Kopřivnice – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Val. Meziříčí – Orlová 4:2 (kon.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 5:10 (kon.)
David Servis – Mor. Budějovice 2:6 (kon.) | Tábor – Žďár n/S 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Opava 5:4 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:10 (0:4, 2:5, 3:1)
BK Havlíčkův Brod
Sobota 23.02.2019, 18:002. liga - Jih a Východ (ČR) • 41. kolo

Poslední domácí utkání Pelhřimova v základní části je u konce. V prvních dvou třetinách jasně dominovali hosté, v té třetí se přeci jen více dařilo domácím. Medvědi tak opět končí doma bez bodu a je jisté, že v baráži o udržení v lize vyzvou Letňany. S čtenáři se loučím a přeji příjemný zbytek večera. (20:10:51)

59:55

59:26
    Hosté obléhají útočné pásmo, žádnou vážnější šanci si ale vypracovat nedokázali.

57:52
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Kulhánek – 2 min., hákování).

56:30
    Lední Medvědi právě vstřelili branku!
    Skóre se mění až teď. Za Medvědy se trefuje od levého mantinelu MIROSLAV KOPIC. Asistence: Filip Kasalý.

56:01
    Hosté už překonali Chaloupka, puk ale nepřekročil brankovou čáru, skóre se nemění.

55:42
    Ofsajd Havlíčkova Brodu.

55:01
    Hosté se opět dostali do nadějné příležitosti, sérii dorážek nakonec Chaloupek úspěšně likviduje.

54:02
    Zakázané uvolnění přesouvá hru k Markovi.

52:44
    Semrád z prostoru kruhů střílí na Chaloupka, domácí obrana ale tečuje puk ven z pásma.

50:39
    Třetina upozorněn, vhazování se bude opakovat.

50:35
    Ofsajd Pelhřimova.

49:51
    Domácí se osvobozují pouze za cenu zakázaného uvolnění.

49:00
    Valovu dělovku s klidem likviduje Chaloupek.

47:30
    Hostům se tato přesilovka hrubě nevydařila. Kosnar od modré našel samotného MARTINA KŘÍŽE, který se prosadil z prostoru kruhů. Asistence: Martin Kosnar.

46:41
    Pelhřimov se prosazuje v oslabení! Hosté pohořeli při rozehrávce, do samostatného úniku se dostal PETR VOTÁPEK a po jednoduché kličce snižuje na rozdíl sedmi gólů. Asistence: Stanislav Kaminsky.

45:41
    Voříšek z malého úhlu trefuje boční síť.

45:19
    Vyloučení v týmu HC Lední Medvědi Pelhřimov (Kaminsky – 2 min., hákování).

Daniel Lhotský

Branky a nahrávky: 26. Adam (Kosnar), 37. Votápek (Kasalý), 47. Votápek (Kaminsky), 48. Kříž (Kosnar), 57. Kopic (Kasalý) – 3. Třetina (Přidal, Milfait), 4. Matušík (Milfait), 4. Chlubna (Ludvík), 7. Kuchta (Chlubna, Kozlík), 23. Matušík (Milfait, Vala), 31. Voříšek (Milfait), 32. Kozlík (Kuchta), 36. Voříšek (Třetina, Milfait), 40. Milfait (Třetina), 41. Ludvík (Kopic)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Chaloupek (Urban) – Kasalý, Kellner, Kříž, Klus – Šáňa, Piš, Hladonik, Sigmund, Kosnar, Adam, Votápek, Kasalý, Kaminsky, Kopic, Kazimir
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – Semrád, Kopic, Kulhánek, Vala, Šmíd, Michálek, Třetina, Přidal, Milfait, Matušík, Voříšek, Kuchta, Kozlík, Chlubna, Ludvík

Rozhodčí: Reich – Axman, Bohuněk