Francie – Německo | 26:25 (kon.) | | | Dánsko – Norsko | 31:22 (kon.) |
Plzeň – Zubří | 26:25 (kon.) | | | Frýdek-M. – Dukla | 24:27 (kon.) | | | Nové Veselí – Karviná | 24:25 (kon.) |
DHC Plzeň – Zlín | 26:25 (kon.) | | | Michalovce – Olomouc | 30:23 (kon.) |
konec
Talent tým Plzeňského kraje
26:25
(11:14)
HC ROBE Zubří
Matěj Vybíral
Talent tým Plzeňského kraje | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
16 | B | F. Herajt | 0/0 | 0 | 0 | ||
61 | B | K. Šmíd | 0/0 | 0 | 0 | ||
14 | PS | D. Bičiště | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | LS | J. Douda | 6/2 | 0 | 0 | ||
27 | PK | J. Chmelík | 2/0 | 0 | 0 | ||
15 | LS | M. Ivančev | 3/0 | 0 | 1 | ||
9 | SS | T. Nejdl | 0/0 | 0 | 1 | ||
26 | LS | M. Říha | 0/0 | 0 | 0 | ||
23 | PS | J. Stehlík | 0/0 | 0 | 0 | ||
11 | LK | O. Šafránek | 1/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | J. Šindelář | 4/0 | 0 | 0 | ||
75 | P | J. Šíra | 0/0 | 0 | 1 | ||
19 | LS | J. Tonar | 5/1 | 0 | 1 | ||
22 | SS | M. Tonar | 2/0 | 0 | 0 | ||
21 | LK | P. Vinkelhöfer | 1/0 | 0 | 1 | ||
95 | PK | E. Wildt | 2/0 | 0 | 0 | ||
Celkem | 26/3 | 0 | 2 | 5 | 0 | ||
HC ROBE Zubří | |||||||
# | P | jméno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
97 | B | Š. Krůpa | 0/0 | 0 | 0 | ||
12 | B | M. Malina | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | P. Orság | 0/0 | 0 | 0 | ||
2 | P | J. Dokoupil | 4/0 | 0 | 0 | ||
33 | LK | F. Dořičák | 3/0 | 0 | 0 | ||
4 | LS | M. Hlinka | 4/1 | 1 | 1 | ||
15 | LS | M. Hrstka | 2/0 | 1 | 0 | ||
24 | P | L. Hybner | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | LS | M. Janíček | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | PS | M. Korbel | 3/0 | 0 | 0 | ||
99 | PK | B. Mizera | 1/0 | 0 | 0 | ||
5 | PK | P. Přikryl | 0/0 | 0 | 0 | ||
13 | SS | M. Šustáček | 0/0 | 0 | 0 | ||
9 | LS | R. Válek | 5/0 | 0 | 0 | ||
8 | LK | T. Vlk | 0/0 | 0 | 0 | ||
66 | P | Š. Zeman | 3/0 | 0 | 2 | ||
Celkem | 25/1 | 2 | 1 | 3 | 0 |
Talent tým Plzeňského kraje:
Herajt, K. Šmíd – Douda, T. Nejdl, Šafránek, Bičiště, M. Ivančev, J. Tonar, Vinkelhöfer, M. Tonar, Stehlík, M. Říha, Chmelík, Šindelář, Šíra, Wildt.
Náhradníci:
Trenér:
HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Hlinka, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ROBE Zubří: Malina, Orság, Š. Krůpa – Dokoupil, Hlinka, Přikryl, Vlk, Válek, Šustáček, M. Hrstka, Korbel, Janíček, Hybner, Dořičák, Š. Zeman, B. Mizera.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Králíček, Letev
Diváci:
Nejvíce branek: Douda 6/2, J. Tonar 5/1, Šindelář 4 – Válek 5, Hlinka 4/1, Dokoupil 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1. Vyloučení: 5:3.