Smíšená štafeta jednotlivců, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 2. etapa | Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step) (kon.) |
SuperG žen, Soldeu | Vítěz: V. Rebensburgová (GER) (kon.) | | | SuperG mužů, Soldeu | Vítěz: D. Paris (ITA) (kon.) |
Muži HS138, Trondheim | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Nathan Aspinall - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | James Wade - Mensur Suljović | 3:7 (kon.) |
Rob Cross - Raymond van Barneveld | 7:3 (kon.) | | | Gerwyn Price - Michael van Gerwen | 2:7 (kon.) |
Peter Wright - Daryl Gurney | 6:6 (kon.) |
konec
Tirreno Adriatico - 2. etapa
Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step)
Komentáře nejsou k dispozici.
Výsledky dnešnej etapy:
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck - Quick-Step) 4:48:09
2. Greg van Avermaet (CCC Team)
3. Alberto Bettiol (EF Education First)
4. Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
5. Adam Yates (Mitchelton - Scott)
6. Valerio Conti (UAE Emirates)
7. Primož Roglič (Jumbo - Visma)
8. Wout Poels (Team Sky)
9. Jakob Fuglsang (Astana)
10. Tim Wellens (Lotto Soudal) - rovnaký čas.
Šprintérska prémia (36 km):
1. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
Horská prémia Serrazzano (47 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 2b.
4. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 1b.
Šprintérska prémia (56 km):
1. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
Horská prémia Castellina Marittima (96 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
1. Julian Alaphilippe (Deceuninck - Quick-Step) 4:48:09
2. Greg van Avermaet (CCC Team)
3. Alberto Bettiol (EF Education First)
4. Tiesj Benoot (Lotto Soudal)
5. Adam Yates (Mitchelton - Scott)
6. Valerio Conti (UAE Emirates)
7. Primož Roglič (Jumbo - Visma)
8. Wout Poels (Team Sky)
9. Jakob Fuglsang (Astana)
10. Tim Wellens (Lotto Soudal) - rovnaký čas.
Šprintérska prémia (36 km):
1. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
Horská prémia Serrazzano (47 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 2b.
4. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 1b.
Šprintérska prémia (56 km):
1. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
Horská prémia Castellina Marittima (96 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 2b.
4. Markel Irizar (Trek - Segafredo) 1b.
Miroslav Kováčik