Arizona – Toronto 2:0 (kon.) | NY Islanders – Edmonton 5:2 (kon.) | Winnipeg – Ottawa 3:4 (po pr.)
Tampa – Montreal 3:0 (kon.) | Carolina – Dallas 3:0 (kon.) | Chicago – Columbus 2:5 (kon.)
Vegas – Nashville 5:1 (kon.) | San Jose – Vancouver 3:2 (kon.) | Los Angeles – Boston 2:4 (kon.)
Pittsburgh – NY Rangers 6:5 (kon.) | Minnesota – St. Louis 0:4 (kon.)
Winnipeg Jets
3:4 (2:1, 0:1, 1:1 - 0:1)
Ottawa Senators
Neděle 17.02.2019, 01:20 • Bell MTS Place, Winnipeg • NHL

Z dnešního zápasu je to vše. Těším se na Vás u komentování NHL zase příště. Na počtenou! (04:04:29)

Buly: 30-28.

Dnešní utkání nám nabídlo překvapivý výsledek. Favorit dnes neuspěl a z tohoto zápasu bere pouze bod. Ottawa zvítězila na ledě Winnipegu 4:3 po prodloužení a uspěla hlavně díky třem využitým přesilovým hrám.
    O branky Jets se postaral Brandon Tanev a také dvougólový obránce Tyler Myers. Za Ottawu se dnes trefili Mark Stone, Rudolfs Balcers, Matt Duchene a Ryan Dzingel.

63:44 Ryan DZINGEL - 3:4

63:44
    Ottawa právě vstřelila branku!
    Ottawa nakonec rozhoduje o dnešní výhře. Dvojice Dzingel – Tierney si krásně vyměnila puk a druhý jmenovaný nachystal kotouč RYANU DZINGELOVI před bránu. Šikovný útočník pak krásnou kličkou do bekhendu obelstil Brossoita, jenž neměl šanci reagovat. 3:4 po prodloužení. Asistence: Chris Tierney.

62:59
    Přečíslení 3 na 1 nevyřešil Stone dobře. Hosté už měli v nohách dlouhé střídání a křídlo hostů bránu vůbec netrefilo.

62:16
    Ottawa hru trochu uklidňuje a obě mužstva nyní střídají.

61:37
    Dzingel ukázal, že má rychlé ruce a nachystal Cecimu velmi dobrou střeleckou pozici. Brankář Jets si s pozdější střelou poradil.

60:54
    Scheifele dostal na pravém křídle prostor a projel až do útočné třetiny. Poté vystřelil. Nilsson stačil zasáhnout.

60:12
    Velká šance hned na začátku! Stone zakončil a Brossoit jeho ránu udržel před brankovou čárou. Následná dorážka Duchena přesná nebyla.

60:01

Skončila nám třetí třetina. Winnipeg dokázal pět minut před koncem vyrovnat utkání na 3:3 a za malou chvíli půjdeme do prodloužení. Střely na bránu: 25-37.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Duchene předal puk Stoneovi, který zápěstím vystřelil. Brossoita ale svým pokusem nepřekvapil.

58:46
    Blake Wheeler mohl rozhodnout zápas! Connor ukázal svůj velký přehled a našel svého kapitána ve vyložené pozici před bránou. Nilsson se však skvěle přesunul a utěsnil spodní prostor ve své bráně.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 3. B. Tanev (Lowry), 6. T. Myers (B. Tanev), 55. T. Myers (Roslovic, Little) – 2. Mark Stone (B. Tkachuk, Duchene), 34. Balcers (Dzingel, Jaroš), 41. Duchene (B. Ryan, Mark Stone), 64. Dzingel (Tierney)

Winnipeg Jets: Brossoit (Hellebuyck) – Trouba, Morrissey, T. Myers, D. Kulikov, Niku, Chiarot – Wheeler (C), Scheifele (A), Connor – Roslovic, Little (A), Laine – B. Tanev, Lowry, Perreault – Appleton, Copp, Lemieux.
    Ottawa Senators: A. Nilsson (Gustavsson) – DeMelo, Chabot, Ceci, Lajoie, Jaroš, Harpur – B. Ryan, Duchene (A), Dzingel – Mark Stone (A), White, B. Tkachuk – Pääjärvi, Pageau, Z. Smith (A) – Balcers, Tierney, D. Archibald.

Rozhodčí: Meier, Morton – Murphy, MacPherson

Diváci: 15 321