Benátky n/J B – Kolín B 2:8 (kon.)
konec
HC Benátky nad Jizerou B
2:8 (0:2, 1:5, 1:1)
SC Kolín B
Sobota 23.02.2019, 10:45 • Benátky nad Jizerou • Krajská soutěž
Partner:
   
  Třetí třetina se odehrála v pohodovějším tempu bez většího množství přerušení. O vítězi utkání již bylo rozhodnuto po dvou třetinách. Benátečtí tak nezvládli domácí zápas s rezervou Kolína, prohráli 2:8 a pokud chtějí pomýšlet na postup do baráže o krajský přebor, musí zítra v Kolíně vyhrát v základní hrací době. (12:58:13)
   
  Konec zápasu.
   
  58:38
  Tým Benátky n/J B právě vstřelil branku! Benátečtí v závěru utkání snižují. Za brankou se dostal k puku JIŘÍ ŠEMBERA, který odrazem o záda brankáře Hermanna střílí druhou branku svého týmu. Asistence: Zdeněk Tišev.
   
  50:13
  Vyloučen hostující Bohumil Sladký za nedovolené bránění.
   
  46:13
  Tým Kolín B právě vstřelil branku! Parádní souhra hostujícího týmu, který naprosto vyšachoval benátecké hráče. Do odkryté části branky poté zakončil úplně osamocený JIŘÍ KADLEC starší. Asistence: Jakub Minarčík, Vasyl Zheliznyak.
   
  44:45
  Dnešnímu zápasu přihlíží 160 diváků.
   
  40:01
  Začala třetí třetina.
   
  Druhá třetina skončila rozdílem třídy. S chutí hrající kolínské béčko přidalo pět branek a celkem v poklidu si kráčí pro první vítězství v této sérii.
   
  Další třetina začne přibližně v 12:30.
   
  40:00
  Druhá třetina skončila.
   
  36:45
  Tým Kolín B právě vstřelil branku! Zápas se mění v exhibici. Na pravém křídle se chopil puku JOSEF SPITZER, který parádní střelou pod břevno přidává sedmou branku. Asistence: Jiří Kadlec mladší.
   
  30:39
  Trestné lavice se plní. Vyloučen hostující Jan Hurt za nedovolené bránění.
   
  29:59
  Vyloučen domácí Kryštof Bouřil za napadení.
   
  29:05
  Tým Kolín B právě vstřelil branku! I další přesilovou hru využívají hosté velmi rychle. Po vyhraném vhazování získal kotouč VASYL ZHELIZNYAK a střílí svoji druhou branku v dnešním zápase. Asistence: Jakub Minarčík.
   
  28:59
  Benátečtí jdou do tří. Vyloučen Jan Votoupal za podrážení.
   
  28:42
  Vyloučeni shodně dva hráči. U hostů Tomáš Marvánek za hrubost, u domácích David Rudolph na 5 minut a do konce zápasu za bodnutí koncem hole. Trest odpyká Jiří Šembera.
   
  27:30
  Tým Kolín B právě vstřelil branku! Kolínští přidávají další branku. Střelu DOMINIKA POKORNÉHO z kruhu tečoval benátecký obránce Zejda mimo dosah vlastního brankáře Mokrého. Asistence: Josef Spitzer.
   
  25:18
  Vyloučen domácí Ondřej Karli na 2+10 minut za vražení na hrazení. Menší trest odpyká Jiří Šembera.

  Ondřej Nejedlo

  Branky a nahrávky: 25. Hošek (Votoupal), 59. Šembera (Tišev) – 3. Sladký (Zheliznyak), 7. Pešek (Kadlec ml.), 24. Zheliznyak (Minarčík), 25. Kadlec st. (Pokorný), 28. Pokorný (Spitzer), 30. Zheliznyak (Minarčík), 37. Spitzer (Kadlec ml.), 47. Kadlec st. (Minarčík, Zheliznyak)


  HC Benátky nad Jizerou B: F. Král (7. Mokrý) – Tišev, Zejda, Haspeklo, Švach, Šípek, Macura – Horáček, Dlabola, Odcházel, Šembera, Votoupal, Karli, Kotrbatý, Novotný, Rudolph, Hošek, Bouřil.
  SC Kolín B: Hermann (Kvasil) – Horák, Minarčík, Pilný, Pokorný, Zheliznyak, Zugar, Marvánek, Kopecký, Hurt, Pešek, Kadlec ml., Kadlec st., M. Král, Spitzer, Miška, Sladký.

  Rozhodčí: Jak. Doležal, Lukavský – Matějček, Větrovský

  Diváci: 160