FERRAM Opava – Ž. Vlci Brno 5:4 (kon.) | USK Ostrava – Zlín 7:2 (kon.)
USK Ostrava
7:2 (4:1)
UTB futsal team Zlín
Neděle 03.03.2019, 16:30 • SH TJ OStrava, Varenská 3098 • 2. Futsal liga východ • 19. kolo

39:30
    Je to démon! Výsledek pečetil gólem šajtlí přes celé hřiště domácí golman, Ondřej Kolenko!

30:56
    Ševci to s botama umí. Míč na kopačkách jim drží jako přibitý. Krajča s Hlobilem předvedli spolupráci vedoucí ke snížení na 6:2.

30:42
    Německá výpomoc se vyplatila, Wellish po nahrávce Krejčí, zvyšuje na 6:1.

24:11
    Patrik Chlopek dokončuje svůj hattrick. Gólman hostujících byl na tuto střelu z půle krátký, byl totiž na střídačce.

19:58
    Ševci time – USK gól – Teofil přes celé hřistě trefil odkrytou svatyni.

18:07
    Panečku tohle je futsal. Po osmi minutovém powerplay Zlínští využívají svou převahu jednoho hráče v poli. Gól vstřelil Foral, asistoval Torma Dominik.

8:35
    Gól zase Chlopek, asistence Lukáš teofil, stav 3:0. Křizná přihrávka, střela, gól. jak jednoduché.

7:40
    Martin Krejčí vybojoval balon a vyslal do úniku Chlopka, který chladnokrevně proměnil.

3:18
    Dalekonosná rána Vyky otevírá skore. Po přiťuktutí Kolenka alá Diego Maradona vyslal dalekonosnou ránu po zemi k tyči. Vyka gól ani neslavil, je to jeho práce.

Nikolas Papadopulos

Branky: 4. Vyka (Kolenko), 8. Chlopek (Krejčí), 9. Chlopek (Teofil), 20. Teofil, 25. Chlopek, 31. Wellish (Krejčí), 40. Kolenko – 19. Foral (Torma), 31. Krajča (Hlobil)

USK Ostrava: Kolenko, Krumnikl, Papadopulos, Kolenko, Vyka, Wellisch, Račanský, Kaduch, Klejnot, Chlopek, Krejčí
    UTB futsal team Zlín: Vitásek, Hlobil, Huťka, Juhás, Krajča, Slobodian, Antošík, Foral, Torma

Rozhodčí: Šenkýř, Kolář