Brisbane Roar – Sydney Wanderers 2:2 (kon.)
Brisbane Roar FC
2:2 (0:2)
Western Sydney Wanderers FC
Pátek 25.01.2019, 09:55 • Suncorp Stadium, Brisbane • Australská A-League • 16. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše. Přeju vám krásný zbytek dne a u dalších přenosů se budu těšit zase někdy na počtenou. (12:02:45)

Máme za sebou nesmírně dramatický zápas 16. kola australské A-League, ve kterém Brisbane remizovalo se Sydney Wanderers 2:2. V prvním poločase se dvakrát prosadili hosté, úvodní gól vstřelil Bonevacia, na kterého navázal těsně před koncem poločasu Yeboah. Nic nenasvědčovalo dramatu, zvláště poté, co pro zranění O'Toola museli domácí dohrávat o deseti. Avšak v první nastavené minutě snížil Mikkelsen a v šesté nastavené minutě se katastrofální chyby dopustil Janjetovič, jenž místo aby míč nechal dopadnout do zámezí se ho pokusil neúspěšně zpracovat. Následný centr Mikkelsena našel přesně hlavu Taggarta, který svou hlavičkou spustil obrovskou vlnu euforie v domácím táboře. Oba týmy si zachovají své dosavadní postavení, rozdíl mezi nimi stále činí jeden jediný bod.

90+7
    90+6. TAGGART - 2:2

90+6
    Brisbane Roar právě vstřelilo branku!
    To je neskutečné! Brisbane i v deseti hráčích dokázali smazat dvoubrankovou ztrátu! Na centr z rohového kopu si nejvýše vyskočil ADAM TAGGART, jehož hlavička skončila v pravém rohu!

90+6
    Janjetovič si neporadil se zpracováním, domácí mají k dispozici poslední rohový kop, do vápna jde i gólman!

90+5
    Adam Taggart se pokusil prostřelit klubko hráčů stojící ve vápně Sydney, to se mu ovšem nepodařilo.

90+4
    Čas se krátí, ale domácí mají stále šanci na vyrovnání! Čekají nás velmi zajímavé dvě minuty.
    90+2. MIKKELSEN - 1:2

90+2
    Domácí celek i v deseti snižuje! Taggart patičkou přihrál TOBIASU MIKKELSENOVI, který krásně obehrál obránce a poté prostřelil Janjetoviče střelou mezi nohy!

90+2
    Brisbane dohraje utkání o deseti, po nakopnutí Russella totiž není schopen pokračovat ve hře O'Toole a domácí již další střídání k dispozici nemají.

90+1
    Rozhodčí nastavuje nad rámec základní hrací doby pět minut.

90
    Žlutou kartu dostává Russell (Western Sydney Wanderers FC).

89
    Hráči Sydney Wanderers už se pochopitelně nikam neženou, v posledních minutách se soustředí hlavně na udržení vedení.
    88. Střela Wenzera-Hallse

88
    Dylan Wenzer-Halls předvedl podobnou akci jako Bonevacia v první půli s tím rozdílem, že domácí křídelník nevstřelil branku, Janjetovič si připsal další úspěšný zákrok.

87
    Calettiho centr do vápna nebyl špatný, jenže situaci skvělě přečetl Janjetovič, jenž míč schoval v náručí.

86
    Nene. Ani z téhle standartky nezaprší. Centr Silvy byl hrůzostrašný, šel absolutně mimo vápno.

85
    Henrique Silva se proháčkoval mezi dvěma protihráči a následně byl poslán k zemi. Jedna z posledních šancí, jak zachovat šanci na bodový zisk v zápase.