Kladno – Přerov 4:0 (kon.) | Motor ČB – Havířov 0:3 (kon.) | Jihlava – Litoměřice 1:4 (kon.)
Vsetín – Prostějov 4:3 (po pr.)
konec
New Jersey Devils
3:6 (0:2, 2:1, 1:3)
Philadelphia Flyers
Sobota 02.03.2019, 01:10 • Prudential Center, Newark • NHL
Předzápasové kurzy
Partner:
   
  Ode mě je to vše. Díky za pozornost a zase někdy u NHL na počtěnou. (03:54:44)
   
  Československá stopa v utkání:
  Radko Gudas (PHI) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:47
  Jakub Voráček (PHI) 0+3, 0 střel, čas na ledě 15:19
   
  Tři hvězdy utkání:
  1. James van Riemsdyk (PHI) 1+2
  2. Jakub Voráček (PHI) 0+3
  3. Claude Giroux (PHI) 0+2
   
  Utkání mezi New Jersey a Philadelphií je u konce. Hosté body potřebovali více a nakonec se tak stalo. Devils sice srovnali v prostřední třetině na 2:2, ale nešťastná branka jejich plány zhatila. Flyers se poté prosadili ve třetí část dvakrát na začátku a zbytek duelu si již pohlídali. Hvězdou se stal tříbodový James van Riemsdyk či Jakub Voráček. New Jersey dnes navíc nepodržel ani brankář Schneider.

  Střely na branku: 33:24
  Diváci: 15 247
   
  Konec zápasu.
   
  59:44
  Aktivně si podél pravého mantinelu najel až před Schneidera Phil Varone. Cory Schneider ovšem jeho zakončení zblízka vyrazil a dorážka se za záda amerického brankáře již nedostala.
   
  59:02
  Jegor Jakovlev posílal před branku nebezpečný kotouč, který se ještě od bruslí Zajaca dostával do brankoviště. Cam Talbot si ovšem prostor mezi betony pohlídal.
  57:48 Kevin ROONEY - 3:6
   
  57:48
  Devils právě vstřelili branku!
  Ještě jedna branka pro domácí celek. KEVIN ROONEY si počkal u levé tyčky, než mu předal kotouč Jesper Bratt. Domácí útočník po přesné přihrávce zakončil a dává třetí branku domácích v tomto duelu. Asistence: Jesper Bratt a Damon Severson.
   
  56:57
  Domácí mohli alespoň ještě jednou odpovědět, ale střelecký pokus od levého mantinelu skončil na brankové konstrukci!
  56:12 Travis KONECNY - 2:6
   
  56:12
  Philadelphia právě vstřelila branku!
  Devils v přesile nic nevymysleli a hosté pohotově přidávají šestou branku. James van Riemsdyk vyvezl kotouč podél levého mantinelu a u pravého kruhu našel TRAVISE KONECNYHO. Ten prázdnou branku neminul a Flyers vedou o čtyři trefy. Asistence: James van Riemsdyk a Scott Laughton.
   
  55:00
  Domácí zkoušejí top risk a pět minut před koncem třetí třetiny odvolali brankáře Schneidera!
   
  54:46
  Cam Talbot nyní zasáhl a přerušil hru, následuje komerční přestávka. Po jeho zákroku se v brankovišti strhla taková menší strkanice, ale vše se vyřešilo s klidem.
   
  54:10
  Hosté už vědí, že mají vyhráno a důležité zápasy je čekají. Philadelphia tak lehce polevila a na kotouči jsou aktivní domácí. Ti se ale do nebezpečných situací nedostávají.
   
  53:15
  Blake Coleman se dostal ke kotouči před kruhy a z otočky svižně zakončoval. Cam Talbot byl opět připraven a slabší ránu skryl na svých betonech.
   
  52:38
  Domácí se hnali do útoku, ale nahození do útočné třetiny nebylo úspěšné. Jednalo se o ofsajd a hra bude pokračovat ve středu ledové plochy.
   
  51:32
  Hned po vhazování střílel Kenny Agostino a u tyčky se pokoušel dostat kotouč do branky Travis Zajac. Cam Talbot byl ovšem opět na svém místě a nedopustil snižující trefu.
   
  51:26
  Philadelphia se pokoušela dostat do útoku, ale rozehrávka jí nevyšla a píská se icing. Hra tak bude pokračovat před brankou Cama Talbota.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 25. Severson (Agostino, Zajac), 29. Bratt (Severson, Hischier), 58. Rooney (Bratt, Severson) – 13. J. van Riemsdyk (Giroux, Voráček), 15. J. van Riemsdyk (Hartman), 40. Konecny, 41. Couturier (Giroux, Voráček), 47. Provorov (Sanheim, Voráček), 57. Konecny (J. van Riemsdyk, Laughton)


  New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – A. Greene, Severson, Butcher, Vatanen, J. Jakovlev, C. Carrick – Bratt, Hischier, Stafford – Agostino, Zajac, Coleman – Lappin, M. McLeod, Bastian – Pietila, Rooney, Gabriel.
  Philadelphia Flyers: Talbot (Elliott) – Provorov, Sanheim, Hägg, Gudas, Gostisbehere, P. Myers – Giroux, Patrick, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – J. van Riemsdyk, Laughton, Hartman – M. Raffl, Knight, Varone.

  Rozhodčí: Charron, Schrader – Daisy, Shewchyk

  Diváci: 15 247