas ve hře – 15:26.

Statistiky po celém utkání:

Střely na branku: 24 – 32
    Zblokované střely: 11 – 10
    Vhazování: 32 – 27
    Hity: 5 – 11
    Přesilové hry: 1/4 – 1/3 + gól v oslabení.

Je konec! Hostující celek předvedl něco naprosto neskutečného, když ještě tři a půl minuty před koncem prohrával o gól. Jenže poté se parádní ranou v oslabení prosadil Makejev, jenž srovnal stav utkání. Viťaz navíc dokázal otočit stav utkání, když se v početní výhodě trefil Michal Řepík minutu před koncem. Domácí to sice ještě zkusili v šesti, ale vyrovnat nedokázali.

Viťaz právě vstřelil branku!
    Což se mu také daří! Neskutečné, co předvádějí hostující hokejisté v posledních minutách, kdy otáčí stav z 0:1 na 2:1. Sjomin našel v přesilové hře MICHALA ŘEPÍKA, jenž svůj tým poslal poprvé v zápase do vedení! Asistence: Alexandr Sjomin a Gennadij Stoljarov.

58:40
    Viťaz se snaží překlopit vedení na svou stranu v početní výhodě. V té je aktivní a má spoustu střel na branku, jenže gól z toho zatím nepadl.

57:35
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Andrej Sergejev – 2 min., nedovolené bránění).

56:33
    Viťaz hraje v pěti!
    56:31 Alexej MAKEJEV - 1:1

56:31
    Neskutečné! Hosté vyrovnávají tři a půl minuty před koncem základní hrací doby, navíc v oslabení! Arťom Švec-Rogovoj našel volného ALEXEJE MAKEJEVA, který tak krátce před koncem srovnal. Navíc srovnal krásnou střelou, která trefila místečko nad Ježovým ramenem. Nejspíše nás tedy čeká ještě drama. Asistence: Arťom Švec-Rogovoj.

56:12
    Další střela v podání domácího týmu, Ten přece jen nakonec několikrát vystřelil, ale navýšení náskoku se prozatím nekoná.

55:40
    Tohle již vypadalo mnohem zajímavěji pro domácí stranu! Přišla střela, po které následovala ještě dorážka na hranici brankoviště. Ortio vše ustál.

55:07
    Nižněkamsk toho v přesilové hře zatím moc nepředvedl. Sice vyslal střelu na branku, ovšem hostující gólman zasáhl. Následovalo vyhození přes čáry.

54:33
    Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Nikulin – 2 min., podrážení).

53:20
    Domácí hrají v pěti!

Denisa Józsová

Branky a nahrávky: 32. Bikmullin (Podšendjalov) – 57. Makejev (Švec-Rogovoj), 59. Řepík (A. Sjomin, Stoljarov)

Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Korotajev) – Polášek, Bryncev, An. Sergejev, D. Musin, Šaripzjanov, Ogurcov, Volgin, Semjonov – Nestrašil, Porjadin, Puustinen – P. Kulikov, E. Galimov, Chajrullin – Šiksatdarov, Padakin, Šarifjanov – Avcin, Podšendjalov, Bikmullin.
    HC Viťaz Moskevská oblast: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Jevsejenkov, Stasenko, Golovkov, Šinkevič, S. Romanov, Kožemjakin – M. Aaltonen, A. Sjomin, Stoljarov – Rendulić, A. Nikulin, Makejev – Švec-Rogovoj, Kokarev, Řepík – P. Černov, Vyglazov, Gončarov.

Rozhodčí: Akuzovskij, Gašilov – Golovljov, Parikov