Wolfsberger – Austria 1:1 (kon.) | Linz – St. Pölten 0:0 (kon.) | Salzburg – Sturm Graz 3:1 (kon.)
LASK Linz
0:0 (0:0)
SKN St. Pölten
Neděle 14.04.2019, 14:30 • TGW Arena, Linz • Rakouská Bundesliga • O titul

Domácí celek byl v tomto zápase favoritem, navíc více než poločas hrál proti deseti soupeřům. Ani tak se mu však nepodařilo vstřelit gól. Neprosadili se ani hosté, a tak tento duel končí remízou. (16:25:08)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 13:8. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 15:15.

90+8

90+6
    Hlavička Dominika Friesere končí nad, Christoph Riegler bude vykopávat od své branky.

90+5
    Vinou několika ošetřování a zranění se bude ještě nějaký čas nastavovat.

90+4
    Sledujeme hru před brankou SKN, ale domácí celek ani po rohovém kopu nedokázal dostat míč do brány.

90+2
    Hraje se daleko od obou branek, navíc je momentálně Luan zraněný a ošetřovaný.

90+2
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Husein Balič, přichází Daniel Schütz.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat, velkou šanci si momentálně Linz nemůže vypracovat.

89
    Christoph Riegler rozehrává míč od své branky, balon dokázal zastavit po centru před branku.

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí mají převahu, ale na gól čekají.

87
    Žlutou kartu dostává Martin Rasner (SKN St. Pölten).

84
    Žlutou kartu dostává Philipp Wiesinger (LASK Linz).

84
    Philipp Wiesinger a Peter Michorl kombinovali na polovině, následně se pokoušeli rychle rychle přenést hru, ale ke střele se Linz nedostal.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme rychlý fotbal, domácí fotbalisté se pokouší vstřelit rozhodující branku utkání.

79
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

79
    Žlutou kartu dostává Luan (SKN St. Pölten).

77
    Jeden z hostujících hráčů se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale domácí obrana zapracovala velmi dobře.

76
    Žlutou kartu dostává Thomas Goiginger (LASK Linz).

75
    Ačkoliv byl domácí celek jasným favoritem, tak se stále v zakončení hodně trápí a nemůže své šance proti oslabenému soupeři proměnit.

74
    Žlutou kartu dostává Christoph Riegler (SKN St. Pölten).

74
    Samuel Tetteh, který před malou chválí přišel, se nyní dostal do střelecké pozice. Jeho ráně chyběla přesnost, míč končí vedle tyčky.

73
    Reinhold Ranftl vedl útočnou akci svého celku, neměl komu přihrát, a tak přenesl hru na druhou stranu.

70
    Hostující hráči hrající bez vykartového Roberta Ljubicice se pokouší hrát na polovině soupeře, ale vytvoření stabilního tlaku se stojí mnoho sil.

70
    Žlutou kartu dostává Manuel Haas (SKN St. Pölten).

68
    Domácí celek se vrací ke své aktivní hře, hosté hrají hodně zataženě a v deseti hráčích se brání.

65
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Christian Ramsebner, přichází Samuel Tetteh.

64
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází René Gartler, přichází Aleksandar Vucenovic.

62
    Rohový kop vybojoval hostující celek. Daniel Luxbacher se rozhodl pro centr před branku, jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval míč ale obrana jej odvrátila.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce druhého poločasu, hosté se po delší době dostali před branku soupeře. Míč dostal Manuel Haas, který vybojoval autové vhazování.

59
    Hraje se na obranné polovině Pöltenu, domácí jsou jednoznačně aktivnější fotbalisté.

57
    Maximilian Ullmann pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil dobře mířený vytáhl Christoph Riegler na rohový kop. Ten se Linzu příliš nepovedl.

56
    Centr se snesl před branku a hostující defenziva odvrátila hru jen na autové vhazování.

56
    Peter Michorl zakončoval, jeho projektil zblokovala hostující obrana na rohový kop.

55
    Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má převahu, sledujeme aktivní hru Linzu, SKN se musí bránit.

53
    Philipp Wiesinger pálil z velké dálky, jeho rána končí mimo branku, gólman Christoph Riegler zasahovat ani nemusel.

52
    Hostující celek, v deseti hrající, se nyní musí bránit aktivní hře domácích. Centr po volném kopu se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit celkem snadno.

49
    Prvním zajímavějším momentem ve druhém poločase byla až zlatá karta, kterou dostal hostující celek.

49
    Žlutou kartu dostává Daniel Luxbacher (SKN St. Pölten).

46
    Zdá se, že ani jeden celek neprovedl střídání během poločasové přestávky.

46

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, šancí jsme viděli poměrně hodně, navíc od 41. minuty hrají hosté bez vykartovaného Roberta Ljubicice.

45+2

45+2
    Christoph Riegler odkopává od své branky, s rozehrávkou příliš nepospíchal.

45+1
    Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45
    Domácí Gernot Trauner centroval před branku, ale jeho projektil byl zblokovaný. Následně Christoph Riegler vyboxoval míč.

43
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit. LASK bleskově otáčí směr hry.
    41. Červená karta po 2. žluté

41
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Robert Ljubicic (SKN St. Pölten).

39
    V posledních minutách mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Souboje o míč se odehrávají na půlce.

36
    Od své vlastní branky rozehrává domácí celek, který před malou chvílí neproměnil dobrou střeleckou pozici. Linz hraje aktivněji.
    35. Joao Victor (LIN)

35
    Obrovská šance domácích. Jeden z hráčů se dostal k odraženému míči, byl to Joao Victor. Jeho rána z dobré pozice končí mimo branku.

34
    Thomas Goiginger centroval před branku, ale René Gartler velmi dobře odhlavičkoval.

33
    Žlutou kartu dostává Robert Ljubicic (SKN St. Pölten).

31
    Půlhodina hry je pryč, výraznější šance k vidění sice jsou, ale gólmani podávají dobré výkony a předvádí dobré zákroky.

30
    Christian Ramsebner otáčí rychle směr hry, domácí hráči se do výraznější akce nedostali, bleskově nakopli hosté balon zpět.

28
    Michael Ambichl rozehrává rohový kop, na který míč vyrazil brankář.

28
    Žlutou kartu dostává Gernot Trauner (LASK Linz).

27
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších střeleckých příležitostí.

25
    Domácí vhazovali na své polovině, pokouší se rychle dostat hru na útočnou polovinu. Martin Rasner si poradil nedovoleným zákrokem v souboji, domácí na míči zůstanou.

22
    Centr se snesl před branku a hlavičku z bezprostřední pozice znovu výborně vytěsnil brankář na roh.

21
    Nyní vybojovali rohový kop. Ránu jednoho z hráčů vyrazil na roho Christoph Riegler.

20
    Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější hru, fotbalisté v bílém na výraznější šanci čekají.

18
    Reinhold Ranftl a Manuel Haas se střetli v souboji o míč. Oba hráči jsou ošetřovaní na hrací ploše. Hra se tak zastavila.

16
    Úvodních patnáct minut hry je pryč, sledujeme aktivnější hru domácího celku, ale ten však na výraznější šanci čeká.

14
    Luan rozehrává na své polovině, dlouhým kopem chtěl dostat spoluhráče do šance, ale míč má jen domácí gólman. Alexander Schlager rozehrává.

13
    Dva volné kopy rozehrával hostující celek, ale ani jeden nepřinesl výraznější šanci.

11
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek kombinuje na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet před bránou.

10
    Domácí nyní kombinují na polovině soupeře. Peter Michorl přihrával do předbrankového prostoru, kde tušil spoluhráči. Ti tam sice byli, ale obsazení.

9
    Michael Ambichl poslal centr před branku, domácí obrana si snadno dokázala poradit.

8
    St. Pölten rozehrávalo rohový kop. Centr se sice snesl před branku, ale Daniel Luxbacher nedokázal přesněji hlavičkovat. Míč však do autu tečoval obránce. Proto uvidíme roh z druhé strany.

3
    Favoritem v zápase je domácí celek, který se nyjí dostal na útočnou polovinu. Gernot Trauner vedl akci svého celku, ke střele se však přes dobrou obranu SKN nedostal.

2
    Husein Balič vhazoval na obranné polovině, dlouhým hodem zkoušel přenést hru, což se mu nepodařilo.