Toronto – Florida 7:5 (kon.) | New Jersey – Buffalo 3:1 (kon.) | NY Rangers – Pittsburgh 2:5 (kon.)
Tampa – Boston 5:4 (kon.) | Winnipeg – Dallas 2:5 (kon.) | Minnesota – Nashville 0:1 (kon.)
St. Louis – Vegas 3:1 (kon.) | Calgary – Los Angeles 0:3 (kon.) | San Jose – Detroit 2:3 (kon.)
New Jersey Devils
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
Buffalo Sabres
Úterý 26.03.2019, 00:00 • Prudential Center, Newark • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů. (02:49:39)

Československá stopa v utkání:
    Pavel Zacha (New Jersey) 1+1, 1 střela, čas na ledě 17:23
    j Vladimír Sobotka (Buffalo) 0+0, 1 střela, čas na ledě 11:15

1. Cory Schneider (New Jersey) 45 zák., 1 gól, 97,8%
    2. Pavel Zacha (New Jersey) 1+1
    3. Blake Coleman (New Jersey) 1+0

A je tu konec zápasu. Ve třetí třetině se nejprve prosadil v přesilové hře Zacha, o minutku později se radovali i hosté,ale rozhodčí gól neuznali po Coache´ s challenge. Sabres dál bušili na branku Schneidera,ale ten dnes zachytal výtečně a pojistku do prázdné branky přidal pro Devils Wood a 2 body zůstávají v New Jersey.
    Střely ve po 3. třetině: Domácí – 21, Hosté – 46.

59:58
    Conor Sheary napálil tyč!

59:44
    Kotouč ve středním pásmu, tohle domácí zvládnou.

59:35
    Vyloučení v týmu New Jersey Devils (Kenny Agostino – 2 min., hákování).

59:28
    Eichel vypálil po krosové nahrávce z jedničky,ale kotouč skončil až v ochranné síti.

59:07
    Oddechový čas pro hosty.
    58:35 Miles WOOD - 3:1

58:35
    Devils právě vstřelili branku!
    A je u pojistka do prázdné branky! MILES WOOD napálil kotouč o mantinel ve vlastní třetině a touš proskákal až do prázdné klece!
    Asistence: Andy Greene, Pavel Zacha

58:18
    Buffalo to zkouší se 6ti bruslaři.

57:59
    Kotouč je ve středním pásmu a čas teď pro Sabres letí opravdu rychle.

57:26
    Tage Thompson vypálil dělovku z jedničky, Schneider se stihl přesunout a výborně zasáhnout!

56:59
    Devils se dostali do šance 3 na 2, Agostino přenechal kotouč do druhé vlny, ale se střelou golfem si Ullmark poradil.

56:30
    Devils se podařilo vyhodit kotouč a ušetřit další vteřinky.

56:01
    Kotouč mají Sabres a kombinují ve třetině soupeře, tohle budou horké 4 minuty pro Devils!

55:30
    Přesilová hra skončila,ale Sabres jsou stále na kotouči ve třetině soupeře.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 2. Coleman (Hischier), 45. Zacha (Butcher, Agostino), 59. Wood (A. Greene, Zacha) – 8. S. Reinhart (Dahlin)

New Jersey Devils: Schneider (Blackwood) – Severson, A. Greene, Butcher, Müller, Santini, C. Carrick – Noesen, Zajac, Coleman – Palmieri, Hischier, Agostino – Stafford, Zacha, Wood – M. McLeod, Rooney, Gabriel.
    Buffalo Sabres: Ullmark (C. Hutton) – Pilut, Ristolainen, Dahlin, Montour, Scandella, C. Nelson – Sheary, Eichel, A. Nylander – Skinner, Rodrigues, S. Reinhart – Sobotka, T. Thompson, Pominville – Girgensons, Jo. Larsson, Okposo.

Rozhodčí: Pochmara, Hebert – Suchanek, Pancich

Diváci: 12 053