Vítkovice – Č. Budějovice 1:2 (kon.) | Hr. Králové – Jihlava 0:1 (kon.) | Znojmo – Vlašim 1:1 (kon.)
Ústí n. L. – Prostějov 2:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:1 (1:1)
1. SK Prostějov
Pátek 12.04.2019, 18:00 • Městský stadion, Masarykova 780/228, Ústí nad Labem-Bukov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 22. kolo

Stejně jako v úvodním dějství se i ve druhé půli prosadil Vojtěch Brak, jehož zásluhou si Ústí nad Labem připisuje do soutěžní tabulky plný bodový zisk. 528 diváků bylo také svědky červené karty, kterou v 84. minutě uviděl po druhé žluté kartě Tomáš Janíček.

Z Ústí nad Labem je to ode mě pro dnešek vše, těším se na počtenou opět někdy příště. Zdeněk Kamínek ml. (19:54:14)

:
    Pozápasové statistiky:

Branky:
    7. a 69. Brak – 40. Vošahlík.
    ŽK: 36. J. Peterka – 5. Sus, 51. Janíček, 60. Polák.

90+3
    Konec zápasu po nastavení dvou minut a deseti sekund ve druhém poločase.

90+2
    Prostějov nepříjemně napadá domácí.

90+1
    Jan Vošahlík upadl v útočném pokutovém území a doslova celá hostující střídačka se dožadovala penalty, píšťalka hlavního sudího zůstala němá.

90+1
    Druhé ofsajdové postavení domácích (na ofsajdy 2:1).

90+1
    Hlavní rozhodčí Pavel Rejžek nastaví druhou půli o dvě minuty.

90
    Utkání končí také pro Daniela Richtera, kterého severočeský kouč nahrazuje Matějem Valentou.

89
    Aleš Schuster se svou jedovkou neprostřelil obranu domácích.

87
    Daniel Richter vyslal do brejku Lukáše Matějku, který stejně jako Daniel Procházka v prvním poločase bránu minul.

84
    Prostějov bude dohrávat v deseti. Tomáš Janíček zastavil na obranné polovině Army Lukáše Matějku, který by šel úplně sám na bránu. Kapitán hostů obdržel druhou žlutou a automaticky červenou kartu. Kapitánskou pásku převzal Jan Vošahlík.

83
    Martin Slaninka přestřelil.

83
    Ofsajd Ústí nad Labem (na ofsajdy 1:1).

81
    Za potlesku fanoušků opouští hrací plochu Daniel Procházka, tým posílí čerstvými silami Václav Prošek.

78
    Ofsajd hostů (na ofsajdy 0:1).

75
    Naposledy dnes střídá Oldřich Machala a Petar Aleksijević. Zápas končí pro Lubomíra Machynka, naopak příležitost dostane Matěj Biolek.

Dnešní utkání sleduje 528 diváků.

72
    Druhé střídání Prostějova. Adama Ševčíka nahradí Karel Kroupa.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky: 7. Brak, 69. Brak – 40. Vošahlík

Karty:   36. J. Peterka (UNL) – 5. Sus (PRO), 51. Janíček (PRO), 60. Polák (PRO)   84. Janíček (PRO)

Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 5:3. Rohy: 14:2. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:22.
    FK VIAGEM Ústí nad Labem: Lindr – Strada, Brak, Pimpara, Šimeček – D. Richter (90. Valenta), J. Peterka (C), Miskovič – Krátký, Šup (62. Matějka), D. Procházka (81. Prošek). Trenéři: Aleš Křeček, Petr Vrabec, Juraj Šimurka.
    Náhradníci: D. Němec – Janso, M. Bílek, Prošek, Valenta, Matějka, Nágl.

1. SK Prostějov: P. Le Giang – Machynek (75. Biolek), Janíček (C), Schuster, Slaninka – Sus (47. Koudelka) – Píchal, Vošahlík, Polák, Lutonský – A. Ševčík (72. Kroupa). Trenéři: Oldřich Machala, Petar Aleksijević.
    Náhradníci: Mucha – Kroupa, Koudelka, Pančochář, Biolek, Zapletal, Žikol.

Rozhodčí: Rejžek – Kubr, Melichar; delegát: Helebrant; technický delegát: Hubička