Stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen | A. Kuzminová (SVK) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Holmenkollen | Vítěz: J. Bø (NOR) (kon.) |
Jarná klasika: Miláno - San Remo 2019 | Víťaz: Julian Alaphilippe (Deceuninck–Quick-Step) (kon.) |
Týmový závod HS240, Planica | Vítěz: Polsko (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Québec | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Québec | Vítěz: J. H. Klæbo (NOR) (kon.) |
Paralelní slalom, Winterberg | Vítěz: P. Kummerová (SUI) (kon.) |
konec
SP - stíhačka žen, 10 km, Holmenkollen
A. Kuzminová (SVK)
Adam Kodet
Konečné pořadí
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 28:25,9 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,8 s (2)
3. Hanna Öbergová (SWE) +2:01,1 (1)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:11,7 (3)
5. Linn Perssonová (SWE) +2:12,5 (1)
6. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:27,0 (4)
7. Franziska Preussová (GER) +2:31,8 (3)
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:34,1 (1)
9. Clare Eganová (USA) +2:43,8 (3)
10. Célia Aymonierová (FRA) +2:55,2 (4)
11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:55,4 (1)
12. Dorothea Wiererová (ITA) +2:57,9 (4)
13. Veronika Vítková (CZE) +3:00,4 (1)
14. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:02,0 (4)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +3:06,3 (2)
16. Světlana Mironovová (RUS) +3:24,0 (4)
17. Monika Hojniszová (POL) +3:35,2 (3)
18. Susan Dunkleeová (USA) +3:37,1 (3)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +3:45,2 (3)
20. Laura Dahlmeierová (GER) +3:57,2 (3)
21. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05,5 (3)
22. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:09,1 (3)
23. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +4:11,1 (1)
24. Emma Lunderová (CAN) +4:24,8 (6)
25. Anais Bescondová (FRA) +4:25,6 (1)
26. Karolin Horchlerová (GER) +4:27,9 (2)
27. Eva Puskarčíková (CZE) +4:28,9 (2)
28. Jelena Kručinkinová (BLR) +4:38,0 (2)
29. Larisa Kuklinová (RUS) +4:46,0 (3)
30. Vita Semerenková (UKR) +4:47,1 (4)
31. Emma Nilssonová (SWE) +4:47,7 (2)
32. Janina Hettichová (GER) +4:48,8 (3)
33. Dzinara Alimbekavová (BLR) +4:55,2 (5)
34. Viktorija Slivková (RUS) +5:00,7 (3)
35. Paulina Fialková (SVK) +5:06,3 (8)
36. Valj Semerenková (UKR) +5:08,7 (4)
37. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +5:08,9 (7)
38. Caroline Colombová (FRA) +5:11,5 (4)
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +5:12,0 (3)
40. Ingela Anderssonová (SWE) +5:12,8 (4)
----
55. Markéta Davidová (CZE) +7:08,4 (7)
Pořadí po 4. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:27,6 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,1 (2)
3. Hanna Öbergová(SWE) +2:04,5 (1)
4. Linn Perssonová (SWE) +2:11,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:18,9 (3)
----
11. Veronika Vítková (CZE) +2:50,5 (1)
25. Eva Puskarčíková (CZE) +4:17,5 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +4:51,2 (8)
53. Markéta Davidová (CZE) +5:59,3 (7)
Pořadí po 3. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 16:40,9 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:22,7 (1)
3. Linn Perssonová (SWE) +1:27,9 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +1:40,2 (0)
5. Clare Eganová (USA) +1:47,5 (1)
----
12. Veronika Vítková (CZE) +2:13,7 (0)
25. Paulina Fialková (SVK) +3:39,3 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:57,1 (2)
40. Markéta Davidová (CZE) +4:23,2 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 11:05,3 (0)
2. Linn Perssonová (SWE) +1:14,6 (0)
3. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:15,0 (0)
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:15,5 (1)
5. Denise Herrmannová (GER) +1:15,5 (1)
----
15. Veronika Vítková (CZE) +1:51,9 (0)
22. Paulina Fialková (SVK) +2:25,9 (4)
34. Eva Puskarčíková (CZE) +3:10,4 (1)
53. Markéta Davidová (CZE) +4:04,9 (4)
Pořadí po 1. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:26,7 (0)
2. Franziska Preussová (GER) +35,7 (0)
3. Célia Aymonierová (FRA) +43,3 (0)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:00,6 (1)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +1:01,6 (0)
----
14. Paulina Fialková (SVK) +1:25,7 (2)
17. Veronika Vítková (CZE) +1:31,4 (0)
44. Markéta Davidová (CZE) +2:37,5 (1)
47. Eva Puskarčíková (CZE) +2:49,4 (1)
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Franziska Preussová (GER) +21,2 s
3. Paulina Fialková (SVK) +25,1
4. Célia Aymonierová (FRA) +30,4
5. Denise Herrmannová (GER) +34,0
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +35,5
7. Tiril Eckhoffová (NOR) +42,2
8. Linn Perssonová (SWE) +46,3
9. Emma Lunderová (CAN) +49,0
10. Elisabeth Högbergová (SWE)+50,2
11. Dorothea Wiererová (ITA) +53,8
12. Clare Eganová (USA) +54,6
13. Monika Hojniszová (POL) +1:03,5
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:05,5
15. Světlana Mironovová (RUS) +1:10,1
16. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:14,4
17. Hanna Öbergová (SWE) +1:16,9
18. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:17,9
19. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:19,3
20. Karolin Horchlerová (GER) +1:20,1
21. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:20,3
22. Larisa Kuklinová (RUS) +1:20,7
23. Veronika Vítková (CZE) +1:21,2
24. Viktorija Slivková (RUS) +1:22,2
25. Franziska Hildebrandová (GER) +1:26,8
26. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:26,9
27. Laura Dahlmeierová (GER) +1:28,9
28. Vita Semerenková (UKR) +1:29,3
29. Tuuli Tomingasová (EST) +1:30,3
30. Susan Dunkleeová (USA) +1:30,8
31. Caroline Colombová (FRA) +1:30,9
32. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:32,7
33. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:34,5
34. Baiba Bendiková (LAT) +1:36,5
34. Regina Ojaová (EST) +1:36,5
36. Desislava Stojanovová (BUL) +1:38,0
37. Elisa Gasparinová (SUI) +1:42,3
38. Emma Nilssonová (SWE) +1:45,5
39. Selina Gasparinová (SUI) +1:42,3
40. Chloé Chevalierová (FRA) +1:49,3
...
42. Markéta Davidová (CZE) +1:52,3
51. Eva Puskarčíková (CZE) +2:02,5
Průběžné pořadí SP
1. Dorothea Wiererová (ITA) 882
2. Lisa Vittozziová (ITA) 852
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 791
4. Anastasia Kuzminová (SVK) 784
5. Paulina Fialková (SVK) 643
6. Hanna Öbergová (SWE) 633
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 623
8. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 539
9. Monika Hojniszová (POL) 533
10. Denise Herrmannová (GER) 514
---
20. Markéta Davidová (CZE) 401
32. Veronika Vítková (CZE) 221
44. Eva Puskarčíková (CZE) 138
68. Ivona Fialková (SVK) 52
79. Lucie Charvátová (CZE) 31
90. Jessica Jislová (CZE) 10
Průběžné pořadí SP ve stíhacím závodu
1. Lisa Vittozziová (ITA) 301 b.
2. Dorothea Wiererová (ITA) 298
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 269
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 252
5. Anastasia Kuzminová (SVK) 249
6. Denise Herrmannová (GER) 200
7. Lena Häckiová (SUI) 170
8. Hanna Öbergová (SWE) 165
9. Franziska Hildebrandová (GER) 163
10. Iryna Krjuková (BLR) 156
---
11. Paulina Fialková (SVK) 148
28. Veronika Vítková (CZE) 85
30. Markéta Davidová (CZE) 84
42. Eva Puskarčíková (CZE) 45
67. Ivona Fialková (SVK) 12
68. Lucie Charvátová (CZE) 11
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 28:25,9 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,8 s (2)
3. Hanna Öbergová (SWE) +2:01,1 (1)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:11,7 (3)
5. Linn Perssonová (SWE) +2:12,5 (1)
6. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:27,0 (4)
7. Franziska Preussová (GER) +2:31,8 (3)
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:34,1 (1)
9. Clare Eganová (USA) +2:43,8 (3)
10. Célia Aymonierová (FRA) +2:55,2 (4)
11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:55,4 (1)
12. Dorothea Wiererová (ITA) +2:57,9 (4)
13. Veronika Vítková (CZE) +3:00,4 (1)
14. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:02,0 (4)
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +3:06,3 (2)
16. Světlana Mironovová (RUS) +3:24,0 (4)
17. Monika Hojniszová (POL) +3:35,2 (3)
18. Susan Dunkleeová (USA) +3:37,1 (3)
19. Franziska Hildebrandová (GER) +3:45,2 (3)
20. Laura Dahlmeierová (GER) +3:57,2 (3)
21. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05,5 (3)
22. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:09,1 (3)
23. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +4:11,1 (1)
24. Emma Lunderová (CAN) +4:24,8 (6)
25. Anais Bescondová (FRA) +4:25,6 (1)
26. Karolin Horchlerová (GER) +4:27,9 (2)
27. Eva Puskarčíková (CZE) +4:28,9 (2)
28. Jelena Kručinkinová (BLR) +4:38,0 (2)
29. Larisa Kuklinová (RUS) +4:46,0 (3)
30. Vita Semerenková (UKR) +4:47,1 (4)
31. Emma Nilssonová (SWE) +4:47,7 (2)
32. Janina Hettichová (GER) +4:48,8 (3)
33. Dzinara Alimbekavová (BLR) +4:55,2 (5)
34. Viktorija Slivková (RUS) +5:00,7 (3)
35. Paulina Fialková (SVK) +5:06,3 (8)
36. Valj Semerenková (UKR) +5:08,7 (4)
37. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +5:08,9 (7)
38. Caroline Colombová (FRA) +5:11,5 (4)
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +5:12,0 (3)
40. Ingela Anderssonová (SWE) +5:12,8 (4)
----
55. Markéta Davidová (CZE) +7:08,4 (7)
Pořadí po 4. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:27,6 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,1 (2)
3. Hanna Öbergová(SWE) +2:04,5 (1)
4. Linn Perssonová (SWE) +2:11,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:18,9 (3)
----
11. Veronika Vítková (CZE) +2:50,5 (1)
25. Eva Puskarčíková (CZE) +4:17,5 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +4:51,2 (8)
53. Markéta Davidová (CZE) +5:59,3 (7)
Pořadí po 3. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 16:40,9 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:22,7 (1)
3. Linn Perssonová (SWE) +1:27,9 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +1:40,2 (0)
5. Clare Eganová (USA) +1:47,5 (1)
----
12. Veronika Vítková (CZE) +2:13,7 (0)
25. Paulina Fialková (SVK) +3:39,3 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:57,1 (2)
40. Markéta Davidová (CZE) +4:23,2 (4)
Pořadí po 2. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 11:05,3 (0)
2. Linn Perssonová (SWE) +1:14,6 (0)
3. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:15,0 (0)
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:15,5 (1)
5. Denise Herrmannová (GER) +1:15,5 (1)
----
15. Veronika Vítková (CZE) +1:51,9 (0)
22. Paulina Fialková (SVK) +2:25,9 (4)
34. Eva Puskarčíková (CZE) +3:10,4 (1)
53. Markéta Davidová (CZE) +4:04,9 (4)
Pořadí po 1. střelbě
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:26,7 (0)
2. Franziska Preussová (GER) +35,7 (0)
3. Célia Aymonierová (FRA) +43,3 (0)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:00,6 (1)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +1:01,6 (0)
----
14. Paulina Fialková (SVK) +1:25,7 (2)
17. Veronika Vítková (CZE) +1:31,4 (0)
44. Markéta Davidová (CZE) +2:37,5 (1)
47. Eva Puskarčíková (CZE) +2:49,4 (1)
Startovní listina
1. Anastasia Kuzminová (SVK)
2. Franziska Preussová (GER) +21,2 s
3. Paulina Fialková (SVK) +25,1
4. Célia Aymonierová (FRA) +30,4
5. Denise Herrmannová (GER) +34,0
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +35,5
7. Tiril Eckhoffová (NOR) +42,2
8. Linn Perssonová (SWE) +46,3
9. Emma Lunderová (CAN) +49,0
10. Elisabeth Högbergová (SWE)+50,2
11. Dorothea Wiererová (ITA) +53,8
12. Clare Eganová (USA) +54,6
13. Monika Hojniszová (POL) +1:03,5
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:05,5
15. Světlana Mironovová (RUS) +1:10,1
16. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:14,4
17. Hanna Öbergová (SWE) +1:16,9
18. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:17,9
19. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:19,3
20. Karolin Horchlerová (GER) +1:20,1
21. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:20,3
22. Larisa Kuklinová (RUS) +1:20,7
23. Veronika Vítková (CZE) +1:21,2
24. Viktorija Slivková (RUS) +1:22,2
25. Franziska Hildebrandová (GER) +1:26,8
26. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:26,9
27. Laura Dahlmeierová (GER) +1:28,9
28. Vita Semerenková (UKR) +1:29,3
29. Tuuli Tomingasová (EST) +1:30,3
30. Susan Dunkleeová (USA) +1:30,8
31. Caroline Colombová (FRA) +1:30,9
32. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:32,7
33. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:34,5
34. Baiba Bendiková (LAT) +1:36,5
34. Regina Ojaová (EST) +1:36,5
36. Desislava Stojanovová (BUL) +1:38,0
37. Elisa Gasparinová (SUI) +1:42,3
38. Emma Nilssonová (SWE) +1:45,5
39. Selina Gasparinová (SUI) +1:42,3
40. Chloé Chevalierová (FRA) +1:49,3
...
42. Markéta Davidová (CZE) +1:52,3
51. Eva Puskarčíková (CZE) +2:02,5
Průběžné pořadí SP
1. Dorothea Wiererová (ITA) 882
2. Lisa Vittozziová (ITA) 852
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 791
4. Anastasia Kuzminová (SVK) 784
5. Paulina Fialková (SVK) 643
6. Hanna Öbergová (SWE) 633
7. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 623
8. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) 539
9. Monika Hojniszová (POL) 533
10. Denise Herrmannová (GER) 514
---
20. Markéta Davidová (CZE) 401
32. Veronika Vítková (CZE) 221
44. Eva Puskarčíková (CZE) 138
68. Ivona Fialková (SVK) 52
79. Lucie Charvátová (CZE) 31
90. Jessica Jislová (CZE) 10
Průběžné pořadí SP ve stíhacím závodu
1. Lisa Vittozziová (ITA) 301 b.
2. Dorothea Wiererová (ITA) 298
3. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) 269
4. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) 252
5. Anastasia Kuzminová (SVK) 249
6. Denise Herrmannová (GER) 200
7. Lena Häckiová (SUI) 170
8. Hanna Öbergová (SWE) 165
9. Franziska Hildebrandová (GER) 163
10. Iryna Krjuková (BLR) 156
---
11. Paulina Fialková (SVK) 148
28. Veronika Vítková (CZE) 85
30. Markéta Davidová (CZE) 84
42. Eva Puskarčíková (CZE) 45
67. Ivona Fialková (SVK) 12
68. Lucie Charvátová (CZE) 11
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 28:25,9
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,8 s
3. Hanna Öbergová (SWE) +2:01,1
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:11,7
5. Linn Perssonová (SWE) +2:12,5
6. Tiril Eckhoffová (NOR) +2:27,0
7. Franziska Preussová (GER) +2:31,8
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:34,1
9. Clare Eganová (USA) +2:43,8
10. Célia Aymonierová (FRA) +2:55,2
11. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +2:55,4
12. Dorothea Wiererová (ITA) +2:57,9
13. Veronika Vítková (CZE) +3:00,4
14. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:02,0
15. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +3:06,3
16. Světlana Mironovová (RUS) +3:24,0
17. Monika Hojniszová (POL) +3:35,2
18. Susan Dunkleeová (USA) +3:37,1
19. Franziska Hildebrandová (GER) +3:45,2
20. Laura Dahlmeierová (GER) +3:57,2
21. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05,5
22. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:09,1
23. Thekla Brunová-Lieová (NOR) +4:11,1
24. Emma Lunderová (CAN) +4:24,8
25. Anais Bescondová (FRA) +4:25,6
26. Karolin Horchlerová (GER) +4:27,9
27. Eva Puskarčíková (CZE) +4:28,9
28. Jelena Kručinkinová (BLR) +4:38,0
29. Larisa Kuklinová (RUS) +4:46,0
30. Vita Semerenková (UKR) +4:47,1
31. Emma Nilssonová (SWE) +4:47,7
32. Janina Hettichová (GER) +4:48,8
33. Dzinara Alimbekavová (BLR) +4:55,2
34. Viktorija Slivková (RUS) +5:00,7
35. Paulina Fialková (SVK) +5:06,3
36. Valj Semerenková (UKR) +5:08,7
37. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +5:08,9
38. Caroline Colombová (FRA) +5:11,5
39. Fujuko Tačizakiová (JPN) +5:12,0
40. Ingela Anderssonová (SWE) +5:12,8
----
55. Markéta Davidová (CZE) +7:08,4 (16:00:37)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 22:27,6 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:42,1 (2)
3. Hanna Öbergová(SWE) +2:04,5 (1)
4. Linn Perssonová (SWE) +2:11,2 (1)
5. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +2:18,9 (3)
----
11. Veronika Vítková (CZE) +2:50,5 (1)
25. Eva Puskarčíková (CZE) +4:17,5 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +4:51,2 (8)
53. Markéta Davidová (CZE) +5:59,3 (7)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 16:40,9 (0)
2. Denise Herrmannová (GER) +1:22,7 (1)
3. Linn Perssonová (SWE) +1:27,9 (0)
4. Hanna Öbergová (SWE) +1:40,2 (0)
5. Clare Eganová (USA) +1:47,5 (1)
----
12. Veronika Vítková (CZE) +2:13,7 (0)
25. Paulina Fialková (SVK) +3:39,3 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:57,1 (2)
40. Markéta Davidová (CZE) +4:23,2 (4)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 11:05,3 (0)
2. Linn Perssonová (SWE) +1:14,6 (0)
3. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:15,0 (0)
4. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:15,5 (1)
5. Denise Herrmannová (GER) +1:15,5 (1)
----
15. Veronika Vítková (CZE) +1:51,9 (0)
22. Paulina Fialková (SVK) +2:25,9 (4)
34. Eva Puskarčíková (CZE) +3:10,4 (1)
53. Markéta Davidová (CZE) +4:04,9 (4)
1. Anastasia Kuzminová
2. Franziska Preussová +35,7
3. Célia Aymonierová +43,3
4. Marte Olsbuová Röiselandová +1:00,6
5. Dorothea Wiererová +1:01,6
6. Elisabeth Högbergová +1:02,00
7. Linn Perssonová +1:04,0
8. Dennise Herrmannová +1:06,3
---
17. Veronika Vítková
44. Markéta Davidová
47. Eva Puskarčíková
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 5:26,7 (0)
2. Franziska Preussová (GER) +35,7 (0)
3. Célia Aymonierová (FRA) +43,3 (0)
4. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +1:00,6 (1)
5. Dorothea Wiererová (ITA) +1:01,6 (0)
----
14. Paulina Fialková (SVK) +1:25,7 (2)
17. Veronika Vítková (CZE) +1:31,4 (0)
44. Markéta Davidová (CZE) +2:37,5 (1)
47. Eva Puskarčíková (CZE) +2:49,4 (1)
1. Anastasia Kuzminová (SVK) 19:56,2 min
2. Franziska Preussová (GER) +21,2 s
3. Paulina Fialková (SVK) +25,1
4. Célia Aymonierová (FRA) +30,4
5. Denise Herrmannová (GER) +34,0
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR) +35,5
7. Tiril Eckhoffová (NOR) +42,2
8. Linn Perssonová (SWE) +46,3
9. Emma Lunderová (CAN) +49,0
10. Elisabeth Högbergová (SWE)+50,2
11. Dorothea Wiererová (ITA) +53,8
12. Clare Eganová (USA) +54,6
13. Monika Hojniszová (POL) +1:03,5
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS) +1:05,5
15. Světlana Mironovová (RUS) +1:10,1
16. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +1:14,4
17. Hanna Öbergová (SWE) +1:16,9
18. Jelena Kručinkinová (BLR) +1:17,9
19. Dzinara Alimbekavová (BLR) +1:19,3
20. Karolin Horchlerová (GER) +1:20,1
21. Synnøve Solemdalová (NOR) +1:20,3
22. Larisa Kuklinová (RUS) +1:20,7
23. Veronika Vítková (CZE) +1:21,2
24. Viktorija Slivková (RUS) +1:22,2
25. Franziska Hildebrandová (GER) +1:26,8
26. Lisa Theresa Hauserová (AUT) +1:26,9
27. Laura Dahlmeierová (GER) +1:28,9
28. Vita Semerenková (UKR) +1:29,3
29. Tuuli Tomingasová (EST) +1:30,3
30. Susan Dunkleeová (USA) +1:30,8
31. Caroline Colombová (FRA) +1:30,9
32. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:32,7
33. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:34,5
34. Baiba Bendiková (LAT) +1:36,5
34. Regina Ojaová (EST) +1:36,5
36. Desislava Stojanovová (BUL) +1:38,0
37. Elisa Gasparinová (SUI) +1:42,3
38. Emma Nilssonová (SWE) +1:45,5
39. Selina Gasparinová (SUI) +1:42,3
40. Chloé Chevalierová (FRA) +1:49,3
...
42. Markéta Davidová (CZE) +1:52,3
51. Eva Puskarčíková (CZE) +2:02,5