Petrohrad – Lublaň 3:0 (kon.) | ZAKSA – Modena 3:1 (kon.) | Civitanova – Karlovarsko 3:0 (kon.)
Cucine Lube Civitanova
3
25 25 25
VK ČEZ Karlovarsko
0
16 18 14
Čtvrtek 31.01.2019, 20:30 • Eurosuole Forum, Civitanova Marche • Liga mistrů • Skupina B

0:0
    Trojnásobní medailisté Ligy mistrů z posledních tří let s přehledem porazili českého mistra 3:0 a zůstávají v čele skupiny B beze ztráty setu, naopak Karlovarsko na svůj první vyhraný set v soutěži stále čeká, šanci bude mít ještě ve dvou domácích zápasech proti Kedzierzynu a Modeně.

Hráčem zápasu je vyhlášen Yoandy Leal, utkání sledovalo 3 279 diváků. (21:47:48)

25:14
    Třetí set skončil.

25:14
    Lukáš Vašina na závěr zápasu smečuje daleko do zámezí, Civitanova potvrdila roli ohromného favorita a s přehledem poráží Karlovarsko 25:16, 25:18 a 25:14.

24:14
    Filip Rejlek je zablokován, domácí už mají mečboly.

23:14
    Jacopo Massari na závěr zápasu nahradil Leala a skóroval útokem z pipu.

22:14
    Daan van Haarlem zdařile zahrál na druhou přes.

22:13
    Fenomenální vystoupení domácího libera Fabia Balasa, ten se dvakrát zaskvěl v poli a Simon zakončuje středem sítě.