NY Islanders – Toronto 6:1 (kon.) | Columbus – Philadelphia 4:3 (po pr.) | Boston – Tampa 4:1 (kon.)
Ottawa – Edmonton 2:4 (kon.) | Arizona – Vancouver 5:2 (kon.) | Vegas – Florida 6:5 (1:0 po s.n.)
Los Angeles – Dallas 3:4 (po pr.)
Columbus Blue Jackets
4:3 (1:2, 1:0, 1:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 01.03.2019, 01:08 • Nationwide Arena, Columbus • NHL

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (04:04:32)

3. Scott Harrington (CBJ) 1+0

Columbus nedokázal o svém vítězství rozhodnout v normální hrací době, v níž se ve třetí třetině dostával do problémů a musel podstoupit dramatické prodloužení. V něm se až do gólu Setha Jonese 33 vteřin před koncem hrálo bez přerušení a Philadelphia se dostávala do šancí, stejně jako domácí tým. Nakonec ale vítěznou radost měli hráči Blue Jackets, kteří se rázem vyhoupli na šesté místo Východní konference.

64:27 Seth JONES - 4:3

64:27
    Columbus právě vstřelil branku!
    Rychlý útok domácích končí rozhodujícím gólem SETHA JONESE, který dal svůj sedmý gól v prodloužení v dresu Columbusu ve své kariéře a osamostatnil se na prvním místě historické tabulky týmu! Domácím se podařil rychlý kontr, na jehož konci Jones na pravé straně brankoviště usměrnil přihrávku Panarina za záda Elliotta. Asistence: Artěmij Panarin.

64:19
    Až nyní Jones dokázal získat puk na domácí hokejku.

64:05
    Hosté okupují útočné pásmo už dobrou půlminutku.

63:40
    Hra v prodloužení stále nebyla přerušena!

63:11
    Panarin svůj rychlý průnik po levé straně i sám zakončil, ale Elliotta nepokořil.

62:50
    Rychlý kontr hostů. Konecny přihrál do druhé vlny Couturierovi, jehož střelu Bobrovskij chytá. A rozehrává.

62:25
    Philadelphia se natlačila sice do útoku, ale na zadním mantinelu přichází o puk.

61:44
    Ve velké šanci se ocitl Duchene, který po najetí mezi kruhy dostal přihrávku od pravého mantinelu od Atkinsona. Střelu z první však poslal vedle.

61:30
    Patrick končí na ledě, zastaven byl ale dovoleným způsobem.

61:06
    Ohrozit branku se nepodařilo ani domácím. I oni přichází o puk.

60:45
    Jenže ke střele se hokejisté Flyers nedostali.

60:20
    Hostující trio Voráček, Giroux a Provorov kombinují v útočném pásmu.

Jan Vojkůvka

Branky a nahrávky: 11. Bjorkstrand (Jenner, J. Anderson), 28. Panarin (Werenski, Dubois), 45. Harrington (Dzingel, Duchene), 65. S. Jones (Panarin) – 4. Voráček (Giroux, Gostisbehere), 18. Sanheim (Konecny, Patrick), 54. Sanheim (Voráček, Provorov)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, D. Savard, Nutivaara, McQuaid, Harrington – Atkinson (A), Dubois, Panarin – Bjorkstrand, Duchene, Dzingel – J. Anderson, Jenner (A), N. Foligno (C) – Dubinsky, Riley Nash, Robinson.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Sanheim, Provorov, Gudas, Hägg, P. Myers, Gostisbehere – Konecny, Patrick, Giroux (C) – Voráček, Couturier (A), Lindblom – Hartman, Laughton, J. van Riemsdyk – Varone, Knight, M. Raffl.

Rozhodčí: St. Pierre, Meier – Alphonso, Racicot

Diváci: 17169