Trenčín – Senica 3:0 (kon.) | Ružomberok – Zlaté Moravce 4:0 (kon.) | Nitra – Podbrezová 1:3 (kon.)
Michalovce – Sereď 1:0 (kon.) | Žilina – Trnava 1:1 (kon.) | Dunajská Streda – Slovan Bratislava 0:1 (kon.)
MFK Ružomberok
4:0 (2:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
Sobota 16.02.2019, 14:00 • Štadión Pod Čebraťom, Ružomberok • Niké liga • 19. kolo

Zápas končí. Ružomberok vítězí 4:0. Od začátku diktovali tempo domácí a a byli ta odměněni dvěma brankami v prvním poločase. Ve druhém poločase začali hrát i hosté, ale své šance nevyužili, a tak domácí přidali další dva góly. Zasloužená výhra za pěknou předvedenou hru a tři body do tabulky si připisuje MFK Ružomberok. To je ode mě vše. Děkuji za pozornost a na shledanou. (15:49:08)

90+1

90+1
    Centr trefil prvního obránce.

90+1
    Standardní situace pro domácí.

90
    Ružomberok se opravdu už nikam nežene. Chce v klidu dohrát toto utkání.

89
    Jenže domácí jsou proti, skvěle útočí i brání a tak akce končí v autu. rozehrávat bude domácí gólman.

89
    Zlaté Moravce by chtěli ještě snížit, k dispozici mají roh.

88
    Rychtarek to zkusil zhruba z dvaceti metrů, jeho střelu kryje gólman Macík.

87
    Brenkus vyslal ostrý centr do vápna, pro který si došel brankář Chovan.

85
    Ružomberok právě vstřelil branku!
    Centr z rohového kopu do vápna a k odraženému míči se dostal Kmeť, který vystřelil, jeho ránu jen lehce hlavou tečoval ISMAR TANDIR a míč zapadl do branky.

84
    Takáčova střela byla ztečována na rohový kop.

83
    Ďubek si zbytečným faulem vykoledoval trest v podobě žluté karty.

83
    Tak to Válovčan ještě zkusí. Už běhá po trávníku.

82
    Válovčan zůstává ležet na trávníku a vypadá to na střídání.

80
    A druhé střídání znamená konec pro Mustedanagiče. Na trávník přichází Takáč.

80
    Dvojité střídání si připravil trenér Holoubek. Nejprve výměna Brenkus za Kochana.

79
    Švec se dostal až do vápna, obrana ho zdvojila a následuje odkop od branky.

78
    Macíkovi vypadnul míč, naštěstí napodruhé ho už chytil.

77
    Přímý kop pro hosty. Zhruba na polovině hřiště.

David Kubík

Branky: 16. Kostadinov, 36. Qose, 59. Mustedanagić, 85. Tandir

Karty:   22. Mustedanagić (RUZ), 44. Kružliak (RUZ), 54. Kochan (RUZ) – 56. Čögley (ZMO), 83. Ďubek (ZMO)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 3:1. Rohy: 10:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:16.
    MFK Ružomberok: Macík – Čurma, Maslo, Kružliak (C), Urdinov – Qose, Kochan (80. Brenkus) – Gál-Andrezly (70. Kmeť), Mustedanagić (80. Takáč), Kostadinov – Tandir.
    Náhradníci: Čtvrtečka – Kmeť, Takáč, Twardzik, Gerec, Jonec, Brenkus.

FC ViOn Zlaté Moravce: Chovan – Čögley, Asanović, Chren (C) – Práznovský, Brašeň, Richtárech, Karlík (46. Švec) – Ľupták, Válovčan – Khomutov (72. Ďubek).
    Náhradníci: Krnáč – Török, Grozdanovski, Švec, Beseda, Ďubek.

Rozhodčí: Kružliak I.