DHC Plzeň – Zlín 26:25 (kon.) | Michalovce – Olomouc 30:23 (kon.)
Handball PSG Zlín
Neděle 27.01.2019, 16:00MOL liga žen • 13. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (17:35:28)

DHC Plzeň – HC Zlín 26:25 (15:14)
    Nejvíce branek: Mudrová 6, Oravcová 6/2, Kepková 5/1 – Nygrýnová 6, Kolářová 5, Hradilová 4/2. Rozhodčí: Hájek, Nezbeda. Sedmimetrové hody: 6/3 – 5/5. Vyloučení: 3:5.

Je dobojováno! Závěr utkání nám přinesl pořádné drama, i když to tak dlouho nevypadalo. Plzeň totiž ještě deset minut před koncem vedla pětibrankovým rozdílem. Zlínské házenkářky ale nesložily zbraně a čtyři minuty před koncem bylo srovnáno. Poté to na sebe dvakrát vzala Věra Oravcová, která v podstatě rozhodla o tom, že body zůstanou doma. Za zmínku stojí výborné výkony brankářek na obou stranách. Jak Lenky Benedíkové, tak Elišky Šibrové.

Konec zápasu. (26:25)
    60
    Sedmička také na druhé straně, Stará si věděla rady a dokázala snížit! (26:25)

59
    Kepková ale sedmičku proměnit nedokázala, dobrý zákrok vytáhla hostující brankářka, která ještě drží naděje svého týmu! (26:24)

59
    V závěru celé útočné akce přišel faul, následovat bude sedmimetrový hod pro Plzeň! (26:24)

59
    Proti střele Nygrýnové zasáhla Šibrová, skóre se nemění, rozeběhly se závěrečné dvě minuty! (26:24)
    58
    Věra Oravcová je k nezastavení! Druhý přesný zásah od této házenkářky během krátké chvíle! (26:24)

57
    Nedorozumění ve zlínském útoku. Šibrová rozehrává akci domácích házenkářek, které nikam nepospíchají. (25:24)
    57
    Zakončení na sebe nakonec vzala Oravcová. Benedíková byla u bližší tyčky pozdě! (25:24)

56
    Oddechový čas pro domácí. (24:24)
    56
    Nygrýnová proletěla obranou soupeře, vzápětí srovnala! Zlín ještě před malou chvíli prohrával rozdílem pěti gólů, závěr slibuje pořádné drama! (24:24)

56
    Balón už zase v moci hostujících hráček, Plzeň se neprosadila sedm minut v řadě! (24:23)

55
    Na levé straně zůstala úplně volná Polomíková. Tu ale z šesti metrů zastavila Šibrová, nesmírně důležitý zákrok od domácí brankářky! (24:23)
    54
    Po levé straně utekla Nygrýnová, který poté střelou na zadní tyčku překonala Šibrovou, drama je na světě! (24:23)

53
    Oravcová byla při střele opět tvrdě zasažena, rozhodčí však pískal pouze faul. Plzeň už bude muset zakončovat! (24:22)