Florida – St. Louis 2:3 (kon.) | Washington – Vancouver 3:2 (kon.) | New Jersey – Los Angeles 1:5 (kon.)
Buffalo – Minnesota 5:4 (1:0 po s.n.) | Pittsburgh – Carolina 0:4 (kon.) | Boston – NY Islanders 3:1 (kon.)
Tampa – Vegas 2:3 (0:1 po s.n.) | Montreal – Anaheim 4:1 (kon.) | Nashville – Arizona 5:2 (kon.)
Winnipeg – San Jose 2:3 (po pr.) | Colorado – Columbus 3:6 (kon.) | Edmonton – Chicago 2:6 (kon.)
Colorado Avalanche
3:6 (2:2, 1:1, 0:3)
Columbus Blue Jackets
Středa 06.02.2019, 03:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

1. Josh Anderson (CBJ) 1+0
    2. Erik Johnson (COL) 1+1
    3. Pierre-Luc Dubois (CBJ) 2+0 (05:50:53)

Columbus o své výhře 6:3 rozhodl zejména ve třetí třetině. Do poslední části šly oba celky za nerozhodného stavu 3:3. Hosté ve třetí třetině svého soka přestříleli vysoko 19:5 a z devatenácti pokusů se prosadili třikrát. Philipp Grubauer se snažil, ale porážce nezabránil.

Columbus právě vstřelil branku!
    Kotouč se odrazil od zadního mantinelu a jako první jej dobruslil a dostal do brány PIERRE-LUC DUBOIS. Asistence: Zach Werenski a Boone Jenner.

58:24
    Oddechový čas pro domácí.

57:35
    Domácí hrají bez brankáře.

57:00
    Hraje se spíše ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně už k vidění není. Ani jeden celek se nikam nežene. Domácí rozehrávají od své branky.

56:30
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál.

56:13
    Komerční přestávka.

55:51
    Ian Cole rozehrává od své branky, ale přišel o puk, a tak mohou hrát hosté.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině a pravděpodobně také v zápase.

54:44
    Colorado rozehrává od své branky, Erik Johnson se dostal až do útoku. Při pokusu o střelu o puk přišel.

54:30

54:00
    Početní výhoda Coloradu příliš nepomohla, na výraznější šanci čeká.

53:22
    Domácí celek hraje přesilovku, ale nemůže se stabilněji dostat do útočného pásma. Hosté velmi dobře brání.

52:30
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Boone Jenner – 2 min., vysoká hůl).

52:25
    Vhazovat se bude ve středním pásmu. Hostující celek ve třetí třetině vstřelil dvě branky.
    52:11 Alexander WENNBERG - 3:5

52:11
    Přesilovka je využitá, první v tomto zápase. Jones přihrál ALEXANDERU WENNBERGOVI. Ten mohl ještě v kombinaci pokračovat a nebo vypálit. Rozhodl se pro střelu a ta propadla až za brankovou čáru. Philipp Grubauer se nestihl přemístit. Asistence: Seth Jones a Anthony Duclair.

52:03
    Philipp Grubauer se štěstím nyní vytěsnil kotouč.

51:37
    Seth Jones má kotouč za svou brankou, čeká na vystřídání spoluhráčů. Nikam se nežene.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

51:10
    Cam Atkinson pálil hned dvakrát z dobré pozice, jeho projektil kryje brankář soupeře.

51:04
    Vhazovat se bude v útočném pásmu Columbusu, domácí se musí nyní bránit.

50:29
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Sven Andrighetto – 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / neúspěšná trenérská výzva).
    50:29 Josh ANDERSON - 3:4

50:29
    Colorado vyzkoušelo výzvu, ale nepovedlo se, branka platí. Před brankou zůstal zcela volný JOSH ANDERSON, který poslal puk mezi betony do brány. Asistence: Boone Jenner a Dean Kukan.

50:20
    Bleskově rozehrál Columbus.

50:02
    Colorado se pokoušelo rozestavit v útočném pásmu, ale přišlo o něj.

48:37
    Seth Jones pálil z dobré pozice, jeho tvrdou ránu dokázal domácí brankář vyrazit před sebe, a pak už hráli obránci.

48:18
    Nikita Zadorov pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

48:00
    Mikko Rantanen se nedokázal propracovat do střelecké pozice, a tak mohou hrát hosté od své branky.

47:45

47:40
    Carl Söderberg zůstal před brankou zcela volný, ale nedokázal kotouč tečovat.

47:18

47:10
    Colorado po pěkné kombinaci nedokázalo zakončit, následně Columbus vyhazuje.

46:37
    Hosté rychle vyhazují přes všechny čáry.

46:10
    Domácím se tato přesilovka zatím nedaří, sledujeme klidnější pasáž hry.

45:46
    Samuel Girard neudržel útočné pásmo, a tak musí hrát ve střední třetině.

45:31
    Přesilovku hraje domácí celek, který rozehrává od své branky.

45:18
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (David Savard – 2 min., nedovolené bránění).

44:24
    Domácí brankář musí být pozorný, vhazuje se před jeho brankou.

44:00
    Colin Wilson zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho ránu kryje Sergej Bobrovskij. Vhazovat se tak bude před jeho brankou.

43:27
    Ian Cole pálil od modré čáry, jeho projektil byl zblokovaný.

43:00
    Columbus začal třetí třetinu aktivněji, hostující hokejisté kombinují v útočném pásmu.

42:43
    Philipp Grubauer přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

42:29

42:15
    Laviny hrají zodpovědně.

41:47
    Přesilovku sice hraje hostující celek, ale domácí obrana znovu vyhazuje přes všechny čáry.

41:16
    Philipp Grubauer nadvakrát dokázal zastavit střelecký pokus, který vyslal z bezprostřední blízkosti Cam Atkinson.

40:29
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Ian Cole – 2 min., vražení na hrazení).
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

40:01
    Třetí třetina právě začala.

40:01

Samuel Girard poslal domácí celek do vedení, v samotném závěru druhé třetiny dokázal Columbus vyrovnat. Cam Atkinson proměnil brejkovou situaci. Srovnáno je tak na 3:3.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00
    39:41 Cam ATKINSON - 3:3

39:41
    Obrovskou šanci měl domácí celek, Tyson Barrie neprostřelil brankáře, puk získal Panarin, který vyslal do brejku CAMA ATKINSONA, jehož brejk byl zakončený přesným blafákem. Asistence: Artěmij Panarin.

39:00
    Probíhá poslední minuta hry ve druhé třetině.

38:57
    Senzačně nyní zapracoval obránce hostů. Matt Nieto měl před sebou odkrytou branku, ale Seth Jones svým tělem zastavil soupeře ve snaze dostat kotouč do branky.

38:30
    Anton Lindholm pálil od modré čáry, jeho projektil snadno zastavil brankář Columbusu. Sergej Bobrovskij byl připravený,

37:40
    Markus Hännikäinen zpoza branky přihrával kotouč před branku, jeho příhrávka byla zblokovaná.

37:10
    Alexander Kerfoot napadal rozehrávku soupeře, Columbus situaci ale přečkal dobře.

36:50
    Sergej Bobrovskij byl připravený a dokázal si poradit se střelou soupeře. Mnoho šancí momentálně už k vidění není.

35:53
    Columbus rozehrával od své branky, což se mu podařilo, ale výraznější šanci si nevypracoval.

35:30
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočné třetiny.

35:23
    34:06 Samuel GIRARD - 3:2

34:06
    Colorado právě vstřelilo branku!
    SAMUEL GIRARD dostal přihrávku od spoluhráče a rychlou střelou na bližší tyčku poslal kotouč do branky Domácí se dostávají do vedení. Asistence: Gabriel Bourque a Sheldon Dries.

33:50
    Domácí hráči se musí nyní bránit tlaku soupeře, ale Colorado si dokázalo poradit.

32:00
    Sven Andrighetto se marně natahoval na dlouhou přihrávku spoluhráče, zakončit nedokázal.

31:47
    Po potyčce před brankou Colorada se vylučovat nebude. Sudí vyřešil situaci domluvou.

31:12

31:02
    Philipp Grubauer betonem na ledě zastavil brejk soupeře, zakončoval Artěmij Panarin, následně znovu Mikko Rantanen neuspěl proti brankáři Blue Jackets.

30:43
    Sergej Bobrovskij vyrazil betonem střelu, která mířila k tyčce. Puk je v rohu kluziště.

30:27
    Colorado se snaží získat vedení na svou stranu.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, stav utkání je momentálně vyrovnaný.

29:16
    Sergej Bobrovskij výborně zastavil velkou šanci domácích. Kotouč ramenem vyrazil do ochranné sítě.

28:42
    Zach Werenski rozehrává od své branky, Oliver Bjorkstrand zkoušel rychle obkroužit branku, ale jeho rána byla nepřesná.

28:26
    Oba týmy střádají za hry, sledujeme klidnější pasáž hry.

28:12
    Mikko Rantanen pálil od modré čáry, jeho rána postrádala přesnost.

27:35
    Sledujeme rychlý hokej, který musí fanoušky bavit. Hosté se usadili v útočném pásmu. Seth Jones pálil od modré čáry, Philipp Grubauer vykopl kotouč betonem.

26:41

26:33
    Pierre-Luc Dubois pálil z první, brankář domácích kryje kotouč. Následně se předvedl také Sergej Bobrovskij proti MacKinonovi.

26:14
    Sledujeme rychlý hokej, domácí celek nedokázal ani druhou přesilovku proměnit.

25:10
    Blue Jackets vyhazují přes všechny čáry.

24:46
    Sergej Bobrovskij byl připravený a dokázal si poradit se střelou, kterou vyslal Carl Söderberg.

23:46
    Columbus se dostal při vlastním oslabení do šance, Josh Anderson bekhendovou ránou vůbec nedokázal trefit branku.

23:39
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Pierre-Luc Dubois – 2 min., sekání).

22:57
    Erik Johnson zakončoval, Sergej Bobrovskij puk vyrazil před sebe, jeho spoluhráči situaci dokázali vyřešit dobře.

22:40
    Hraje se rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje.

21:13
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže stabilněji usadit v útočném pásmu.

20:35
    Gabriel Landeskog pálil od modré čáry, jeho projektil kryje brankář Columbusu. Vhazovat se bude před jeho brankou.

20:01

Oliver Bjorkstrand poslal hosty do vedení, Erik Johnson dokázal vyrovnat. Následně Columbus znovu vedl, trefil se Pierre-Luc Dubois. Poslední branku třetiny zaznamenal Nikita Zadorov.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00
    18:37 Nikita ZADOROV - 2:2

18:37
    Je srovnáno na 2:2. Krásná rána z první, kterou vyslal NIKITA ZADOROV, zapadla přesně pod horní tyčku. Výborně před bránou clonil jeho spoluhráč. Asistence: Nathan MacKinnon a Erik Johnson.

18:14
    Zach Werenski minul odkrytou část branky, zakončit nedokázal.

18:00
    Probíhají poslední dvě minuty hry v první třetině.

17:25
    Scott Harrington rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

17:10
    Přesilovka je pryč, Laviny se do výraznější šance nedostaly.

17:03

16:41
    Sven Andrighetto tečoval kotouč před brankou, puk se dostal až do ochranné sítě nad brankou.

16:02
    Polovina přesilovky je pryč a domácí celek na výraznější šanci zatím stále čeká.

15:02
    Vyloučení v týmu Columbus Blue Jackets (Seth Jones – 2 min., podrážení).

15:02

14:37
    Colorado se nyní usadilo v útočném pásmu, kde kombinuje. Do výraznější šance se domácí celek ale nedostal.
    13:02 Pierre-Luc DUBOIS - 1:2

13:02
    Hostující celek si bere rychle vedení zpět na svou stranu. Scott Harrington přihrával před branku, kde dokázal PIERRE-LUC DUBOIS usměrnit kotouč za brankovou čáru. Domácí obránce skórování nezabránil. Asistence: Scott Harrington, Dean Kukan.
    11:59 Erik JOHNSON - 1:1

11:59
    Na tohle už byl brankář Sergej Bobrovskij krátký. Ian Cole vybojoval kotouč před brankou a poslal jej na modrou čáru, odkud tvrdou ránu z první vyslal ERIK JOHNSON.

11:13
    Cam Atkinson se pokoušel rychle dostat do útočného pásma, což se mu sice podařilo, ale šanci pro sebe nebo spoluhráče nevypracoval.

10:47
    Sheldon Dries pálil z dobré pozice, Sergej Bobrovskij přerušuje hru, komerční přestávka.

10:14
    Colorado nyní diktuje tempo hry, sledujeme rychlý hokej, domácí hráči mají převahu a hosté se musí spíše bránit tlaku soupeře.

09:27
    Tyson Barrie pálil z dobré pozice, jeho projektil tak tak zastavil Sergej Bobrovskij před brankovou čárou.

07:52
    Po krátké přestávce pokračuje zápas dál, Colorado prohrává a na výraznější šanci zatím čeká.

07:24
    Colorado se dostalo do postavení mimo hru. komerční přestávka.

07:00
    Sven Andrighetto se pokoušel dostat před brankou soupeře do střelecké pozice, ale obrana si poradila.

06:24
    Bez výraznějších šancí se hra přelévá ze strany na stranu.

06:05
    Lukáš Sedlák byl v útočném pásmu, ale vypálit kotouč na branku nedokázal.

05:48
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje.

Tyson Barrie rozehrává od své branky, Columbus se rychle dostal do útoku, Josh Anderson vypálil a puk kryje Philipp Grubauer.

04:07
    Matt Calvert to zkoušel individuálně, dostal se do útočného pásma, ale zakončit nedokázal.

03:32
    Domácí rozehrávají od své branky, snaží se rychle dostat do útočnéhopásma. Sergej Bobrovskij zastavil kotouč za brankou, a tak rozehrává.

03:02
    Sven Andrighetto zakončoval z dobré pozice, jeho projektil snadno kryje brankáře Columbusu.

02:52
    Úvodní branku zápasu jsme už viděli, nyní se snaží domácí něco vymyslet.
    00:53 Oliver BJORKSTRAND - 0:1

00:53
    Hned v první minutě se hostující celek dostává do vedení. Wennberg přenechal puk OLIVERU BJORKSTRANDOVI, který elegantně obkroužil branku a zakončil mezi tyčku a beton brankáře. Pěkná individuální akce. Asistence: Alexander Wennberg a David Savard.

00:20
    Domácí celek se dostal do útočného pásma, sledujeme klidnější pasáž hry.

00:10
    Zápas právě začal.

00:01

Colorado Avalanche: Grubauer (Varlamov) – Cole, E. Johnson, Zadorov, Barrie, A. Lindholm, Girard – Landeskog, MacKinnon, Rantanen – Nieto, Söderberg, Calvert – Kerfoot, Compher, C. Wilson – Andrighetto, Dries, G. Bourque.

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – N. Foligno, Dubois, Atkinson – Panarin, Wennberg, Bjorkstrand – Duclair, Dubinsky, J. Anderson – Hännikäinen, Sedlák, Riley Nash..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Colorado Avalanche a Columbus Blue Jackets.

Domácí celek nastoupí bez Kameneva a Timminse, hosté nebudou moci využít služeb Jennera. V tomto zápase proti sobě nastoupí trápící se celky. Colorado je deváté v Západní konferenci a z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Columbus je ve Východní konferenci osmý a z posledních pěti zápasů ani jednou nevyhrál.

V této sezóny odehrály kluby jeden vzájemný zápas, hrálo se v Columbusu a domácí vyhráli 5:2 ( Foligno 2, Dubois, Panarin, Anderson – MacKinnon, Södenberg).

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 03:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 12. E. Johnson, 19. Zadorov (MacKinnon, E. Johnson), 35. Girard (G. Bourque, Dries) – 1. Bjorkstrand (Wennberg, D. Savard), 14. Dubois (Harrington, Kukan), 40. Atkinson (Panarin), 51. J. Anderson (Jenner, Kukan), 53. Wennberg (S. Jones, Duclair), 59. Dubois (Werenski, Jenner)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – Werenski, S. Jones, Kukan, Nutivaara, Harrington, D. Savard – N. Foligno, Dubois, Atkinson – Panarin, Wennberg, Bjorkstrand – Duclair, J. Anderson, Hännikäinen – Sedlák, Riley Nash, Jenner.

Rozhodčí: MacDougall, Charron – Smith, MacPherson

Diváci: 15 398