Plzeň – Zubří 26:25 (kon.) | Frýdek-M. – Dukla 24:27 (kon.) | Nové Veselí – Karviná 24:25 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
26:25 (11:14)
HC ROBE Zubří
Neděle 27.01.2019, 10:30 • SH Lokomotiva Plzeň • Chance Extraliga mužů • 15. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, na počtenou u dalších on-line přenosů. (14:14:25)

Talent zvládl dramatický duel proti Zubří a slaví cenné dva body. Plzeň se ve druhé půli rozstřílela, stáhla tříbrankové manko a dokonce si vytvořila náskok, který udržela a nakonec zvítězila o gól.

SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň – HC ROBE Zubří 26:25 (11:14)
    Nejvíce branek: Douda 6/2, J. Tonar 5/1, Šindelář 4 – Válek 5, Hlinka 4/1, Dokoupil 4. Rozhodčí: Králíček, Letev. Sedmimetrové hody: 3/3 – 3/1. Vyloučení: 5:3.

Konec zápasu. (26:25)

60
    Hosté sice vysunuli obranu, ale Plzeň to zvládá a drží míč. Šest sekund před koncem si bere oddechový čas! (26:25)
    60
    Bohdan Mizera ještě dává gól z křídla, půlminuta do konce! (26:25)

60
    Vyloučení v týmu SSK Talent Robstav-M.A.T. Plzeň (Milan Ivančev). Ivančev neuspěl s proskokem, zamířil do břevna a následně se pokusil zdržovat hru. (26:24)

59
    Naopak Korbelův pas znovu na Zemana tentokrát hostům nevyšel, pomalu startuje poslední minuta utkání. (26:24)
    59
    Talent odpovídá stejnou měrou! Šindelář si našel místo na pivotu a dává veledůležitý gól! (26:24)
    59
    Při signalizované pasivitě dohráli hosté akci na pivota, odkud snižuje na rozdíl jediné branky Štěpán Zeman! (25:24)

58
    Šíra zastavil tvrdým zákrokem Korbelův proskok, jen devítka pro Zubří. (25:23)

58
    Herajt vyrazil ránu Korbela z pravé spojky na břevno, odražený míč získává ROBE. (25:23)

58
    Krůpa si hned připisuje zákrok, když pokryl podstřel Jakuba Tonara při signalizované pasivitě. (25:23)
    57
    Tak ještě není rozhodnuto, Plzeň se nedostala k zakončení a na druhé straně Korbel propálil Herajta s notnou dávkou štěstí. (25:23)

56
    V brance Zubří nyní i třetí gólman Štěpán Krůpa. (25:22)

56
    Herajt rukou zasáhl proti Mizerově střele z pravého křídla a Talent se pomalu blíží k cenné výhře! (25:22)
    55
    Douda našel na pivotu Šindeláře, který se střelou o zem nemýlil! (25:22)
    55
    Radomír Válek má dnes střeleckou formu a ranou z kroku vypálil do pravého horního rohu. Hosté zůstávají v těsném kontaktu. (24:22)