Florida – Washington 5:3 (kon.) | New Jersey – NY Rangers 4:2 (kon.) | NY Islanders – Toronto 1:2 (kon.)
Ottawa – Tampa 2:5 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:2 (1:0 po s.n.) | Chicago – Winnipeg 3:4 (po pr.)
Vegas – Edmonton 3:1 (kon.) | Los Angeles – Calgary 2:7 (kon.)
po s.n. (1:0)
St. Louis Blues
3:2 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
Colorado Avalanche
Úterý 02.04.2019, 02:00 • Enterprise Center, St. Louis • NHL

To je ode mě pro dnešek vše, brzy na shledanou u dalších přenosů! (04:49:05)

1. Vladimir Tarasenko (St. Louis) 1+0
    2. Jaden Schwartz (St. Louis) 1+0
    3. Gabriel Landeskog (Colorado) 1+1

A je konec. V samostatných nájezdech byl jediným úspěšným střelcem Ryan O'Reilly, který přisoudil druhý bod Blues. Domácí tým se tak bodově dotáhl na Nashville. Naopak Colorado bude o play off ještě zabojovat.

Ryan O'REILLY - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým St. Louis Blues.
    Autorem vítězné branky je RYAN O'REILLY.

3. série
    1:0
    Sven Andrighetto zakončil kličkou do backhandu,ale Jordan Binnington zasáhl betonem!

3. série
    1:0
    Vladimir Tarasenko se pokusil prosadit střelou na druhou tyč,ale brankář zasáhl.

2. série
    1:0
    Gabriel Landeskog se snažil prosadit střelou mezi betony,ale neuspěl.

2. série
    1:0
    Ryan O'Reilly přijel až k brance, tam si kotouč hodil do forehandu a propálil brankáře!

1. série
    0:0
    Nathan MacKinnon se snažil o rychlou kličku do backhandu,ale brankáře nepřekonal.

1. série
    0:0
    Tyler Bozak nabral rychlost a vypálil, jeho střelu Grubauer vyrazil.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení si oba týmy vytvořily solidní šance,ale oba brankáři předvádí výborný výkon a o bonusovém bodu budou rozhodovat nájezdy!
    Střely po prodloužení: Domácí – 27, Hosté – 26.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Kotouč mají po delší době hosté.

63:59
    Blues stále kombinují ve třetině soupeře,ale střela nepřišla.

63:40
    Domácí jsou stále na kotouči.

62:59
    Nathan MacKinnon se natlačil s kotoučem před branku,ale touš mu v rozhodující chvíli odskočil.

62:40
    Brayden Schenn zakončil přečíslení 2 na 1 střelou, Philipp Grubauer zasahuje.

62:10
    Nikita Zadorov se dostal několika střelám, ale ani jedna se nedostala do branky.

61:27
    Colorado se dostalo k touši a kombinuje ve třetině soupeře.

61:20
    Domácí mají touš stále v moci, nyní vpálil Bozak,ale jeho pokus Grubauer vyrazil.

60:50
    Blues jsou stále na kotouči,ale větší šanci si zatím nevytvořili.

60:01
    Úvodní buly pro domácí.

60:01

A máme tu konec i 3. třetiny. V tomto dějství se nejprve znovu prosadili domácí, když se přesně trefil Vladimir Tarasenko. Za hosty se šikovnou tečí prosadil Gabriel Landeskog a Blues měli hru poměrně pod kontrolou. Ale v poslední minutě se další tečí prosadil Alexander Kerfoot, který poslal utkání do prodloužení.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 25, Hosté – 23.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:13 Alexander KERFOOT - 2:2

59:13
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Hosté se přece dočkali! Gabriel Landeskog vypálil od mantinelu, jeho pokus těsně před brankářem tečoval ALEXANDER KERFOOT a kotouč se dostal až do branky.
    Asistence: Gabriel Landeskog a Nathan MacKinnon.

58:59
    Colorado má obrovský tlak,ale nedaří se mu střílet.

58:20
    Colorado to zkouší se 6ti hráči!

58:10
    Kotouč je ve třetině hostů, tohle Blues vyhovuje.

58:05
    Sven Andrighetto vypálil od levého mantinelu, Jordan Binnington zasahuje a přerušuje hru.

57:40
    Gabriel Landeskog znovu tečoval střelu od modré,ale tentokrát rozezvučel tyč!

57:10
    Ivan Barbašev přišpendlil proti hráče na mantinelu a odebral mu kotouč.

56:50
    Colorado kombinuje s kotoučem ve třetině.

56:19
    Colin Wilson vyhrál rychlostní souboj a zrušil signalizovaný icing.

55:57
    Tyson Barrie zavezl kotouč do třetiny,ale v rohu o něj přišel.

55:20
    Kotouč ve třetině hostů, Coloradu teď čas utíká opravdu rychle.

54:50
    Hraje se téměř bez přerušení a ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

54:20
    Ryan O'Reilly vypálil backhandem z pravé strany, Grubauer zasahovat nemusel.

53:10
    Alexander Steen nabral rychlost na levém křídle a vypálil, Philipp Grubauer jeho ránu vytěsnil ramenem!

52:27
    Jordan Binnington si připisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti střele z kruhu pro vhazování.

51:59
    Vladimir Tarasenko se dostal ke kotouči ve třetině soupeře po chybě a snažil se nahrát na svého obránce,ale vyrobil stejnou chybu a touš odevzdal.

51:19
    Colorado je častěji na kotouči a snaží se pálit ze všech pozic a vyrovnat utkání.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:09
    Gabriel Landeskog tělem odstavil protihráče a vypálil na první tyč, Binnington zasáhl vyrážečkou!

49:39
    Blues se usadili ve třetině soupeře a kombinují.

48:59
    Colorado se dostalo do přečíslení 3 na 2, které vyřešil Carl Söderberg nepřesnou střelou na druhou tyč.

48:20
    Ryan O'Reilly zavezl kotouč do třetin a našel Schenna před brankou, ten se ale nedokázal prosadit!

47:45
    Nepovedený přechod přes modrou čáru Avs znamená offside.Následuje komerční přestávka.
    46:30 Gabriel LANDESKOG - 2:1

46:30
    Hosté se dostávají do kontaktu a čeká nás ještě pořádné drama! Patrik Nemeth vypálil od modré, jeho pokus před brankou tečoval GABRIEL LANDESKOG do protipohybu brankáře. Asistence: Patrik Nemeth a Carl Söderberg .

46:29
    Vladimir Tarasenko si připisuje obrovský hit, vše v rámci pravidel a domácí fanoušci jsou nadšení.

45:20
    Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

44:50
    Matt Calvert se dostal ke 2 střelám z bezprostřední blízkosti,ale Binningtona se mu překonat nepodařilo!

43:59
    Alex Pietrangelo nahodil žabičku od modré, Grubauer měl zakrytý výhled,al reflexivně dokázal zasáhnout.

43:05
    Kotouč ve třetině domácích, kde o něj bojuje spousta hráčů. Touš nakonec ukořistil Gunnarsson.

42:30
    Jay Bouwmeester vypáll dělovku od modré, jeho pokus prosvištěl nad brankou.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

41:27
    Colorado má kotouč ve vlastní třetině,ale následně se ke kotouči dostali domácí.
    40:14 Vladimir TARASENKO - 2:0

40:14
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Tak to je vstup do třetiny jako hrom! O´Reilly vyhrál buly zavezl kotouč a vypálil, k vyraženému touši se dostal VLADIMIR TARASENKO, který ho procedil přes Grubauera do branky. Asistence: Ryan O'Reilly a Brayden Schenn.

40:01

A máme tu konec i prostředního dějství. Ve druhé třetině Colorado přidalo a vyrovnalo hru soupeře. Ani jeden z týmů se nedokázal prosadit a ani si vytvořit větší šanci. Binnington i Grubauer předvádí kvalitní zákroky a drží své týmy. Do šaten se tak jde za nezměněného stavu 1:0.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 18, Hosté – 12.
    Třetí třetina začne přibližně v 04:00.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:47
    Vladimir Tarasenko mohl střílet z ideální pozice,ale rozhodčí píská offside!

39:30
    Nikita Zadorov vypálil od modré,ale jeho pokus skrz houštinu těl neprošel.

39:18
    Colorado je po delší době ve třetině soupeře,ale střela ještě nepřišla.

38:59
    Colton Parayko nenahrál přesně a touš je mezi diváky.

38:35
    Calvert vjel do třetiny moc rychle a máme tu offside.

38:05
    Zachary Sanford nahodil kotouč do třetiny,ale za brankou Grubauera touš sebrali hosté.

37:50
    Robert Thomas vypálil kousek za modrou,ale jeho pokus ztečoval obránce mimo branku.

37:20
    Hraje se opravdu dlouho bez přerušení a hra má dobré tempo.

36:05
    Vladimir Tarasenko se dostal do šance, ale kličkou neprošel přes posledního obránce.

35:50
    Sven Andrighetto se dostal do šance,když přebruslil obránce,ale následnou střelou zápěstím se neprosadil.

35:27
    David Perron poslal soupeře tvrdě k zemi, rozhodčí zůstávají klidní.

35:09
    Blues jsou stále ve třetině soupeře, Grubauer stále nemusel zasahovat.

34:05
    Domácí se usadili ve třetině soupeře,ale větší šanci si zatím nevytvořili.

33:29
    Robert Thomas zakončil přečíslení 2 na 1 střelou na první tyč, jeho pokus Grubauer vyrazil.

32:48
    Krásná ťukačka v podání Blues skončila nepřesnou střelou domácího kapitána!

31:57
    Brayden Schenn se dostal ke kotouči ve třetině soupeře,ale osamocen proti přesile o touš přišel.

31:19
    Nepovedená rozehrávka St. Louis Blues končí icingem.

30:59
    Blues se usadili ve třetině soupeře,ale střelu jsme ještě neviděli.

30:13
    Derick Brassard motá 2 protihráče v rohu kluziště,ale zatím se mu nepodařilo nahrát kotouč.

29:57
    Colorado přidalo a usadilo se ve třetině domácích,ale chybí tomu střela.

29:05
    Tyson Jost hledal nahrávkou před brankou postaveného soupeře,ale domácí obránce odpálil kotouč v poslední chvíli pryč!

28:36
    Zachary Sanford podklouzl při otočce, následně se snažil v pádu nahrát,ale kotouč sebrali hosté.

27:59
    Domácí v této třetině vystřelili pouze jednou na branku!

27:10
    Colorado na kotouči, Blues se snaží napadat rozehrávku, ale hostujícím hráčům to problémy nedělá.

26:40
    Vladimir Tarasenko měl spoustu času na střelu ze středu, ale svůj pokus nedokázal poslat mezi 3 tyče.

26:04
    Nepovedená rozehrávka Colorada a rozhodčí píská zakázané uvolnění.

25:20
    Matt Calvert tečoval střelu od modré těsně vedle branky!

24:59
    Dva domácí hráči se srazili a Colorado se dostává snadno je kotouči.

24:05
    Bozak nahazuje kotouč a domácí hráči mohou konečně vystřídat.

23:36
    Nepovedená rozehrávka domácích a máme tu icing.

22:59
    Alexander Kerfoot vlétl do třetiny soupeře jako uragán,ale nepovedenou kličkou o puk přišel.

22:30
    Patrik Nemeth čeká s kotoučem za vlastní brankou a nerozehrál přesně máme tu icing.

21:50
    Sven Andrighetto vypálil ze středu, jeho pokus minul branku, ale kotouč se odrážel zpět před branku, ale Jordan Binnington výborně zasáhl a odpálil touš zpět!

21:20
    Blue se podařilo odbránit oslabení a pokračujeme 5 na 5.

20:56
    Colorado vyhrálo buly a ihned míří do třetiny soupeře.

20:01

A je tu konec první třetiny. V úvodní třetině jsme viděli hned 2 branky,ale první neuznali rozhodčí kvůli offsidu a domácí fanoušci se mohli radovat až v 8. minutě, když se prosadil Jaden Schwartz. Zbytek třetiny patřil jasně domácímu týmu, který byl častěji na puku a měl střeleckou převahu. Colorado si v závěru třetiny vynutilo přesilovou hru a bude mít dobrou šanci ke skórování.
    Střely po první třetině: Domácí – 15, Hosté – 2.
    Druhá třetina začne přibližně v 03:08.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:50
    Oskar Sundqvist vyvezl kotouč a vystřelil, výborná práce domácího hráče.

19:27
    Avs jsou znovu ve třetině a nahrávají si podél mantinelů.

18:59
    Blues vyhazují kotouč přes všechny čáry.

18:45
    Colton Parayko nahazoval od modré

18:29
    Nikita Zadorov výborně zasáhl na středu hřiště, když zachytil žabičku,ale následně nepřesně nahrál a o kotouč přišel.

18:10
    Alexander Kerfoot napadal rozehrávku domácích a pozdržel Blues.

17:49
    Philipp Grubauer zasáhl vyrážečkou proti střele od modré.

16:59
    Vince Dunn znovu výborně přečetl hru soupeře a získal kotouč pro domácí.

16:19
    Colorado se dostávalo do třetiny,ale Robert Bortuzzo zasáhl soupeře tělem a o kotouč ho připravil.

15:46
    Colin Wilson ztratil kotouč za brankou soupeře a Blues znovu míří vpřed.

15:05
    Gabriel Landeskog tečoval kotouč těsně před Binningtonem,ale domácí brankář si i s tečí poradil a zasáhl.

14:17
    Philipp Grubauer zachytil nahozený kotouč za brankou a touš mají po delší době Avalanche.

13:50
    Nathan MacKinnon vypálil dělovku od pravého mantinelu, Jordan Binnington zapisuje první zákrok v zápase.

13:29
    Alexander Steen dostal kotouč před branku na první tyč a snažil se ho propasírovat přes beton brankáře,ale Grubauer tlak ustál.

12:58
    To je opravdu neuvěřitelná třetina v podání domácích, aktuálně je to 10:0 na střely na branku.

12:19
    Nepovedený přechod přes modrou čáru v podání Blues a rozhodčí píská offside.

11:59
    Blues zamkli soupeře ve třetině a střílí z každé pozice.

11:16
    Tarasenko vypálil od modré, Grubauer nic neviděl a kotouč ho trefil do ramene!

10:49
    Vince Dunn výborně přečetl nahrávku soupeře a ukořistil kotouč pro domácí.

10:19
    Blues jsou většinu času na kotouči a Colorado se naopak hlavně brání.

09:59
    Bozak nahazoval kotouč ihned po buly,ale branku netrefil.

09:10
    Ztečovaná nahrávka domácích skončila až mezi diváky a máme tu komerční přestávku.

08:36
    Ryan O'Reilly se dostal krásnou stahovačkou přes obránce a snažil se prosadit střelou na druhou tyč, jeho pokus Grubauer vyrazil mimo!

07:59
    Nepřesná rozehrávka Blues končí zakázaným uvolněním.
    07:07 Jaden SCHWARTZ - 1:0

07:07
    A je tu první branka utkání! Peron posunul kotouč na Sundqvista, ten zatáhl kotouč po křídle a krásnou zpětnou nahrávkou na střed našel JADENA SCHWARTZE, který kotouč usměrnil na druhou tyč.
    Asistence: Oskar Sundqvist a David Perron.

06:05
    Robert Bortuzzo se dostal ke kotouči ve druhé vlně a vypálil zápěstím, bohužel pro Blues vůbec netrefil branku.

05:40
    Ryan O'Reilly zavezl kotouč do třetiny,ale následně nepřihrál přesně a kotouč má Colorado.

04:58
    Patrick Maroon vypálil od modré, jeho pokus prosvištěl těsně kolem tyče.

04:15
    Robert Thomas se dostal ke střele ze středu hřiště, Philipp Grubauer si připsal výborný zákrok betonem.

03:59
    Sehrávka na druhou tyč končí nepřesnou nahrávkou a Colorado se znovu osvobozuje.

03:39
    Kotouč až u Binningtona, dobrá práce v podání Avs.

02:59
    Avs ihned po buly vyhazují kotouč přes všechny čáry.

02:25
    Vyloučení v týmu Colorado Avalanche (Nikita Zadorov – 2 min., krosček).

02:10

01:40
    Tyler Bozak vstřelil úvodní branku,ale Colorado se odvolalo pomocí Coache ´s challenge a gól kvůli offsidu neplatí!

00:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

00:01

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

I Blues mají výbornou formu. Z posledních 5ti zápasů získali 8 bodů. Jedinou prohru si připsali s Rangers 2:4. Naopak vítězství domácí tým zapsal s Detroitem, Tampou, Vegas a v minulém zápase s Blues. Poslední zápas muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém se prosadil Dunn. V tabulce Západní konference najdeme na 5. místě s 92 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1.O´Reilly – 17 + 46
    2. Tarasenko – 30 + 31
    3. Schenn – 15 + 34

Colorado má výbornou formu. Z posledních 5ti zápasů dokázal získat 9 bodů. Bod ztratilo v zápase s Chicagem, když prohrálo v prodloužení. Výhry za 2 body přišly naopak s Dallasem, Chicagem, Vegas a v minulém kole s Arizonou. V zápase s Coyotes se prosadili Brassard a MacKinnon. Druhý jmenovaný pak proměnil i rozhodující nájezd a přisoudil Avs druhý bod.
    V tabulce Západní konference najdeme Colorado na 8. místě s 85 body.
    1. MacKinnon – 39 + 56
    2. Rantanen – 31 + 56
    3. Landeskog – 33 + 37

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi St. Louis Blues a Colorado Avalanche.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 8. Schwartz (Sundqvist, Perron), 41. Tarasenko (R. O'Reilly, B. Schenn), rozh. náj. R. O'Reilly – 47. Landeskog (Nemeth, Söderberg), 60. Kerfoot (Landeskog, MacKinnon)