po penal. (2:1)
Willem II Tilburg
1:1 (0:1)
AZ Alkmaar
Čtvrtek 28.02.2019, 20:45 • Konig Willem II Stadion • Nizozemský pohár • Semifinále

120+3
    DALŠÍ TUTOVKA! Po rohovém kopu se míč dostal na kopačky domácích. Ti odcentrovali na hlavu a míč se odrazil přímo na hráče před prázdnou brankou. Ten ale v pádu nedokázal míč zasáhnout.

120+1
    Nyní vidíme teprve druhou žlutou kartu zápasu. Opět na straně Alkmaaru. Dostává ji Idrissi za hru rukou.

117
    Další obrovská šance domácích. Nakonec ze všeho vyplynula jen tyčka! Byla to ale další tutovka domácích v prodloužení.

111
    Zraněného Palaciose nahradil na hřišti Kristinsson.

103
    Teprve v tomto čase trenér využívá teprve druhé střídání. Samozřejmě trenér hostí, který ze hry stáhl Seuntjense, který dnes obdržel žlutou kartu.

92
    Pavlidis měl nyní obrovskou šanci. Míč ale branku netrefil. Tohle by byl zásah přímo do srdce.

86
    Hodně pozdě využije své střídání trenér Alkmaaru. Až nyní odchází dnešní jednogólový střelec Stengs a nahrazuje ho Johnsen.
    64. Alexander ISAK - 1:1

64
    Willem II právě vstřelil branku!
    Autorem branky je ALEXANDER ISAK. Ten se uvolnil na levém křídle a dostal přihrávku přímo na nohu. Poté chvíli běžel a nekompromisně pod gólmanem poslal míč do branky.

59
    Padesát devět minut. Ano, opravdu tak dlouho jsme si museli počkat na první žlutou kartu, kterou nyní rozhodčí vytasil po zákroku Seuntjense.

47
    Wille II zatím dělá první změnu. Ozbilize nahradil Pavlidiz.
    24. Calvin STENGS - 0:1

24
    Alkmaar právě vstřelil branku!
    Autorem branky je CALVIN STENGS. V podstatě z ničeho si dokázal Alkmaar vypracovat gól. STENGS dostal míč a i přes dotírajícího obránce jej udržel. Poslal pohotovou a krásnou ránu přímo za záda Wellenreuthera.