Florida – Arizona 4:2 (kon.) | New Jersey – Boston 1:5 (kon.) | Carolina – Tampa 3:6 (kon.)
Montreal – NY Islanders 4:0 (kon.) | St. Louis – Detroit 5:2 (kon.) | Nashville – Pittsburgh 1:2 (0:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 1:3 (kon.) | Chicago – Philadelphia 1:3 (kon.) | Calgary – Ottawa 5:1 (kon.)
Edmonton – Columbus 4:1 (kon.) | Vegas – Winnipeg 5:0 (kon.) | Los Angeles – San Jose 4:2 (kon.)
Florida Panthers
4:2 (1:1, 1:0, 2:1)
Arizona Coyotes
Pátek 22.03.2019, 00:00 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 00:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Zdravím všechny fanynky a fanoušky National Hockey League. V tomto zápase proti sobě nastoupí Florida Panthers a Arizona Coyotes.

Dva dny si hokejisté Arizony odpočinuli od zápasů a nyní je čeká další. Na Floridě nastoupí proti Panthers. V bráně hostů by měl nastoupí Darcy Kuemper, který z posledních čtyř zápasů inkasoval jen sedm branek. Pochytal 117 ze 124 střel.

Niklas Hjalmarsson hraje velmi obětavě, zblokoval 170 střel. Jason Demers by měl dnes odehrál 600 zápas v NHL.

Florida je momentálně osm bodů za Columbusem na druhé divoké kartě na Východě.

Florida Panthers: Luongo (Montembeault) – Matheson, Ekblad, Yandle, Weegar, Pysyk, Brown – Huberdeau, Barkov, Dadonov – Hoffman, Trocheck, Hawryluk – Vatrano, Sheahan, Brouwer – J. McGinn, Borgström, Sceviour.

Arizona Coyotes: Kuemper (Pickard) – Hjalmarsson, Ekman-Larsson, Goligoski, Demers, Chychrun, Oesterle – Pánik, Dvorak, Keller – Grabner, Richardson, Hinostroza – Crouse, Cousins, J. Archibald – Galchenyuk, Kempe, Garland..

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

00:01

00:01
    Zápas začal, puk mají domácí.

01:14
    Richard Pánik se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale neuspěl. Vincent Trocheck na druhé straně dobře vypálil a puk málem skončil v brance.

01:52
    Darcy Kuemper byl připravený a dokázal si poradit se střelou domácího hráče. Následně akci Arizony zastavil Roberto Luongo.

03:10
    Arizona je aktivnější, pokouší se něco vymyslet na polovině soupeře, domácí brankář musí být pozorný.

Clayton Keller se dostal do brejku, tváří v tvář brankáře soupeře překonat nedokázal. Výborně zasáhl Roberto Luongo.

04:56
    Arizona hraje aktivněji, vede na střely 5:1. Aaron Ekblad ani Michael Matheson nedokázali prostřelit brankáře soupeře.

05:30
    Florida rozehrává od své branky, sledujeme klidnější pasáž hry.

06:16
    Troy Brouwer je otřesený, ale zdá se, že bude v pořádku. Komerční přestávka.

06:26
    Hraje se spíše ve středním pásmu. Ránu z velké dálky kryje Roberto Luongo. Vhazovat se bude před jeho brankou.

07:31
    Michael Matheson měl velkou šanci, ale byl faulovaný, uvidíme přesilovku domácích.

07:37
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Jakob Chychrun – 2 min., hákování).

07:37
    Uvidíme domácí přesilovku.

07:45
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hostující celek vstřelil nejvíce branek v NHL v oslabení a není to náhoda. MICHAEL GRABNER vybojoval kotouč na modré čáře, dostal se do brejku a překonal domácího brankáře. Asistence: Brad Richardson.
    07:45 Michael GRABNER - 0:1

08:54
    Henrik Borgström nedokázal udržet kotouč v útočném pásmu, Coyotes tak vyhazují přes všechny čáry.

09:22
    Jonathan Huberdeau mohl zakončovat, ale ještě hledal spoluhráče, ten byl obsazený.

09:39

10:04
    Darcy Kuemper kryje kotouč po střele Barkova. Komerční přestávka.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

10:15
    Dostáváme se do druhé poloviny hry v první třetině, hostující celek se prosadil při vlastním oslabení. Domácí Florida na výraznější šanci zatím čeká.

10:46
    Jordan Oesterle rozehrává od své branky, následně Vinnie Hinostroza dostal puk do útočného pásma, ale píská se icing.

11:29
    Vincent Trocheck nedokázal tečovat nahození spoluhráče, píská se tak icing proti Floridě. Buly před její brankou.

12:14
    Colton Sceviour se dostal do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

12:31
    5:9, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku, aktivnější je hostující celek, který vede.

13:10
    Michael Grabner nadvakrát zakončoval, brankář Floridy vyrazil. Následně skvěle zasáhl také druhý gólman.

13:44
    Darcy Kuemper nyní své spoluhráče podržel, Riley Sheahan zakončoval a jeho ránu vyrazil.

14:04
    Michael Matheson rozehrává od své branky.

15:01
    Dostáváme se do finální fáze hry v první třetině, hostující celek vede o jednu branku.

15:23
    Panthers prodloužili kotouč do útočného pásma, ale stabilněji se v něm usadit nedokázali.

15:44
    Mario Kempe pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná do ochranné sítě. Komerční přestávka.

16:02
    Další nepřesná rozehrávka Floridy znamená icing. Domácí hráči mají problémy s přechodem do útočné fáze.

16:06
    Roberto Luongo přerušuje hru, vhazovat se bude před jeho brankou.

17:14
    Jonathan Huberdeau to nemyslel vůbec špatně, ale jeho projektil končí mimo branku.

17:30
    Michael Matheson rozehrává od své branky, postupnou domácí akci zastavila Arizona ve středním pásmu.

17:55
    Coyotes se dostali do postavení mimo hru.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině, nyní sledujeme klidnější pasáž hry.

19:32
    Vinnie Hinostroza vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale domácí akci zastavili.

19:45
    Florida právě vstřelila branku!
    V samotném závěru třetiny dokázal domácí celek vyrovnat, kličku na osu hřiště udělal a povedenou ránou se prosazuje ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov.
    19:45 Aleksander BARKOV - 1:1

20:00

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

Michael Grabner poslal hosty v početní nevýhodě do vedení. Arizona byla v první třetině aktivnější, ale v závěru inkasovala. Trefil se Aleksander Barkov, který srovnal na 1:1.

20:01

20:07
    Kotouč vypadl z hrací plochy, vhazovat se bude ve středním pásmu.

20:30
    Jakob Chychrun se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal.

21:27
    Hraje se rychlý hokej, mnoho šancí momentálně k vidění není.

22:26
    Vinnie Hinostroza a Jordan Oesterle vybojovali kotouč v útočném pásmu, ale zakončit nedokázali.

22:54
    10:16, střelecký poměr se začíná vyrovnávat.

23:07
    Vhazovat se bude ve středním pásmu.

24:17
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (Niklas Hjalmarsson – 2 min., nedovolené bránění).

25:14
    Přesilovku hraje Florida, usadila se v útočném pásmu, ale výraznější šanci si tým nevypracoval.

25:37
    Vincent Trocheck se svou formací nyní na ledě a hned se dostal do útočného pásma.

25:53
    Coyotes vyhazují přes všechny čáry.

26:05
    Vincent Trocheck minul branku z dobré střelecké pozice.

27:02
    Komerční přestávka.

27:12
    Po krátké přestávce hra pokračuje dál. Stav utkání je nyní nerozhodný. Jordan Oesterle pálil, a tak musel zasahovat domácí brankář.

27:39
    Riley Sheahan se dostal do dobré střelecké pozice, jeho projektil kryje hostující brankář. Buly před jeho brankou.

27:52
    Jayce Hawryluk se dokázal vrátit na svou polovinu, a tak rozehrává od své branky, následně musel po bleskově akci a střele Sheahana zasahovat brankář Arizony.

28:46
    Vincent Trocheck se dostal dostat do výraznější střelecké pozice, Florida nyní hraje aktivněji, sledujeme aktivnější hu domácího celku.

29:30
    Mark Pysyk pálil z bezprostřední blízkosti, jeho rána končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

29:52
    Vyloučení v týmu Arizona Coyotes (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů).

30:25
    Coyotes vyhodili přes všechny čáry, domácí musí o útočné pásmo bojovat.

30:55
    Krásná přesilovková akce a domácí celek se dostává do vedení. Huberdeau našel zcela volného MIKEA HOFFMANA, jehož rána zapadla do odkryté části branky. Asistence: Jonathan Huberdeau a Keith Yandle.
    30:55 Mike HOFFMAN - 2:1

32:08
    Florida pokračuje v aktivní hře, mnoho vyložených šancí k vidění není.

32:55

33:05
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Aleksander Barkov – 2 min., podrážení).

33:35
    Početní výhodu hraje hostující celek, Jakob Chychrun se ke střele z první nedostal.

34:00
    Zatím hostující celek v přesilovce nedokázal vystřelit.

34:40
    Domácí sebrání výborně,vyhazují přes všechny čáry.

35:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhé třetině, Coyotes přesilovku neproměnili.

35:36
    Clayton Keller se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale pro pokusu o vypracování šance přišel o kotouč.

36:20
    Michael Grabner se dostal do výborné střelecké pozice, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Roberto Luongo zasahovat nemusel. Puk skončil mimo branku.

37:00
    Mike Hoffman byl sice volný před brankou, ale ke střele se nepropracoval.

37:10
    Vincent Trocheck byl dalším domácím hráčem, který nepřesně zakončoval.

37:23
    Colton Sceviour ani Vincent Trocheck neuspěli. Florida hraje nyní jednoznačně aktivněji.

37:38
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., krosček).

37:46
    Jordan Oesterle pálil z dobré střelecké pozice, jeho ránu vyrazil brankář na tyčku. Od brankové konstrukce se puk odrazil do hry.

38:24
    Coyotes hrají přesilovku, ale výraznější šanci si zatím vypracovat nemohou.

39:00
    Oznámena byla poslední minuta hry ve druhé třetině.

39:36

39:45
    Jakob Chychrun rozehrává od své branky.

40:00

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

Mike Hoffman byl jediným úspěšným střelcem ve druhé třetině, a tak se díky jeho trefě dostal domácí celek do vedení.

40:01

40:01
    Zápas pokračuje třetí třetinou, domácí celek si přináší jednobrankové vedení.

40:47
    Jonathan Huberdeau hledal spoluhráče před brankou, jeho střílená přihrávka byla nepřesná.

41:13
    Mnoho šancí v úvodu třetí třetiny k vidění není, Mike Hoffman netrefil branku.

41:40
    Oliver Ekman-Larsson pálil bez přípravy, jeho projektil byl zblokovaný.

42:04
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se nemůže dostat stabilněji do útočného pásma.

42:22
    Florida dostala hru do středního pásma, puk dál mají pod kontrolou hosté.

42:49
    Michael Matheson zakončoval a jeho ránu krye Darcy Kuemper.

43:40
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek si nedá nic bez boje.

43:50
    Roberto Luongo kryje ránu hostujícího celku, buly v obranném pásmu Pathers.

44:06
    Roberto Luongo kryje znovu kotouč, tentokrát to byl Christian Dvorak, kdo zakončoval z dobré pozice.

44:10
    Vhazuje se ve středním pásmu, mnoho šancí momentálně k vidění není.

44:27
    Roberto Luongo musel znovu zasahovat, Nick Cousins pálil výborně, ale na zkušeného brankáře si nepřišel.

45:09
    Domácí celek navyšuje své vedení, kotouč dostal mezi kruhy MACKENZIE WEEGAR a poslal ho přesně pod horní tyčku.. Asistence: Jonathan Huberdeau a Jevgenij Dadonov,
    45:09 MacKenzie WEEGAR - 3:1

46:30
    Josh Brown rozehrává od své branky, obrana musí být pozorná.

47:00
    Hraje se rychlý hokej, domácí celek navýšil své vedení a míří za výhrou v tomto zápase.

47:11
    Jakob Chychrun nadvakrát nedokázal trefit domácí branku.

47:25
    Zbytečně se nepřerušuje, hraje se rychlý hokej.

48:00

48:00
    Niklas Hjalmarsson vyojoval kotouč ve svém obranném pásmu, rychle přenesl směr hry před branku Floridy.

48:30
    Jonathan Huberdeau ani nadvakrát nedokázal přesněji vypálit.

48:50
    Hra je přerušena pro přihrávku rukou. Buly ve středním pásmu.

49:20
    Mark Pysyk pálil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná, do šance se tak dostal Vinnie Hinostroza. Jeho akci zastavilo postavení mimo hru.

50:01
    Dostáváme se do druhé poloviny hry ve třetí třetině, domácí hráči mají převahu a vedou o dva góly.

50:26
    Jonathan Huberdeau dostal hru do útočného pásma, vypálit na branku nedokázal.

50:53
    Aleksander Barkov podle videorozhodčího bránil brankáři, branka tak neplatí. Domácí vedou o dva góly.
    50:53 Tento gól neplatí.

52:25
    Sledujeme nyní klidnější pasáž hry, ani jeden celek se nemůže prosadit stabilněji v útočném pásmu.

53:00
    Domácí celek vede o dvě branky a pokračuje v aktivní hře.

53:14
    Florida se pokouší hrát co nejdál od své branky, v rámci možností se jí to daří.

53:37
    Oliver Ekman-Larsson vypálil od modré čáry, Roberto Luongo kryje jeho ránu. Komerční přestávka.

54:00
    Jeden z domácích hráčů se dostal do zakončení, vypálit nedokázal.

54:11
    Mike Hoffman zahrál vysokou holí, hra je přerušená.

54:34
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry, Florida se pokouší přidat další branku.

55:04
    Roberto Luongo kryje další střelu soupeře, 31 zákrok.

55:46
    Darcy Kuemper zastavil situaci dva na jednoho, oba střelecké pokusy dokázal betonem vyrazit.

57:00
    Hostující celek hraje bez brankáře, zkouší to v šesti.

57:04
    Icing, buly před domácí brankou.

57:36
    Hostující celek využívá hru bez brankáře, dává gól a snižuje. Ránou od modré čáry poslal kotouč nechytatelně do brány BRAD RICHARDSON.
    57:36 Brad RICHARDSON - 3:2

57:45
    Komerční přestávka, a pak buly před domácí brankou.

58:00
    Vinnie Hinostroza se v předbrankovém prostoru nedokázal prosadit.

58:16
    Coyotes se nastěhovali do útočného pásma, kde kombinují.

58:47
    Jonathan Huberdeau nedokázal vypálit ze středního pásma, následně hrají hosté.

59:10
    A je to jasné, domácí celek tento zápas vyhraje, kotouč do prázdné branky dokázal poslat obránci tísněný ALEKSANDER BARKOV. Asistence: Frank Vatrano.

3. Jonathan Huberdeau (FLA) 0+3

Domácí celek vyhrává tento zápas 4:2, byť byl střelecky méně aktivní. Z dvaadvaceti střel na branku Florida proměnila čtyři, hosté z čtyřiatřiceti jen dvě. Arizona hrála útočněji, ale Roberto Luongo spolehlivým výkonem přispěl k výhře svého celku. (02:50:23)

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 20. Barkov (Huberdeau, Dadonov), 31. Hoffman (Huberdeau, Yandle), 46. Weegar (Huberdeau, Dadonov), 60. Barkov (Vatrano) – 8. Grabner (Richardson), 58. Richardson

Rozhodčí: Hebert, Nicholson – Murray, MacPherson

Diváci: 12.576