Tachov – Trstěnice 9:7 (kon.) | Čerti Ostrov – Klatovy 9:7 (kon.) | Třemošná – HC Baník Sokolov B 2:3 (kon.)
Černošice – V.Popovice 2:4 (kon.) | Humpolec – Radomyšl 3:4 (kon.) | Milevsko – Pelhřimov B 7:2 (kon.)
Veselí nLuž. – Soběslav 5:7 (kon.) | HC Rokycany – Cheb 2:4 (kon.) | Nejdek – HC Domažlice 9:5 (kon.)
Frýdlant – Č. Lípa 10:3 (kon.) | Boskovice – Rosice 6:3 (kon.) | Kroměříž – Březina 7:2 (kon.)
Uh.Brod – Břeclav 12:3 (kon.) | Wolves Č. Těšín – Nový Jičín B 14:4 (kon.) | H. Benešov – Krnov 1:4 (kon.)
SK Karviná – Studénka 0:0 (17:00) | Králův Dvůr – Vlašim 4:5 (kon.) | Příbram – Kutná Hora 5:4 (po pr.)
Mělník – Čáslav 7:2 (kon.) | Hluboká n.V. – Strakonice 1:3 (kon.) | Uh. Hradiště – Velká Bíteš 3:4 (po pr.)
Mar.Lázně – Kaznějov 5:6 (0:1 po s.n.) | Kralupy n. Vltavou – Mladá Boleslav B 6:3 (kon.) | Neratovice – Lev Benešov 3:8 (kon.)
HC Vajgar – Č. Krumlov 4:6 (kon.) | Hvězda Praha – HC TNP Praha 3:1 (kon.) | Kobra Praha B – Zbraslav 10:3 (kon.)
HC Vajgar Jindřichův Hradec
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
HC Slavoj Český Krumlov
Sobota 26.01.2019, 18:30 • Zimní stadion Jana Marka • Krajská liga: Jihočeský kraj

Český Krumlov bere zaslouženě 3 body. Hráči Vajgaru mají zase o čem přemýšlet. Tímto se s Vámi loučím, děkuji Vám za pozornost a přejí příjemný zbytek zasněžené soboty. (20:43:30)

59:26
    HC Vajgar právě vstřelil branku!
    Kosmetická úprava skóre. MAZANEC využil krásnou přihrávku Košťála a upravuje na 4:6.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. A troufám si říct i celého utkání.

56:54
    Krumlovští hráči jsou na koni a Vajgarské už zřejmě k ničemu nepustí.

56:00
    Pro Vajgar už to dnes vůbec nevypadá dobře.

55:35
    Český Krumlov právě vstřelil branku!
    Domácí využívají přesilovou hru. Trefil se ČÍŽEK. Asistence: Šťastný

55:23
    Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Košťál_J – 2 min., vysoká hůl).

54:41

52:45

52:41
    Domácí si hru velice komplikují.

52:41
    Vyloučení v týmu HC Vajgar Jindřichův Hradec (Popelka – 2 min., faul loktem).

51:54
    Fanoušci Vajgaru dávají najevo nespokojenost s výkonem hráčů.

51:30
    Tak teď si domácí opravdu nerozuměli. Ve vlastním oslabení se prosazuje Šťastný. Asistence: Voldřich

50:54
    Hosté ve čtyřech.

50:45
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Kutiš – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

49:31
    Hosté ve čtyřech

48:59
    Ještě 32 vteřin mají hráči Vajgaru přesilovku 5 na 3 .

48:54
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Gallistl – 2 min., nedovolené bránění).

48:35
    Domácím se zatím nepodařilo založit přesilovkovou formaci.

47:39
    Rychlá střela končí v rukavici brankáře Píchy.

47:31
    Velká šance Vajgaru na vyrovnání.

47:31
    Vyloučení v týmu HC Slavoj Český Krumlov (Michalec – 2 min., podrážení).

47:16
    Zakázané uvolnění domácích.

46:15
    Jon se teď velice zlobí na rozhodčího, hostující hráči tvrdě atakovali brankáře Vajgaru.

45:00
    Hosté nyní kontrolují hru a nepouští Vajgar do žádných větších šancí.

43:02
    Popelkův kotník se zdá být v pořádku a obránce domácích už drtí své soupeře u mantinelu.

42:21
    Další dvě velké šance Vajgaru ale brankář Pícha předvedl vynikající zákroky.

41:23
    Nedáš, dostaneš! To se teď potvrdilo. Po nenápadné akci hostí se prosazuje VONDŘICH. Asistence: Krcho

40:58
    Domácí dvakrát mířili do naprosto odkryté klece ale jako zázrakem se vždy někde objevil obránce Krumlova a na poslední chvíli zasáhl. Skóre se nemění.

40:01

Hráči obou týmu už jsou na ledě, třetí třetina začne za jednu minutu.

Druhá třetina přinesla čtyři branky, dvě na obou stranách. Třetí třetina začne přibližně ve 20:06

40:00

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:01
    Mazanec s Lazorišákem teď překombinovali krásnou šanci. Stav stále nerozhodný 3:3.

36:38
    Popelka teď opouštěl led v bolestivých grimasách za doprovodu svých spoluhráčů. Tohle bohužel pro domácí nevypadá dobře.

34:45
    Hra je nyní dost rozkouskovaná a dlouhou dobu jsme neviděli žádnou větší šanci.

32:45
    Hosté teď ujeli ve vlastním oslabení do přečíslení dva na jednoho. Šanci likviduje brankář Kubeš.

31:50
    Rozhodčí poslal kvůli nesportovnímu chování hostujícího Andrýska předčasně do sprch.

31:17
    A na ledě se přiostřuje.

31:17
    A máme vyrovnáno. Po závaru před brankou Vajgaru se prosazuje ŠŤASTNÝ. Asistence: Svoboda, Svěchota

30:30
    Popelka skvělým obraným zákrokem zastavil útok Krumlova.

29:00
    Ondřej v jasné tutovce trestuhodně minul.

27:47
    Další šanci Krumlova už využívá VONDŘICH. Asistence: Krcho.

27:00
    Krumlovští teď měli několik velkých šancí. Golman Kubeš i za přispění obrany kryje všechny pokusy.

24:31
    GURKA zachytil vyhození hostující obrany a dělovkou z mezikruží zvyšuje na rozdíl dvou branek. Asistence: Bez asistence.

23:21
    KOŠŤÁL_D dává druhý gól Vajgaru. Krásně si pohrál s obránci a precizním blafákem překonal brankáře Píchu. Asistence: Bez asistence

22:30
    Hostující Hakl teď projel obranou domácích jako nůž máslem ale jeho pokus zastavil krásným zákrokem Kubeš.

21:27
    Hráči obou týmů jsou po první přestávce jako vyměnění. Druhá třetina začala ve velkém tempu.

20:43
    Hosté v postavení mimo hru.

20:01

První třetina nám přinesla dvě branky, ale také velkou řadu nepřesností. Druhá třetina začne cca v 19:16.

20:00

19:42
    Krásná kombinace Vajgaru na jejímž konci je KOŠŤÁL a jeho krásná trefa za záda brankáře Píchy. Asistence: Pucher.