Los 1. kola Fed Cupu (Česko – Rumunsko) | (kon.) |
Individuální závod žen, 12,5 km, Canmore | Vítěz: T. Eckhoffová (NOR) (kon.) | | | Štafeta mužů, 4x7,5 km, Canmore | Vítěz: Norsko (kon.) |
Štafeta žen, 4x6 km, Canmore | Vítěz: Německo (kon.) |
Kombinace žen, 1. kolo, sjezd, Åre | Vítěz: R. Siebenhoferová (AUT) (kon.) | | | Kombinace žen, 2.kolo, slalom, Åre | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Kvalifikace HS130, Lahti | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
konec
SP - štafeta žen, 4x6 km, Canmore
Vítěz: Německo
Karel Jedlička
Konečné pořadí:
1. Německo 1:10:16,3 (1+12)
2. Norsko +30,2 (2+7)
3. Francie +41,6 (0+12)
4. Itálie +1:40,5 (1+8)
5. Švýcarsko +2:24,6 (2+10)
6. Rakousko +2:49,1 (1+9)
7. Česko +3:44,8 (2+13)
8. USA +3:58,4 (2+12)
9. Estonsko +4:21,9 (2+11)
10. Rusko +4:39,2 (1+16)
11. Bulharsko +4:45,9 (2+6)
12. Čína +5:01,5 (0+11)
13. Švédsko +5:23,6 (0+11)
14. Ukrajina +6:09,3 (3+12)
15. Japonsko
16. Bělorusko
17. Jižní Korea
18. Kanada - předjety o kolo
Startovní listina:
1 FRANCIE (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Simonová)
2 RUSKO (Vasněcovová, Vasiljevová, Biktaševová, Kajševová)
3 NĚMECKO (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
4 NORSKO (Kalkenbergová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová)
5 ŠVÉDSKO (Anderssonová, Lindqvistová, Högbergová, Skottheimová)
6 ITÁLIE (Vittozziová, Gontierová, Wiererová, Sanfilippová)
7 ČESKO (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková)
8 BĚLORUSKO (Solová, Kručinkinová, Kacjučenková, Jurkevičová)
9 UKRAJINA (Žuravoková, Džimová, Bělkinová, Pidhrušná)
10 ŠVÝCARSKO (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Meinenová, Häckiová)
11 POLSKO (Zbylutová, Hojniszová, Pitońová, Żuková)
12 KANADA (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
13 USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
14 ESTONSKO (Ojaová, Tomingasová, Talihärmová, Gaimová)
15 ČÍNA (Tchang, Meng, Čang, Čchu)
16 BULHARSKO (Kadevová, Stojanovová, Jordanovová, Todorovová)
17 RAKOUSKO (Riederová, Schwaigerová, Kupfnerová, Hauserová)
18 JAPONSKO (Tačizakiová, Maedová, Tanaková, Hačisuková)
19 JIŽNÍ KOREA (Kim, Frolinová, Ko, Pak)
1. Německo 1:10:16,3 (1+12)
2. Norsko +30,2 (2+7)
3. Francie +41,6 (0+12)
4. Itálie +1:40,5 (1+8)
5. Švýcarsko +2:24,6 (2+10)
6. Rakousko +2:49,1 (1+9)
7. Česko +3:44,8 (2+13)
8. USA +3:58,4 (2+12)
9. Estonsko +4:21,9 (2+11)
10. Rusko +4:39,2 (1+16)
11. Bulharsko +4:45,9 (2+6)
12. Čína +5:01,5 (0+11)
13. Švédsko +5:23,6 (0+11)
14. Ukrajina +6:09,3 (3+12)
15. Japonsko
16. Bělorusko
17. Jižní Korea
18. Kanada - předjety o kolo
Startovní listina:
1 FRANCIE (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Simonová)
2 RUSKO (Vasněcovová, Vasiljevová, Biktaševová, Kajševová)
3 NĚMECKO (Hinzová, Hildebrandová, Herrmannová, Dahlmeierová)
4 NORSKO (Kalkenbergová, Tandrevoldová, Eckhoffová, Röiselandová)
5 ŠVÉDSKO (Anderssonová, Lindqvistová, Högbergová, Skottheimová)
6 ITÁLIE (Vittozziová, Gontierová, Wiererová, Sanfilippová)
7 ČESKO (Charvátová, Vítková, Davidová, Puskarčíková)
8 BĚLORUSKO (Solová, Kručinkinová, Kacjučenková, Jurkevičová)
9 UKRAJINA (Žuravoková, Džimová, Bělkinová, Pidhrušná)
10 ŠVÝCARSKO (A. Gasparinová, E. Gasparinová, Meinenová, Häckiová)
11 POLSKO (Zbylutová, Hojniszová, Pitońová, Żuková)
12 KANADA (Beaudryová, Lunderová, Bankesová, Crawfordová)
13 USA (Dunkleeová, Eganová, Reidová, Dreissigackerová)
14 ESTONSKO (Ojaová, Tomingasová, Talihärmová, Gaimová)
15 ČÍNA (Tchang, Meng, Čang, Čchu)
16 BULHARSKO (Kadevová, Stojanovová, Jordanovová, Todorovová)
17 RAKOUSKO (Riederová, Schwaigerová, Kupfnerová, Hauserová)
18 JAPONSKO (Tačizakiová, Maedová, Tanaková, Hačisuková)
19 JIŽNÍ KOREA (Kim, Frolinová, Ko, Pak)
1. Německo 1:10:16,3 (1+12)
2. Norsko +30,2 (2+7)
3. Francie +41,6 (0+12)
4. Itálie +1:40,5 (1+8)
5. Švýcarsko +2:24,6 (2+10)
6. Rakousko +2:49,1 (1+9)
7. Česko +3:44,8 (2+13)
8. USA +3:58,4 (2+12)
9. Estonsko +4:21,9 (2+11)
10. Rusko +4:39,2 (1+16)
11. Bulharsko +4:45,9 (2+6)
12. Čína +5:01,5 (0+11)
13. Švédsko +5:23,6 (0+11)
14. Ukrajina +6:09,3 (3+12)
15. Japonsko
16. Bělorusko
17. Jižní Korea
18. Kanada – předjety o kolo