Groznyj – Ural 1:1 (kon.) | FK Krasnodar – Orenburg 2:2 (kon.)
FK Krasnodar
2:2 (0:1)
FK Orenburg
Pondělí 11.03.2019, 17:30 • Stadion Kubaň, Krasnodar • Ruská Premier Liga • 19. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:29:14)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 8:9.

Je konec. Tento zápas nakonec vítěze nepřinesl a skončil remízou 2:2. V 10. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Ari neproměnil pokutový kop. Následně měli domácí velké šance, ale nakonec se ve 41. minutě prosadil Sutormin a poslal Orenburg do vedení. Ve 44. minutě si opět Krasnodar vytvořil naprosto obrovskou šanci, ale ani tentokrát neskončila gólem. V 64. minutě se už domácí dočkali, když se prosadil Ari. V 73. minutě navíc Krasnodar otočil zápas, jelikož se trefil Skopincev. V 89. minutě ale srovnal skvělou patičkou Oyewole.

90+3

90+3
    Posléze sice přišel centr, ale ten letěl jen do zámezí a následuje odkop od hostující svatyně.

90+3
    Hostům se podařilo odkopnout balón z hranice svého vápna a jsou hodně zataženi.

90+2
    Opět je u míče domácí celek, který se snaží najít skulinku v obraně soupeře, ale bude to mít hodně těžké.

90+1
    Danijel Miškić nyní zůstal ležet na hrací ploše a hra je tak přerušena.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

90
    Krasnodar už jde opět směrem dopředu, jelikož tento zápas chce vyhrát.
    89. Adessoye OYEWOLE - 2:2

89
    Orenburg právě vstřelil branku!
    Je srovnáno na 2:2! Rohový kop byl skvěle kopnutý, ale brankář Sinicyn jej vyboxoval, ovšem pouze k Těrechovovi, který z dvaceti metrů vystřelil a jeho pokus parádně tečoval ADESSOYE OYEWOLE. Asistence: Sergej Těrechov.

88
    Andrej Kozlov dostal hodně místa, ale nakonec jeho pokus zblokoval domácí obránce a následuje rohový kop.

88
    Ari si skvěle zběhl za obranu, ale následně nedokázal zakončit.

87
    Orenburg sice získal volný kop, ale ten nakonec skončil jen v moci brankáře Sinicyna.

86
    Sulejmanov dohrál soupeře a uviděl žlutou kartu.

85
    Krasnodar drží balón na své polovině a snaží se toto utkání dohrát v klidu.

83
    Střídání v týmu FK Orenburg: ze hřiště odchází Alexej Sutormin, přichází Andrej Kozlov.

Michal Raška

Branky: 64. Ari (Pereyra), 73. Skopincev (Petrov) – 41. Sutormin (Malych), 89. Oyewole (S. Těrechov)

Karty:   23. Pereyra (KRS), 86. Sulejmanov (KRS) – 72. Kozlov (ORE)

Neproměněná penalta: 10. Ari (KRS), brankář Frolov zneškodnil

FK Krasnodar: Sinicyn – Petrov, Spajić, Fjóluson, Stockij (46. Skopincev) – Kaboré (65. K. Olsson) – Wanderson (80. Sulejmanov), Gazinskij (C), Pereyra, Claesson – Ari.
    Náhradníci: Latyšonok, Safonov – Golubjov, K. Olsson, Ramírez, Skopincev, Sulejmanov.

FK Orenburg: Frolov – Malych (C), Oyewole, Begić, Kozlov, S. Těrechov – Miškić, Popovič, Sutormin (83. Kozlov), Maljarov (46. Afonin) – Despotović.
    Náhradníci: Dovbňa, Ruděnko – Andrejev, Afonin, Bidlovskij, Brejev, Galadžan, Čirkin, Čukanov, Kozlov, Kulišev.

Rozhodčí: Matyunin A. (Rus)