New Jersey – NY Islanders 1:2 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Carolina 5:6 (po pr.) | Florida – Pittsburgh 3:2 (po pr.)
Philadelphia – Los Angeles 2:3 (2:3 po s.n.) | Washington – Colorado 4:3 (po pr.) | Montreal – Winnipeg 5:2 (kon.)
Ottawa – Anaheim 4:0 (kon.) | Detroit – Vegas 3:4 (kon.) | Tampa – St. Louis 0:1 (po pr.)
Nashville – Dallas 3:2 (po pr.) | Minnesota – Edmonton 1:4 (kon.) | Chicago – Vancouver 4:3 (po pr.)
Calgary – San Jose 2:5 (kon.) | Arizona – Columbus 2:4 (kon.)
Buffalo Sabres
5:6 (0:1, 2:1, 3:3 - 0:1)
Carolina Hurricanes
Pátek 08.02.2019, 01:10 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

Doufám, že jste se dnes bavili. Z mé strany je to pro dnešek vše a těším se na Vás zase příště. Na počtenou! (04:02:22)

Buly: 47-24.

Skončilo nám utkání mezi Buffalem a Carolinou. Od začátku byl k vidění parádní hokej, který gradoval v závěrečné třetině. Carolina zvládla důležitý souboj sousedů v tabulce lépe a vyhrála 6:5 po prodloužení. Rozhodující branku vsítil Teuvo Teräväinen.

63:25 Teuvo TERÄVÄINEN - 5:6

63:25
    Carolina právě vstřelila branku!
    Nedáš, dostaneš. Eichelova střela minula bránu a kotouč se po hrazení dokutálel k finskému útočníkovi TEUVU TERÄVÄINENOVI. Společně s ním upaloval na bránu také Williams, ale Teräväinen to vzal na sebe. Dlouhou kličkou do forehandu překonal Ullmarka a rozhodl zápas. 5:6 po prodloužení. Bez asistence.

63:17
    Eichel minul a musí se okamžitě vracet. Carolina míří vpřed.

62:25
    Niederreiter připravil pozici pro Hamiltona, kterému však střela nesedla. Vůbec nemířila směrem na branku.

61:40
    Dahlinovi nevyšel pokus o kličku a hra se zase trochu uklidnila.

61:13
    Domácí ujeli do přečíslení 3 na 1. Ristolainen to vzal na sebe a zamířil pouze do břevna! Nyní měli domácí smůlu.

60:45
    Eichel ujel po levém křídle, ale nedokázal zastrčit kotouč na zadní tyč.

60:24
    Aho nabral velkou rychlost a svou následnou střelu skryl. Ullmark musel zasáhnout a přerušit hru.

60:01

Za malý okamžik nám začne prodloužení. Sledujeme strhující zápas, který musí diváky bavit. Střely na bránu: 38-28.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:05 Jeff SKINNER - 5:5

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 29. Rodrigues (Sheary, Ristolainen), 36. Pominville (Bogosian), 46. Skinner (Ristolainen, Pilut), 56. Scandella (S. Reinhart, Mittelstadt), 60. Skinner (S. Reinhart, Eichel) – 5. Faulk (Aho, Williams), 22. T. Teräväinen (Martinook, Svečnikov), 42. McKegg (T. van Riemsdyk, de Haan), 52. B. McGinn (Martinook, Svečnikov), 55. Niederreiter (T. Teräväinen, Aho), 64. T. Teräväinen

Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Ristolainen, Dahlin, Bogosian (A), Pilut, McCabe, Scandella – Pominville, Eichel (C), Skinner – S. Reinhart, Mittelstadt, Sheary – Okposo (A), Rodrigues, C.J. Smith – Sobotka, Jo. Larsson, Girgensons.
    Carolina Hurricanes: McElhinney (Mrázek) – D. Hamilton, Slavin (A), Faulk (A), Pesce, T. van Riemsdyk, de Haan – Williams (C), Aho, Niederreiter – T. Teräväinen, Wallmark, Ferland – B. McGinn, Martinook, Svečnikov – Mäenalanen, McKegg, Foegele.

Rozhodčí: St. Pierre, Hebert – Nagy, T. Gawryletz

Diváci: 17 588