Kobra – K. Vary 1:9 (kon.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 0:7 (kon.) | Liberec – Kladno 4:5 (po pr.)
PZ Kladno – Chomutov 3:2 (kon.) | Tábor – Č. Budějovice 3:4 (kon.) | Plzeň – HC Litvínov 0:3 (kon.)
Havířov – Zlín 3:4 (po pr.) | Sparta – Třemošná 5:1 (kon.) | Mountfield HK – Slavia 3:4 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 3:6 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 2:4 (kon.) | Kometa Brno – Třinec 4:2 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 2:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 2:1 (po pr.) | Přerov – Technika Brno 6:1 (kon.)
HC Sparta Praha
5:1 (1:0, 1:0, 3:1 - N 1:0)
HC Meteor Třemošná
Čtvrtek 17.01.2019, 17:30 • Tipsport aréna (Holešovice) - malá hala • Extraliga dorostu • Nadstavba C

Já děkuji za pozornost, mějte pěkný večer a příště na počtenou! (20:10:48)

Sparta šla dnes tvrdě za vítězstvím, od začátku "fárala", byla hokejovější a počkala si na šance, které proměnila, i když dlouho to bylo vyrovnané, o gól o dva, avšak Pražané vytrvali a ve třetí periodě přidali tři branky a bylo hotovo. Třemošná mohla myslet na body jen 40 minut, třetí třetinu jasně propadla a takhle se v Praze o body nehraje, navíc hrála nedisciplinovaně, což soupeř potrestal. Sparta vítězí 5:1 a 1:0 v prodloužení, celkově bere čtyři body.

63:44
    Sparta právě vstřelila branku!
    Střela z levého kruhu a dorážka do opuštěné branky, Pražané byli brzo u odraženého puku a hokejový bůh je odměnil gólem a dalším bodem v prodloužení. Autorem branky je SEBASTAN HÖLL. Asistence: Filip Ducháč, Michal Vitouch.

63:23
    Střela Sparty z pozice beka, zblokováno.

61:58
    Průnik po levém křídle Třemošné, Dlouhý vyráží na zadní mantinel.

61:54
    Tady stačí jediná chybka, klidně při střídání.

61:09
    Pražané hrají v útoku, musí bojovat o tento prostor, Třemošná se ubránila a týmy opět střídají.

59:53
    Kombinace sparťanů na malém prostoru a střela na lapačku, Vondráš vyrazil nad branku, právě lapačkou.

57:38

57:38
    Hostům se přesilovka vůbec nevydařila.

55:55
    Brejk domácích, hráč dotáhl puk až do útočného pásma, tam byl zastaven, možná faulem, ale sudí to jako faul neposoudil a hraje se dál.

55:38
    Vyloučení v týmu HC Sparta Praha (Horáček – 2 min., napadení).

55:28
    Třemošná zatlačila domácí hokejisty, Dlouhý vyrážel levým ramenem, nebezpečná střela.

54:14
    Sparta navyšuje vedení už na 5:1. O třech bodech je s největší pravděpodobností rozhodnuto. Další akce z dílny sparťanských útočníků, jež dnes předvedli, že umí vymyslet pěkné a nápadité akce. Autorem branky je LUKÁŠ KALNÝ. František David, Sebastian Höll.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 18. Výkruta (Bareš, Němec), 39. Brůna (Mácha, M. Vitouch), 45. Broš (Ducháč, Brůna), 48. Mácha (Straka), 55. Kalný (David, Höll), 64. Höll (Ducháč, M. Vitouch) – 42. Plecitý (Trachta, Kozlík)

HC Sparta Praha: Dlouhý (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ludvík, Ducháč, Menzel, Horáček – Broš, Bareš, Mácha, Höll, Straka, David, Kalný, Němec, M. Vitouch, Výkruta
    HC Meteor Třemošná: Vondráš (Ženíšek) – Trachta, Čarda, Bulka, Plecitý, Malkovský, Poch – Beníšek, Martinec, Schindler, Kozlík, Šmíd, Borák, Steinbrücker Pešek, Holý, Lajoš, Beránek, Albrecht

Rozhodčí: Jaroš – Zháňal, Šimánek