Štafeta žen, 4x6 km, Östersund | Vítěz: Norsko (kon.) | | | Štafeta mužů 4x7,5 km, Östersund | Norsko (kon.) |
Tirreno Adriatico - 4. etapa | Víťaz: Alexey Lutsenko (Astana) (kon.) |
Obří slalom mužů, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 1. kolo, Soldeu | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) |
Obří slalom mužů, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: A. Pinturault (FRA) (kon.) | | | Slalom žen, 2. kolo, Soldeu | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Týmový závod, lety HS240, Vikersund | Vítěz: Slovinsko (kon.) |
Sprinty mužů a žen, Falun | S. Nilssonová (SWE) a J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Skoky HS106, Schonach | Vítěz: J. Watabe (JPN) (kon.) | | | Běh 10 km, Schonach | Vítěz: B. Gruber (AUT) (kon.) |
konec
Štafeta mužů, 4x 7,5 km, Östersund
Norsko
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Norsko (0+6)
2. Německo (0+8) +38,1
3. Rusko (0+7) +1:04,1
4. Česko (0+6) +1:20,1
5. Slovinsko (0+5) +1:22,4
6. Francie (3+11) +1:37,2
7. Švédsko (0+11) +1:37,4
8. Rakousko (1+8) +2:00,1
9. Bulharsko (0+9) +2:03,9
10. Bělorusko (0+9) +2:04,0
11. Švýcarsko (2+12) +3:08,4
12. Ukrajina (0+7) +3:08,7
13. Kanada (0+6) +3:10, 7
14. Estonsko (0+11) +3:26,4
15. Itálie (2+13) +3:32,2
16. Polsko (1+8) +4:07,7
17. Finsko (0+9) 4:09,5
18. Slovensko (2+14) +5:25,1
19. USA (2+12) +5:26,6
20. Japonsko (0+6) +5:27,9
21. Litva (0+8) +5,38,4
22. Rumunsko (0+7) +6:05,4
23. Belgie +1 kolo
24. Lotyšsko +1 kolo
25. Kazachstán +1 kolo
26. Jižní Korea +1 kolo
Startovní listina
1. Norsko (Birkeland, Christiansen, T. Bø, J. T. Bø)
2. Rusko (Jelisejev, Poršněv, Malyško, Loginov)
3. Francie (Guigonnat, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade)
4. Německo (Lesser, Rees, Peiffer, Doll)
5. Rakousko (Leitner, Eder, Landertinger, Eberhard)
6. Švédsko (Lindström, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson)
7. Česko (Šlesingr, Moravec, Krupčík, Krčmář)
8. Itálie (Hofer, Montello, Bormolini, Windisch)
9. Švýcarsko (Finello, Weger, Dolder, Wiestner)
10. Ukrajina (Pryma, Semjonov, Tyščenko, Tkalenko)
11. Slovensko (Šíma, Kazár, Hassila, Otčenáš)
12. Bělorusko (Smolski, Yaliotnau, Bočarnikov, Čepelin)
13. Estonsko (Zahkna, Ermits, Lessing, Koiv)
14. Kanada (Ch. Gow, S. Gow, Millar, Burnotte)
15. USA (Nordgren, Brown, Howe, Durtschi)
16. Polsko (Szczurek, Guzik, Nedza-Kubiniec, Janik)
17. Belgie (Claude, Langer, Lahaye.Goffart, Beauvais)
18. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
19. Slovinsko (Dovžan, Fak, Bauer, Tršan)
20. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Inomata)
21. Rumunsko (Buta, Puchianu, Flore, Serban)
22. Finsko (Ranta, Seppala, Gronman, Hiidensalo)
23. Jižní Korea (Lapšin, Čoi, Lee, Kim)
24. Kazachstán (Jeremin, Kuts, Jermolenko, Sirik)
25. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Banys)
26. Lotyšsko (Patrijuks, Mise, Slotins, Rastorgujevs)
Výsledky z MS 2017
1. Rusko (Volkov, Tsvetkov, Babikov, Shipulin) 1:14:15,0
2. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade) +5,8
3. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landertinger) +20,1
4. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) +29,6
5. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini) +1:30,8
....
10. Česko (Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář) +3:10,0
12. Slovensko (Kazár, Otčenáš, Hasilla, Šíma) +3:29,0
Průběžné pořadí SP
1. Norsko 210
2. Rusko 188
3. Francie 188
4. Německo 179
5. Rakousko 174
....
7. Česko 151
11. Slovensko 116
1. Norsko (0+6)
2. Německo (0+8) +38,1
3. Rusko (0+7) +1:04,1
4. Česko (0+6) +1:20,1
5. Slovinsko (0+5) +1:22,4
6. Francie (3+11) +1:37,2
7. Švédsko (0+11) +1:37,4
8. Rakousko (1+8) +2:00,1
9. Bulharsko (0+9) +2:03,9
10. Bělorusko (0+9) +2:04,0
11. Švýcarsko (2+12) +3:08,4
12. Ukrajina (0+7) +3:08,7
13. Kanada (0+6) +3:10, 7
14. Estonsko (0+11) +3:26,4
15. Itálie (2+13) +3:32,2
16. Polsko (1+8) +4:07,7
17. Finsko (0+9) 4:09,5
18. Slovensko (2+14) +5:25,1
19. USA (2+12) +5:26,6
20. Japonsko (0+6) +5:27,9
21. Litva (0+8) +5,38,4
22. Rumunsko (0+7) +6:05,4
23. Belgie +1 kolo
24. Lotyšsko +1 kolo
25. Kazachstán +1 kolo
26. Jižní Korea +1 kolo
Startovní listina
1. Norsko (Birkeland, Christiansen, T. Bø, J. T. Bø)
2. Rusko (Jelisejev, Poršněv, Malyško, Loginov)
3. Francie (Guigonnat, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade)
4. Německo (Lesser, Rees, Peiffer, Doll)
5. Rakousko (Leitner, Eder, Landertinger, Eberhard)
6. Švédsko (Lindström, Nelin, Ponsiluoma, Samuelsson)
7. Česko (Šlesingr, Moravec, Krupčík, Krčmář)
8. Itálie (Hofer, Montello, Bormolini, Windisch)
9. Švýcarsko (Finello, Weger, Dolder, Wiestner)
10. Ukrajina (Pryma, Semjonov, Tyščenko, Tkalenko)
11. Slovensko (Šíma, Kazár, Hassila, Otčenáš)
12. Bělorusko (Smolski, Yaliotnau, Bočarnikov, Čepelin)
13. Estonsko (Zahkna, Ermits, Lessing, Koiv)
14. Kanada (Ch. Gow, S. Gow, Millar, Burnotte)
15. USA (Nordgren, Brown, Howe, Durtschi)
16. Polsko (Szczurek, Guzik, Nedza-Kubiniec, Janik)
17. Belgie (Claude, Langer, Lahaye.Goffart, Beauvais)
18. Bulharsko (Anev, Sinapov, Gerdžikov, Iliev)
19. Slovinsko (Dovžan, Fak, Bauer, Tršan)
20. Japonsko (Tačizaki, Kobonoki, Ozaki, Inomata)
21. Rumunsko (Buta, Puchianu, Flore, Serban)
22. Finsko (Ranta, Seppala, Gronman, Hiidensalo)
23. Jižní Korea (Lapšin, Čoi, Lee, Kim)
24. Kazachstán (Jeremin, Kuts, Jermolenko, Sirik)
25. Litva (Kaukenas, Dombrovski, Strolia, Banys)
26. Lotyšsko (Patrijuks, Mise, Slotins, Rastorgujevs)
Výsledky z MS 2017
1. Rusko (Volkov, Tsvetkov, Babikov, Shipulin) 1:14:15,0
2. Francie (Beatrix, Fillon Maillet, Desthieux, M. Fourcade) +5,8
3. Rakousko (Mesotitsch, Eberhard, Eder, Landertinger) +20,1
4. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) +29,6
5. Itálie (Hofer, Windisch, Montello, Bormolini) +1:30,8
....
10. Česko (Krupčík, Moravec, Šlesingr, Krčmář) +3:10,0
12. Slovensko (Kazár, Otčenáš, Hasilla, Šíma) +3:29,0
Průběžné pořadí SP
1. Norsko 210
2. Rusko 188
3. Francie 188
4. Německo 179
5. Rakousko 174
....
7. Česko 151
11. Slovensko 116
1. Norsko
2. Německo +51,1
3. Rusko +1:25,3
4. Slovinsko +1:32,9
5. Česko +1:40,5
6. Francie +1:53,2
7. Švédsko +1:58,8
8. Rakousko +2:13,1