Kolín nad Rýnem – Sandhausen 3:1 (kon.) | Bochum – Kiel 1:3 (kon.) | Darmstadt – Dynamo Drážďany 2:0 (kon.)
St. Pauli – Ingolstadt 1:0 (kon.)
FC Sankt Pauli
1:0 (0:0)
FC Ingolstadt 04
Sobota 23.02.2019, 13:00 • Millerntor-Stadion • 2. německá Bundesliga • 23. kolo

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (15:04:51)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:10. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 19:13.

Je dobojováno! Po prvním poločase to tak nevypadalo, ale druhá půle nám nabídla pořádné drama! Domácí celek po brance Meiera bere všechny tři body. Největší šanci na srovnání měl deset minut před koncem Krauße, ovšem jeho hlavička minula branku! Úplný závěr přinesl několik žlutých, ale i červenou kartu!

90+5

90+4
    Další naprosto zbytečná žlutá karta za simulování. Domácí fotbalisté šli do přečíslení, Waldemar Sobota poté nepochopitelně upadl na hranici šestnáctky!

90+3
    Obrovská chyba v hostující rozehrávce! Tu mohl potrestat Schneider, ovšem jeho zakončení zpoza velkého vápna jen těsně minulo prázdnou branku!

90+2
    Druhá nastavená minuta spěje ke svému konci. Domácí zatím výborně brání, Ingolstadt se vůbec k ničemu nedostává.

90+1
    Thorsten Röcher se na hřiště dostal dvacet minut před koncem. Nejprve viděl žlutou kartu za simulování, v tuto chvíli zastavil rodící brejk soupeře rukou a hlavní rozhodčí mu ukazuje druhou žlutou kartu, Röcher musí předčasně do sprch!

90
    Ještě ani nebyla naplněna základní hrací doba a čtvrtý rozhodčí ukazuje, že se budou přidávat čtyři minuty nad rámec druhého poločasu!

89
    V tuto chvíli pálil střídající Röcher. Jeho razantní pokus skončil mezi diváky za domácí brankou, čas hraje pro Sankt Pauli.

88
    Další centr z pravé strany hřiště, poté hodně nepřesná hlavička Kutschkeho. Ten se drží za hlavu, odkopávat bude Himmelmann.

87
    Japonský fotbalista Mijaiči byl u balónu pozdě, poté si pomohl faulem. Hosté budou rozehrávat z vlastní poloviny, moc času jim už nezbývá.

86
    Žlutou kartu dostává Ryo Mijaiči (FC Sankt Pauli).

85
    Střídání v týmu FC Sankt Pauli: ze hřiště odchází Mats Dæhli, přichází Ryo Mijaiči.

84
    Žlutou kartu dostává Enver Cenk Şahin (FC Ingolstadt 04).

83
    Sankt Pauli hraje velmi chytře. Domácí fotbalisté nejprve vybojovali rohový kop, o malou chvíli později také standardní situaci.