Boston – San Jose 4:1 (kon.) | Philadelphia – Buffalo 5:2 (kon.) | Columbus – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Carolina – Los Angeles 6:1 (kon.) | NY Islanders – Calgary 1:3 (kon.) | Washington – Ottawa 7:2 (kon.)
Detroit – Montreal 1:8 (kon.) | Winnipeg – Minnesota 2:3 (kon.) | St. Louis – Nashville 2:0 (kon.)
Arizona – Florida 4:3 (3:1 po s.n.) | Vegas – Dallas 4:1 (kon.)
Philadelphia Flyers
5:2 (2:1, 1:1, 2:0)
Buffalo Sabres
Středa 27.02.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Československá stopa v utkání:
    Radko Gudas (PHI) 0+1, 3 střely, čas na ledě 17:11
    Jakub Voráček (PHI) 1+0, 7 střel, čas na ledě 18:44 (03:48:28)

1. j Oskar Lindblom (PHI) 1+0
    2. Brian Elliott (PHI) 34 zák., 2 góly, 94,4%
    3. Ryan Hartman (PHI) 0+0

Domácí celek vyhrává tento zápas 5:2, byl střelecky aktivnější (45:36) a navíc ve třetí třetině, kdy vedl jen o jednu branku, dokázal přidat další dvě. Nakonec vyhrávají Flyers 5:2 a gólem se na tom podílel Jakub Voráček.

59:30
    Jake McCabe zakončoval, jeho projektil kryje domácí brankář.

59:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve třetí tetině i zápase.

58:29
    Píská se postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

58:00
    V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává.
    57:05 Sean COUTURIER - 5:2

57:05
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč posílá ze středního pásma do prázdné branky Buffala SEAN COUTURIER. Asistence: Michael Raffl.

56:31
    Ivan Provorov zakončoval z bezprostřední blízkosti a jeho projektil kryje brankář Buffala. Domácí tak vybojovali buly v útočném pásmu.

56:00
    Brandon Montour rozehrává od své branky, zakázané uvolnění se nepíská.

55:21
    Flyers míří za výhrou v tomto zápase, nyní vyhráli buly ve svém obranném pásmu.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině. Evan Rodrigues vedl akci svého celku a následnou ránu kryje Brian Elliott.

53:14
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Buffalo se usadilo v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet. Zemgus Girgensons pálil nepřesně.

52:11
    Hosté se snaží co nejrychleji snížit vedení domácích. Zatím ale marně.

51:48
    Michael Raffl vedl domácí akci, ale ani on sám se k zakončení nedostal.

51:17
    Buffalo se nastěhovalo do útočného pásma. Rasmus Dahlin kombinoval se spoluhráči, ale do střelecké pozice se nepropracoval.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:40
    Kotouč vypadl z hrací plochy, buly ve středním pásmu.

50:22
    Michael Raffl zakončoval přes obránce a jeho rána byla velmi nepřesná.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, Flyers vedou o dvě branky a mají mírnou převahu. Buffalo nečeká nic snadného.

49:20
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek si nyní nemůže vypracovat výraznější šance.

48:46
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

47:22
    Michael Raffl zakončoval z bezprostřední blízkosti, jeho projektil kryje brankář Buffala.

47:00
    Sedm minut hry ze třetí třetiny je pryč, domácí celek vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.

46:17
    Domácí brankář kryje kotouč, bude se vhazovat před jeho brankou.

45:41
    Jack Eichel pálil z první, domácí brankář kotouč vyrazil před sebe, a pak už hráli obránci.

45:11
    zbytečně se nepřerušuje, Flyers se nastěhovali do útočného pásma, kde se pokouší něco vymyslet. Buffalo se musí bránit.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

44:50
    Sean Couturier se pokoušel něco vymyslet před brankou, jeho rána postrádala přesnost.

44:25
    Brian Elliott má na svém kontě dnes 22 úspěšných zákroků, nyní se vhazuje před jeho brankou.

44:10
    Hokejisté Flyers pokračují v aktivní hře a dál se tlačí do střeleckých pozic.

43:13
    Hosté mají puk, ale nemohou se dostat do zakončení.

42:50
    Flyers vedou o dvě branky, podruhé v zápase. Sledujeme klidnější pasáž hry.

42:34
    Buffalo hraje aktivně a pokouší se s výsledkem něco udělat, zatím ale marně.
    40:46 Travis SANHEIM - 4:2

40:46
    Po rychlém přenesení hry se prosazuje domácí celek. Couturier poslal puk do míst, kde bylTRAVIS SANHEIM. Jeho rána zapadla přesně do brány mimo dosah brankáře. Asistence: Sean Couturier.

40:01
    Zápas pokračuje třetí třetinou, sledujeme hru čtyři na čtyři.

40:01

Dvě branky jsme viděli ve druhé třetině, oba týmy se dokázaly prosadit. Rozdíl ve skóre je nyní jeden gól.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:39
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jake McCabe – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ryan Hartman – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).

39:18
    Jack Eichel individuální akci nedostatečně důrazně zakončoval.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.
    37:53 Casey MITTELSTADT - 3:2

37:53
    Sabres právě vstřelili branku!
    Hostující celek snižuje na rozdíl jediné branky. Evan Rodrigues našel před brankou zcela volného CASEYE MITTELSTADTA, jehož rána propadla až za brankovou čáru. Asistence: Evan Rodrigues a Conor Sheary.

37:17
    Kotouč po Voráčkově střele vypadl z hrací plochy.

36:47
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek ve druhé třetině navýšil své vedení. Sabres také hrají aktivněji, ale nemohou se prosadit.

36:20
    Kyle Okposo zakončoval z dobré střelecké pozice, jeho projektil dokázal domácí brankář vyrazit.
    35:13 James van Riemsdyk - 3:1

35:13
    Krásně před brankou tečoval JAMES VAN RIEMSDYK střelu od modré čáry, kterou vyslal Robert Hägg. Pro brankáře nechytatelné. Asistence: Robert Hägg, Radko Gudas.

34:43
    Conor Sheary se dostal do střelecké pozice, jeho projektil vyrazil domácí brankář a o zbytek se postarala obrana.

34:20
    Nyní se hraje zejména ve středním pásmu, kde probíhají souboje o kotouč.

33:37
    Shayne Gostisbehere si počínal dobře defenzivně, a tak Buffalo nedokázalo přesněji vypálit.

33:06
    Zakázané uvolnění se nepíská, Rasmus Ristolainen rozehrává od své branky, rychle přenesl hru do středního pásma.

32:42
    Scott Wilson byl úplně volný v útočném pásmu, ale přihrávku od spoluhráče zpracovat nedokázal.

32:24
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí celek se usadil v útočném pásmu, kde kombinuje.

31:43
    Brian Elliott se štěstím vyrazil kotouč po střele Skinnera. Komerční přestávka.

30:55
    Ryan Hartman vybojoval kotouč v útočném pásmu, následně jeho spoluhráči zakončovali. Brankář Buffala byl připravený.

30:32
    Flyers rozehrávají od své branky.

30:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve druhé třetině i zápase, domácí celek stále vede o jednu branku. Velké šance jsem v první části druhé třetiny neviděli.

28:26
    Mnoho velkých šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

27:34
    Ryan Hartman zakončoval z předbrankové pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Carter Hutton přerušil hru.

27:11
    Radko Gudas měl kotouč v útočném pásmu na modré čáře, jeho projektil však nebyl přesný.

26:50
    Travis Sanheim rozehrává od své branky, dostal hru do středního pásma, tam se také přerušila hra.

26:18
    Hokejisté v červeném, tedy domácí, se usadili v útočném pásmu a pokoušeli se brankáře Sabres překonat. Jenže neúspěšně.

25:56
    Sean Couturier zakončoval z ostré pozice, jeho ránu kryje hostující brankář. Carter Hutton podržel své spoluhráče.

25:31
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, Jakub Voráček dostal hru do útočného pásma, následná rána byla nepřesná.

25:10
    Jack Eichel pálil z dobré pozice, domácí brankář přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

25:00
    Sledujeme rychlý hokej, zbytečně se nepřerušuje. Mnoho šancí k vidění není.

24:11
    Flyers se nyní usadili v útočném pásmu. Carter Hutton musel zasahovat.

23:50
    Claude Giroux vedl domácí protiakci, ale do střelecké pozice se nedostal, přesněji přes obránce vypálit nedokázal.

23:27
    Brian Elliott se štěstím kryje kotouč po blafáku soupeře. Jeff Skinner v dobré střelecké pozici neuspěl.

23:12

22:46
    Sam Reinhart a Rasmus Dahlin kombinovali v útočném pásmu. Druhý jmenovaný zakončoval nepřesně.

22:24
    Sabres se až nyní dostali do útočného pásma, ale na branku vypálit nedokázali.

22:00
    Flyers hrají aktivněji, snaží se něco vymyslet v početní nevýhodě.

21:30
    Přesilovku hraje hostující celek, který se však nemůže dostat do útočného pásma.

21:12
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Travis Konecny.

21:11
    Oba týmy hrají v plném počtu.

20:30
    Sledujeme hru čtyři na čtyři. Ani jeden celek se nemůže stabilněji dostat do útočného pásma.

20:01

Po první třetině vede domácí celek o jednu branku. Oskar Lindblom poslal Flyers do vedení. To navýšil z dorážky Jakub Voráček. Za hosty korigoval před brankou nepokrytý Jack Eichel.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:34
    Už se pravděpodobně nic nestane, sledujeme hru čtyři na čtyři.

19:10
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Rasmus Ristolainen – 2 min., vysoká hůl).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Nolan Patrick – 2 min., sekání).

19:00
    Dostáváme se do poslední minuty hry v první třetině.

17:41
    Po krátké přestávce pokračuje první třetina dál. Do šance se dostal Jakub Voráček, jeho rána z kruhu končí nad brankou.

17:09
    Komerční přestávka.

16:50
    Nyní má převahu Buffalo, které se snadněji dostává do útočného pásma. Domácí obrana musí být pozorná.

16:02
    Domácí celek už hraje v plném počtu, Michael Raffl se vrátil do hry, oslabení Philadelphia zvládla.

15:38
    Brian Elliott kryje ránu od modré čáry.

15:20
    Brandon Montour pálil od modré čáry, jeho projektil postrádal přesnost.

14:48
    Jack Eichel až nyní vybojoval pro své spoluhráče útočné pásmo. Následná jeho rána byla nepřesná.

14:13
    Flyers se udrželi i v početní nevýhodě v útočném pásmu, kde se pokoušeli něco vymyslet.

13:52
    Přesilovku hraje hostující celek po domácím útočném faulu.

13:43
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Michael Raffl – 2 min., podrážení).

13:21
    Ivan Provorov měl před sebou odkrytou část branky, ale nedokázal prostřelit brankáře Huttona.
    12:08 Jack EICHEL - 2:1

12:08
    Tentokrát brankář domácí celek příliš nepodržel. Snadnou střelu na lapačku neudržel, a tak se prosazuje JACK EICHEL. Asistence: Jeff Skinner a Rasmus Dahlin.

11:39
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Scott Laughton – 2 min., hákování).

11:18
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hraje se spíše ve středním pásmu.

10:55
    Brian Elliott kryje kotouč, vhazovat se bude po komerční přestávce před jeho brankou.

10:12
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, domácí celek vede o dvě branky a má dál převahu.

09:54
    Jakub Voráček pálil z dobré pozice, jeho ránu kryje Carter Hutton.

09:37
    Philadelphia má převahu, hraje aktivněji.

08:49
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Jason Pominville se dostal do šance, ale vypálit na branku nedokázal.

08:06
    07:52 Jakub VORÁČEK - 2:0

07:52
    Domácí díky důrazu před brankou navyšují své vedení. JAKUB VORÁČEK vybojoval odražený kotouč. První jeho ránu vyrazil brankář betonem. Následně si český hráč stáhl kotouč a zakončoval ještě jednou. Asistence: Claude Giroux a Philippe Myers.

07:45
    Sean Couturier to zkoušel individuálně.

07:22
    Oba týmy střídají, optickou převahu mají domácí hokejisté.

06:56
    Buffalo rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

06:27

06:14
    Až nyní se dostali domácí do útočného pásma, ale znovu o něj přišli.

05:50
    Ivan Provorov rozehrává od své branky, Flyers se nyní nemohou stabilněji dostat do útočného pásma.

05:04
    Sabres vyhodili ze svého pásma, a tak musí o útočnou třetinu domácí hokejisté bojovat.

04:27
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ryan Hartman – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Zach Bogosian – 2+2 min, hrubost).

03:40
    Flyers začali aktivněji, Buffalo se musí bránit. Sean Couturier vedl další akci svého celku, jeho rána byla nepřesná.
    02:48 Oskar LINDBLOM - 1:0

02:48
    Domácí celek se dostává do vedení. Z bezprostřední blízkosti poslal kotouč mezi rukou a tělem brankáře ke vzdálenější tyčce OSKAR LINDBLOM. Asistence: Travis Konecny a Nolan Patrick.

02:36

01:48
    Ivan Provorov přišel o kotouč v útočném pásmu, a tak se domácí museli bránit. Jack Eichel pálil z dobré pozice a zasáhnout dokázal domácí brankář.

01:20
    Flyers přicházejí o útočné pásmo, a tak se musí vracet za svou branku, odkud rozehrávají.

01:05
    Jakub Voráček se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se tak bude ve středním pásmu.

00:36
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Johan Larsson – 2 min., hákování).

00:01

Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Provorov, Sanheim, Gostisbehere, Gudas, Hägg, MacDonald, P. Myers – Giroux, Patrick, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, Laughton, M. Raffl – Knight, Hartman.

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Hunwick, Montour – Skinner, Eichel, Pominville – Sheary, Rodrigues, S. Reinhart – T. Thompson, Sobotka, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Girgensons..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Philadelphia odehrála 62 zápasů s bilancí 22-7-7 a získala 65 bodů. V tabulce Východní konference je na 11. pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrála tři. Poradila si s Detroitem 6:5 v prodloužení a 3:1, v prodloužení s Pittsburghem 4:3 v prodloužení. Tým nestačil na Tampu 2:5 a na Montreal Canadiens 1:5.

Buffalo odehrálo 62 zápasů s bilancí 19-8-25 a získalo 66 bodů. V tabulce Východní konference je na desáté pozici. Z posledních pěti zápasů vyhrálo jediný. Poradilo si s Washingtonem Capitals 5:2. Nestačilo na New Jersey Devils 1:4, Floridu Panthers 2:4, Tampu Bay 1:2 v nájezdech a Toronto Maple Leafs 3:5.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Philadelphia Flyers a Buffalo Sabres.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 3. Lindblom (Konecny, Patrick), 8. Voráček (Giroux, P. Myers), 36. J. van Riemsdyk (Hägg, Gudas), 41. Sanheim (Couturier), 58. Couturier (M. Raffl) – 13. Eichel (Skinner, Dahlin), 38. Mittelstadt (Rodrigues, Sheary)

Buffalo Sabres: C. Hutton (Ullmark) – McCabe, Ristolainen, Dahlin, Bogosian, Hunwick, Montour – Skinner, Eichel, Pominville – Sheary, Rodrigues, S. Reinhart – Mittelstadt, Sobotka, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Girgensons.

Rozhodčí: L'Ecuyer, McIsaac, Murchison, Gawryletz

Diváci: 18.466