Turín – Atalanta BC 2:0 (kon.) | Frosinone – AS Řím 2:3 (kon.)
Turín FC
2:0 (1:0)
Atalanta Bergamo
Sobota 23.02.2019, 15:00 • Stadio Olimpico, Turín (ITA) • Italská Serie A • 25. kolo

90+4
    Berenguer ještě vidí v závěru za svůj šlapák na Iličiće žlutou kartu.

90+3
    Je to tak. Hrací plochu opouští ospalým krokem Baselli, místo kterého si na posledních pár sekund zahraje Millico.
    89. Zapatu vychytal Sirigu.

89
    Zapata se obtočil kolem protihráče a opřel se do míče, Sirigu si ale připisuje výborný zákrok!
    84. Barrow měl dobrou možnost ke snížení.

84
    Do odraženého míče se opřel střídající Barrow, jeho rána z velkého vápna ale byla sražena na další roh!

81
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Iago Falqué, přichází Álex Berenguer.

79
    Castagne je nucen střídat. Duel místo něj dohraje Reca.

78
    N'Koulou nastavil nohu dobíhajícímu Castagnemu a vidí za své počínání žlutou kartu.

71
    Kulusevski, jenž se do zápasu dostal až v 18. minutě, dnes nedohraje. Své místo na hrací ploše přepouští Barrowovi.

66
    Domácí trenér Walter Mazzarri poprvé střídá. Ze hry stahuje Meïtého, místo něhož posílá na trávník Ansaldiho. Turín tedy nechce nic podcenit a za stavu 2:0 posiluje defenzívu.
    64. Falqué nebyl daleko gólu, radost mu však sebral Beriša.

64
    Na pravé straně se s míčem šikovně uvolnil Falqué a Beriša měl plné ruce práce, aby jeho razantní střelu vyrazil!
    46. Iago FALQUÉ - 2:0

46
    FC Turín právě vstřelil branku!
    Domácí vstupují do druhé půle rychlou trefou! Meïtého centr propadl kdesi k penaltovému puntíku, kde se jej zmocnil IAGO FALQUÉ a umístil jej přízemní střelou k pravé tyči!
    42. Armando IZZO - 1:0

42
    Bravurně! Po zmatcích v šestnáctce se balon dostal až k ARMANDU IZZOVI, jenž jej ve skluzu umístil do sítě!
    35. Dělovka Meïtého.

35
    Z větší vzdálenosti zkusil dělovkou štěstí po zisku míče Meïté, branku ale těsně přestřelil. Beriša navíc prostor střežil.
    23. Domácí přežili obrovskou šanci Atalanty.

23
    Atalanta poprvé výrazněji zahrozila! Manciniho přízemní střelu z pravé strany Sirigu vyrazil. Po chvíli se ještě k hlavičce dostal Castagne, umístil ji ale kousek vedle pravé tyče!

18
    Gosens má zřejmě nějaký zdravotní problém, neboť pro něj dnešní zápas končí již v 18. minutě. Na hrací ploše jeho místo zaujímá Kulusevski.

7
    Castagne přišlápl zezadu Morettiho a sudí sahá poprvé do kapsičky pro karetní napomenutí.

3
    Teď však pronikl do vápna Iličić, jenž se po souboji s Morettim poroučel k zemi. Sudí Orsato ale penaltu nepíská a nařizuje pouze odkop od branky.