Florida – St. Louis 2:3 (kon.) | Washington – Vancouver 3:2 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 1:5 (kon.)
Buffalo – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 0:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Tampa – Vegas 2:3 (0:1 po s.n.) | Montreal – Anaheim 4:1 (kon.) | Nashville – Arizona 5:2 (kon.)
Winnipeg – San Jose 2:3 (po pr.) | Colorado – Columbus 3:6 (kon.) | Edmonton – Chicago 2:6 (kon.)
Montreal Canadiens
4:1 (3:0, 0:1, 1:0)
Anaheim Ducks
Středa 06.02.2019, 01:35 • Bell Centre, Montreal • NHL

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji dobrou noc a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (04:11:55)

Trestné minuty: 2:6

Je dobojováno a body zůstávají v Montrealu. Třetí třetina přinesla marnou snahu o případný zvrat v utkání, Carey Price byl dnes ve skvělé formě a hodně mu také pomohla jeho obrana. Za svá záda už žádný puk nepustil, což se nedá říci o hostujícím Chadu Johnsonovi. Toho ve 43. minutě překonal Phillip Danault, když u brankoviště procpal za čáru Drouinovu přihrávku. Ve zbývajícím času už pak Montreal pečlivě hlídal svůj tříbrankový náskok, který celkem bez potíží uhájil a po výsledku 4:1 připsal další výhru. Anaheim naopak prohrál pátý zápas v řadě a vypadá to tak na docela nepříjemnou krizi.

59:32
    Domácí publikum už chorály slaví výhru a odměňuje své oblíbence potleskem.

58:49
    Reilly lehkou žabičkou hledal Agostina, celá akce však skončila v rohu. Domácí to však už nemusí moc trápit.

58:35
    Puk je na holích domácích hokejistů, ti už vyhlíží konec zápasu.

57:39
    Obrana domácích nyní brání modrou čáru a snaží se zastavit výpady Anaheimu. Daří se, Del Zotto puk do pásma nedostal.

56:53
    Getzlaf posunul doprava na Perryho, jeho golfák se zastavil o bránícího hráče. Price zasahovat nemusel.

56:01
    Zakázané uvolnění domácích, prudký puk nezastihl Gallagher. Ten stále touží po hattricku.

55:27
    Agostino zavezl po levé straně puk do útočného pásma, před branku se mu ale akci nepovedlo dostat. Anaheim už jde do protiútoku.

54:46
    Bennova střela od modré čáry byla Johnsonem sražena pryč z ledové plochy.

53:53
    Hosté začínají pospíchat, prakticky každý puk nyní cpou do míst před Pricem. Obrana Montrealu ale zvládá prostor pokrývat a svému brankáři tak ulehčuje práci.

52:59
    Ten zakončil střelou Matthew Peca a Johnson si vůbec nebyl jistý, kde je puk. Rozhodčí rozpažil, ten si jistý byl, že tohle gól nebyl.

52:46
    Johnsonovi ne zcela vyšla rozehrávka zpoza vlastní branky a rázem z toho byl závar.

52:00
    Teď už jsou hosté v plném počtu, Montour se vrátil na ledovou plochu.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:46
    Domiho střela byla sražena, Montreal se i nadále drží v útočném pásmu. Přesilovka vrcholí.

51:22
    Stále jsme v pásmu Anaheimu, Johnson si připsal další úspěšný zákrok.

50:36
    Z levé strany pálil z úhlu Drouin, Johnson na jeho pokus měl výborný výhled a puk vyrazil.

50:00
    Vyloučení na straně Anaheimu, dvě minuty za vysokou hůl dostal Brandon Montour.

49:58
    U mantinelu se odehrál ostřejší souboj o puk a rozhodčí má ruku nahoře, bude se vylučovat.

48:50
    Sledujeme teď hru ve středním pásmu, je to celkem urputný boj.

47:59
    Střela z pravé strany, Price odolal.

47:21
    Getzlaf se dostal na levé straně k puku a ihned pálil. Price byl na místě a před svým brankovištěm pohotově zakročil.

45:59
    Zase sledujeme dlouhou pasáž bez přerušení hry, tohle domácím vyhovuje. Zvlášť když drží puk daleko od Price.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

44:53
    Domácí tlačí a snaží se definitivně rozhodnout zápas.

43:45
    Další brejk Montrealu, nyní ale Johnson včas zasáhl a zabránil pro hosty nejhoršímu.
    42:31 Phillip DANAULT - 4:1

42:31
    Montreal právě vstřelil branku!
    A je to 4:1. Po nenápadné akci přišlo objetí branky, přihrávka na branoviště a sklepnutí PHILLIPA DANAULTA. Puk doklouzal těsně za brankovou čáru a o skutečnosti, že se jednalo o gól, muselo rozhodnout až video. Asistence: Jonathan Drouin, Brendan Gallagher.

41:45
    Střela od modré skončila v Johnsonově lapačce a ten přerušil hru.

40:48
    Anaheim se hned od úvodu dostali do útoku, zatím se ale obešli bez střeleckého vyjádření.

Trestné minuty: 2:4

Je za námi čtyřicet minut hry a máme tu zápletku. Domácím se nepovedlo navázat na tříbrankovou první třetinu a naráželi na rozchytaného Johnsona. Hosté se ve druhé části častěji osmělovali, dostávali se před Price a ve 32. minutě se dočkali snížení po bleskovém objetí branky, gólově se prosadil Ryan Getzlaf. Další branka už v této části nepadla, je to tak 3:1, a my se můžeme těšit na rozuzlení ve třetí třetině.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:46
    Puk je v rohu, tohle už chtějí domácí v poklidu dohrát.

39:29
    Domácí vyhodili za zakázané uvolnění.

38:54
    Weber pouze prodloužil puk do útočného pásma, kde jej zpracovali hosté a budou to oni, kdo se ještě pokusí o ofenzivní akci.

38:01
    Domi přihrál na modrou čáru, odkud pálil Petry. Jeho dělovka se sice k brance nedostala, nicméně alespoň přerazila hokejku jednomu z bránících hráčů.

37:36
    Johnson nyní zachránil svůj tým, když se před něj nacpal Kotkaniemi s snažil se svým důrazem o další gól. Máme přerušenou hru, vhazovat se bude po levici hostujícího brankáře.

36:52
    Od levého mantinelu vylétl puk na Pricovu branku, Megnův pokus gólman domácích přikryl lapačkou a po dlouhé době zařídil přerušení.

36:19
    Johnson si poradil i se střelou Victora Meteho ze střední vzdálenosti.

35:31
    Trochu lépe mířil z pravého křídla Petry, Johnson zasáhl a puk srazil mimo své brankoviště.

35:13
    Po levé straně ujížděl Domi a vyslal také tvrdou střelu. Branku Anaheimu minul.

34:55
    Opět sledujeme douhou pasáž bez přerušení, hraje se nahoru a dolů.

34:01
    Montreal se ubránil a zase hraje v plném počtu.

33:24
    Getzlafovu střelu od modré Price srazil do rohu, jeho spoluhráči se pak postarali o vyhození z pásma.

32:33
    Price se teď musel řádně roztáhnout přes celé brankoviště, hrozilo další snížení skóre. Anaheim je po vstřelené brance plný chuti a aktivity.

32:01
    Navíc je tu přesilovka pro hosty, dvě minuty za vysokou hůl dostal Brett Kulak.
    31:27 Ryan GETZLAF - 3:1

31:27
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Hosté se vrací do utkání. Ve středním pásmu vybojoval Anaheim puk, prvotní pokus sice RYANU GETZLAFOVI nevyšel, ale po pokusech jeho spoluhráčů se k němu puk vrátil, bleskově obejl branku a zasunul za tyčku – 3:1. Asistence: Corey Perry, David Shore.

30:29
    Je po přesilovce, Anaheim se dokázal ubránit. Tohle ale rozhodně nebyla špatná dvouminutovka domácích.

29:54
    Z dobré pozice minul Gallagher, byl blízko hattricku, neboť na něj zírala poloodkrytá branka!

29:33
    Trochu z úhlu pálil Domi, Johnson byl připraven a u své levé tyčky zasáhl.

28:29
    Dvě minuty za sekání dostal Hampus Lindholm.
    28:29 Hudon byl při svém průniku faulován

28:29
    Domácí Hudon projel do pásma jako nůž máslem, obešel u toho několik protivníků, ale k pořádnému zakončení se nedostal, neboť jej fauloval Lindholm a Montreal si dá další přesilovku.

27:48
    Hraje se teď aktivní hokej z obou stran. Domácí by velice rádi přidali další branku a měli tak jistotu do pozdější doby utkání.

26:31
    Na Price si nepřišel ani Del Zotto svou ranou od modré, brankář domácích našel puk ve své lapačce.

25:54
    Zakázané uvolnění Montrealu.

25:43
    Před Pricem projelo hned několik hráčů a při pokusu o sklepnutí puku za jeho záda mu Getzlaf svým zákrokem sundal masku. O faul se ale nejednalo, už se bude pokračovat ve hře.

25:03
    Prudkou ránu vyslal Rakell, trefil ale místo, kde stál připravený Price.

24:21
    Gibbonsova střela z úhlu už byla lepší, teď už musel Price dávat velký pozor a puk vyrážet.

23:46
    Shore se nemohl s pukem vymotat z rohu kluziště, Price vůbec neohrozil.

22:54
    Hosté se ale vrátili do útoku a byla z toho nepříjemná střela ze střední vzdálenosti. Poté si ještě u rozhodčích postěžovat, že byl tvrdě atakován. po krátké debatě je už ale zase vše nachystáno ke hře.

22:34
    Jordie Benn zastavil rodící se akci hostů, a zpoza branky rozehrál akci Montrealu.

21:50
    Obrovský závar před Johnsonem, aktivní v tom byl zejména Peca, hned několikrát dotíral u brankoviště. Gólman Anaheimu ale v tuto chvíli ukázal své umění a puk za svá záda nepustil.

21:05
    Je po přesilovce, hosté jsou v plném počtu. Stále se ale brání.

20:25
    Domácí pokračují v přesilové hře, Anaheimu se ale daří vyhodit přes všechny čáry.

Trestné minuty: 0:2

Je za námi první třetina, která domácím vyšla na jedničku a ti si tak vytvořili slušný brankový polštář do dalších minut. Už od úvodu byl Montreal aktivnějším týmem, vytvářel si šance a jednu z nich v osmé minutě využil Brendan Gallagher. Už v desáté minutě přidal druhou trefu Jesperi Kotkaniemi a to už byla na domácích hráčích vidět velká pohoda. Tu ještě v 17. minutě přiživil svou dnes druhou brankou Brendan Gallagher a Montreal tak po dvaceti minutách vede slibných 3:0. Hosté mají rozhodně nad čím přemýšlet, zatím to totiž vypadá na další brankový příděl.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:52
    O kousíček minul tvrdou ranou Weber, teď měli hosté opravdu velké štěstí.

19:34
    Drouin to zkusil z levé strany, jeho švih do chumlu před Johnsonem byl sražen.

19:05
    Už se pískalo a dvě minuty za podrážení dostal Brian Gibbons.

18:48
    Bude se vylučovat, přesilovku si zahrají domácí. Ti jsou zatím v šesti v ponechané výhodě.

18:15
    Výpad hostů po levé straně skončil pěkným švihem, ale také povedeným zákrokem levým betonem v podání gólmana Price.

17:45
    Anaheim toho zatím mnoho nepředvedl a zatím to vypadá na další brankový příděl. Jakoby jich v poslední době nebylo už dost...
    16:39 Brendan GALLAGHER - 3:0

16:39
    Třetí gól na Johnsonem. Montreal se snaží zakončovat z každé pozice a i když to teď Drouinovi nevyšlo, atak o krátkou chvíli později napil mezi kruhy BRENDANU GALLAGHEROVI a ten z první upravil svou dnes druhou brankou na 3:0. Asistence: Jonathan Drouin, Shea Weber.

16:01
    Anaheim se pokouší o přitvrzení, na své kůži to teď pocítil Armia, kterého u mantinelu atakoval Kesler.

15:14
    Montreal má v první třetině velkou územní převahu, hosté mají často problém zachytávat výpady kanadského celku.

14:21
    Domi hledal zpětnou přihrávkou spoluhráče mezi kruhy, obrana hostů to čekala a kombinaci přerušila.

13:46
    Del Zotto se musel pro puk vrátit až takřka ke své brance, domácí se rozehru Anaheimu snaží napadat už v zárodku.

12:52
    Na druhé straně si z rohu vyjel před Johnsona Armia a snažil se o dlouhou kličku. Ta mu vyšla, zakončení už ale tak dobré nebylo a brankář Anaheimu pro tuto chvíli svou bránu uhájil.

12:02
    Cracknell po nenápadném průniku pravou stranou nahodil puk před Price a gólman Montrealu měl co dělat, aby mu neposedně neskočil za záda.

11:31
    Další pokusy v podání Henriqueho, tentokrát už Price puk podržel a pro jistotu přerušil hru.

10:58
    Po delší době si zachytal i Price, tvrdou střelou se o snížení pokoušel Henrique.
    09:36 Jesperi KOTKANIEMI - 2:0

09:36
    A už je to o dvě branky. Po dalším bleskovém přesunu do útočného pásma vystřelil z levé strany Armia, Johnson jeho ránu pouze vyrazil před sebe a na brankovišti JESPERI KOTKANIEMI snadno dorazil puk za brankovou čáru. Asistence: Joel Armia, Mike Reilly.

08:49
    Domácí jsou vedoucí brankou hodně povzbuzeni a opět se tlačí do útočného pásma.
    07:11 Brendan GALLAGHER - 1:0

07:11
    Domácí tým jde do vedení! Drouin vystohl rozehrávku Anaheimu, bleskově vybojoval puk, nahrál jej mezi kruhy na BRENDANA GALLAGHERA a ten se bleskovým švihem trefil pod horní tyčku Johnsonovy branky – 1:0. Asistence: Jonathan Drouin.

06:57
    Zakázané uvolnění Anaheimu, hra se vrací před Johnsona.

06:26
    Ke střele z podobného místa se už chystal Petry, na poslední chvíli mu ale do pokusu vjel protivník a on svůj švih stáhl.

05:58
    Od levého mantinelu vyslal opravdu nepříjemný švih Mike Reilly, jeho ránu Johnson pokryl dobrým postojem a přerušil hru.

05:24
    Domácí pouze posunuli přihrávku do středního pásma a odjeli střídat. Hraje se dlouho bez přerušení.

04:31
    Sprong s Ritchiem teď jeli v brejku dvou na jednoho, prvně jmenovaný však nedal před branku přesnou přihrávku. Puk skončil v rohu.

03:54
    Mansonovi se podařilo udržet puk v útočném pásmu, o mantinel jej poslal blíže k brance, hosté ale ani v tomto případě nakonec nevystřelili.

02:40
    Na levé straně měl trochu prostoru a času Agostino, neuspěl ani on. Domácí ale do zápasu vstoupili opravdu aktivně.

01:57
    K individuální akci našlápl Domi, ve velké rychlosti se prohnal do útočného pásma, kde byl ale zablokován a ke střeleckému pokusu se nedostal.

00:18
    První vážnější střelu vyslal domácí Armia, jeho rána přes obránce donutila Johnsona dávat velký pozor.

00:01

Montreal Canadiens: Price (Niemi) – S. Weber (C), Mete, Petry (A), Reilly, Jo. Benn, Kulak – Gallagher (A), Danault, Drouin – Peca, Domi, Hudon – Armia, Kotkaniemi, Lehkonen – Deslauriers, Chaput, Agostino.

Anaheim Ducks: Ch. Johnson (Gibson) – Manson, Fowler (A), Montour, H. Lindholm, Jaycob Megna, Del Zotto – Perry (A), Getzlaf (C), Rakell – Silfverberg, Kesler, D. Shore – Sprong, Henrique, N. Ritchie – Cracknell, Rowney, Gibbons.

Rozhodčí: Watson, Rank – Driscoll, Devorski.

Oba týmy jsou již na ledové ploše, zápas za pár okamžiků začne.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Utkání v Bell Centre začne v 1:30, takže si nastavte budíky a buďte u našeho přenosu. Jste k němu všichni zváni.