Tisková konference SKLH Žďár nad Sázavou | (kon.) |
Losování čtvrtfinále a semifinále Ligy mistrů | (kon.) | | | Losování čtvrtfinále a semifinále Evropské ligy | (kon.) |
Tirreno Adriatico - 3. etapa | Víťaz: Elia Viviani (Deceuninck–Quick-Step) (kon.) |
Týmový závod, Soldeu | Vítěz: Švýcarsko (kon.) |
Kvalifikace lety HS240, Vikersund | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
konec
Tirreno Adriatico - 3. etapa
Víťaz: Elia Viviani (Deceuninck–Quick-Step)
Miroslav Kováčik
Konečné poradie dnešnej etapy:
1. Elia Viviani (Deceuninck - Quick-Step) 5:26:45 hod.
2. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
3. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
4. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
5. Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
6. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
7. Clement Venturini (AG2R La Mondiale)
8. Jasper Stuyven (Trek - Segafredo)
9. Davide Ballerini (Astana)
10. Luca Pacioni (Neri Sottoli - Selle)
Šprintérska prémia (85 km):
1. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 5 bodov
2. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 3b.
3. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 2b.
4. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 1b.
Horská prémia La Foce (103 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 2b.
4. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 1b.
Horská prémia Passo del Rospatoio (159 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 2b.
4. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 1b.
Šprintérska prémia (180 km):
1. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 5 bodov
2. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 3b.
3. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 2b.
4. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 1b.
1. Elia Viviani (Deceuninck - Quick-Step) 5:26:45 hod.
2. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
3. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
4. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
5. Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
6. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
7. Clement Venturini (AG2R La Mondiale)
8. Jasper Stuyven (Trek - Segafredo)
9. Davide Ballerini (Astana)
10. Luca Pacioni (Neri Sottoli - Selle)
Šprintérska prémia (85 km):
1. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 5 bodov
2. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 3b.
3. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 2b.
4. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 1b.
Horská prémia La Foce (103 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 2b.
4. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 1b.
Horská prémia Passo del Rospatoio (159 km):
1. Natnael Berhane (Cofidis) 5 bodov
2. Sebastian Schönberger (Neri Sottoli - Selle) 3b.
3. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 2b.
4. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 1b.
Šprintérska prémia (180 km):
1. Stepan Kurjanov (Gazprom - Rusvelo) 5 bodov
2. Mirco Maestri (Bardiani - CSF) 3b.
3. Alessandro Tonelli (Bardiani - CSF) 2b.
4. Alexander Cataford (Israel Cycling Academy) 1b.
1. Elia Viviani (Deceuninck – Quick-Step) 5:26:45 hod.
2. Peter Sagan (Bora-Hansgrohe)
3. Fernando Gaviria (UAE Emirates)
4. Giacomo Nizzolo (Dimension Data)
5. Jens Keukeleire (Lotto Soudal)
6. Davide Cimolai (Israel Cycling Academy)
7. Clement Venturini (AG2R La Mondiale)
8. Jasper Stuyven (Trek – Segafredo)
9. Davide Ballerini (Astana)
10. Luca Pacioni (Neri Sottoli – Selle)