Boston – St. Louis 5:2 (kon.) | NY Rangers – Chicago 4:3 (kon.) | NY Islanders – New Jersey 4:1 (kon.)
Tampa – Toronto 2:4 (kon.) | Minnesota – Anaheim 0:3 (kon.) | Nashville – Winnipeg 1:5 (kon.)
Dallas – Los Angeles 1:2 (kon.)
New York Islanders
4:1 (3:0, 0:0, 1:1)
New Jersey Devils
Pátek 18.01.2019, 01:05 • NYCB Live/Nassau Coliseum, New York • NHL

41:44
    Hosté se sice ubránili, ale budou opět hrát v oslabení, dvouminutový trest za hákování dostal Brian Boyle.

39:31
    Domácí měli ponechanou výhodu, už se ale pískalo. Dvě minuty za podrážení dostal Kyle Palmieri.

17:49
    Chytrá hra od Bretta Seneyho. Ten před brankou neustále pošťuchoval Adama Pelecha, až to ten nevydržel a soupeře srazil k ledu. Domácí obránce dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

14:28
    Opět se bude vylučovat, tentokrát ale na opačné straně. Dvě minuty za krosček obdržel hostující Blake Coleman.

11:36
    Je tu první vyloučení, přesilovku si zahrají hosté. Dvě minuty za vražení na hrazení Samiho Vatanena dostal Anders Lee.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 6. Lee (Leddy, Eberle), 10. Dal Colle (Mayfield, Komarov), 16. Eberle (Leddy, B. Nelson), 58. Lee (Jo. Bailey) – 48. A. Greene (Severson)

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Dal Colle – Clutterbuck, Cizikas (A), M. Martin.
    New Jersey Devils: Blackwood (Kinkaid) – Severson, A. Greene (C), Vatanen, Butcher, Santini, Müller – Bratt, Hischier, Ma. Johansson – Palmieri (A), Zajac (A), Coleman – Stafford, Zacha, Seney – Pietila, Rooney, Boyle.

Rozhodčí: Walsh, Pochmara – Murray, Galloway

Diváci: 12 088