Breda – Emmen 1:1 (kon.)
NAC Breda
1:1 (0:1)
FC Emmen
Pátek 12.04.2019, 20:00 • Rat Verlegh Stadion (Breda) • Nizozemská Eredivisie • 30. kolo

On-line přenos je u konce. Na počtenou. (22:11:17)

Předehrávka 30. kola nizozemské Eredivisie se nesla v duchu záchrannářského souboje. V tabulce poslední Breda se potřebovala přiblížit barážové pozici, hosté z Emmenu se zase baráži chtěli vyhnout.

A byli to právě oni, kdo skóroval jako první. Po necelé čtvrthodině otevřel zápasový účet Slagveer. Emmenští měli navrch i ve zbytku poločasu, teprve v jeho závěru museli čelit dvěma hrozbám.

Po změně stran se Breda dostala více do hry, z čehož vypramenily některé další šance. Recept na soupeřovu obranu však dlouho hledala. Našla ho až v 88. minutě, kdy přítomné publikum rozjásal Palmer-Brown a výsledku stanovil konečnou podobu 1:1.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 10:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 11:15.

90+6

90+6
    Po centrovaném míči se sápal Korte (Breda) a dokázal ho odhlavičkovat směrem k bráně. Bohužel pro domácí tým nad, takže utkání skončí remízou.

90+5
    A i díky tomu ještě mají možnost udeřit z rohového kopu. Dokonají v poslední nastavené minutě obrat?

90+4
    Domácí fotbalisté obléhájí velké vápno.

90+2
    Další karetní trest. Luka Ilić (Breda) zaklekl hlavu ležícího gólmana. Tohle se opravdu nedělá. Není divu, že mu protivníci hned vyčinili.

90+1
    S napomenutím dohraje zápas Gervane Kastaneer (Breda), žlutou kartu dostal za podražení.

90
    A mohlo být ještě veseleji. Lundqvist obdržel přihrávku na penaltový puntík, ale s ideální šancí na obrat nenaložil vůbec dobře. Přestřelil!
    88. Erik PALMER-BROWN - 1:1

88
    Breda právě vstřelila branku!
    V Braze je veselo! Po Ilićově vyražené pumelici rozpoutal gejzír radosti pohotovou dorážkou ERIK PALMER-BROWN – 1:1.

85
    Ben Moussa (Emmen) fauloval uprostřed hřiště.

84
    Střídání post za post v týmu FC Emmen: ze hřiště odešel autor rozdílové trefy Luciano Slagveer, do hry naskočil jiný záložník Reuven Niemeijer.

83
    Pojistku na emmenské vítězství mohl připnout Arias! Prodíral se k centrovanému míči, který nakonec z brankové čáry odkopl obránce.