Wolfsberger – Austria 1:1 (kon.) | Linz – St. Pölten 0:0 (kon.) | Salzburg – Sturm Graz 3:1 (kon.)
LASK Linz
0:0 (0:0)
SKN St. Pölten
Neděle 14.04.2019, 14:30 • TGW Arena, Linz • Rakouská Bundesliga • O titul

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

LASK Linz: Schlager – Ramsebner, Trauner, Wiesinger – Ranftl, Holland, Michorl, Ullmann – Goiginger, Klauss, Joao Victor.
    Náhradníci: Gebauer – Frieser, Haudum, Otubanjo, Pogatetz, S. Tetteh, Wostry.

SKN St. Pölten: Riegler – Luan, Ambichl, Petrović – Ingolitsch, Ljubicic, Rasner, Luxbacher, Haas – Balič, Gartler.
    Náhradníci: Vollnhofer – Bajrami, Schütz, Vucenovic..

1

1
    Domácí hrají v bílém, hosté pak v červeném.

2
    Husein Balič vhazoval na obranné polovině, dlouhým hodem zkoušel přenést hru, což se mu nepodařilo.

3
    Favoritem v zápase je domácí celek, který se nyjí dostal na útočnou polovinu. Gernot Trauner vedl akci svého celku, ke střele se však přes dobrou obranu SKN nedostal.

8
    St. Pölten rozehrávalo rohový kop. Centr se sice snesl před branku, ale Daniel Luxbacher nedokázal přesněji hlavičkovat. Míč však do autu tečoval obránce. Proto uvidíme roh z druhé strany.

9
    Michael Ambichl poslal centr před branku, domácí obrana si snadno dokázala poradit.

10
    Domácí nyní kombinují na polovině soupeře. Peter Michorl přihrával do předbrankového prostoru, kde tušil spoluhráči. Ti tam sice byli, ale obsazení.

11
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek kombinuje na polovině soupeře a pokouší se něco vymyslet před bránou.

13
    Dva volné kopy rozehrával hostující celek, ale ani jeden nepřinesl výraznější šanci.

14
    Luan rozehrává na své polovině, dlouhým kopem chtěl dostat spoluhráče do šance, ale míč má jen domácí gólman. Alexander Schlager rozehrává.

16
    Úvodních patnáct minut hry je pryč, sledujeme aktivnější hru domácího celku, ale ten však na výraznější šanci čeká.

18
    Reinhold Ranftl a Manuel Haas se střetli v souboji o míč. Oba hráči jsou ošetřovaní na hrací ploše. Hra se tak zastavila.

20
    Domácí celek rozehrává od své branky, sledujeme klidnější hru, fotbalisté v bílém na výraznější šanci čekají.

21
    Nyní vybojovali rohový kop. Ránu jednoho z hráčů vyrazil na roho Christoph Riegler.

22
    Centr se snesl před branku a hlavičku z bezprostřední pozice znovu výborně vytěsnil brankář na roh.

25
    Domácí vhazovali na své polovině, pokouší se rychle dostat hru na útočnou polovinu. Martin Rasner si poradil nedovoleným zákrokem v souboji, domácí na míči zůstanou.

27
    Hra se přelévá ze strany na stranu bez výraznějších střeleckých příležitostí.

28
    Žlutou kartu dostává Gernot Trauner (LASK Linz).

28
    Michael Ambichl rozehrává rohový kop, na který míč vyrazil brankář.

30
    Christian Ramsebner otáčí rychle směr hry, domácí hráči se do výraznější akce nedostali, bleskově nakopli hosté balon zpět.

31
    Půlhodina hry je pryč, výraznější šance k vidění sice jsou, ale gólmani podávají dobré výkony a předvádí dobré zákroky.

33
    Žlutou kartu dostává Robert Ljubicic (SKN St. Pölten).

34
    Thomas Goiginger centroval před branku, ale René Gartler velmi dobře odhlavičkoval.

35
    Obrovská šance domácích. Jeden z hráčů se dostal k odraženému míči, byl to Joao Victor. Jeho rána z dobré pozice končí mimo branku.
    35. Joao Victor (LIN)

36
    Od své vlastní branky rozehrává domácí celek, který před malou chvílí neproměnil dobrou střeleckou pozici. Linz hraje aktivněji.

39
    V posledních minutách mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry. Souboje o míč se odehrávají na půlce.

41
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Robert Ljubicic (SKN St. Pölten).
    41. Červená karta po 2. žluté

43
    Rohový kop rozehrával hostující celek, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala snadno poradit. LASK bleskově otáčí směr hry.

45
    Domácí Gernot Trauner centroval před branku, ale jeho projektil byl zblokovaný. Následně Christoph Riegler vyboxoval míč.

45+1
    Dvě minuty se budou nastavovat nad rámec prvních pětačtyřiceti.

45+2
    Christoph Riegler odkopává od své branky, s rozehrávkou příliš nepospíchal.

45+2

Po prvním poločase platí bezbrankový stav, šancí jsme viděli poměrně hodně, navíc od 41. minuty hrají hosté bez vykartovaného Roberta Ljubicice.

46

46
    Zdá se, že ani jeden celek neprovedl střídání během poločasové přestávky.

49
    Žlutou kartu dostává Daniel Luxbacher (SKN St. Pölten).

49
    Prvním zajímavějším momentem ve druhém poločase byla až zlatá karta, kterou dostal hostující celek.

52
    Hostující celek, v deseti hrající, se nyní musí bránit aktivní hře domácích. Centr po volném kopu se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit celkem snadno.

53
    Philipp Wiesinger pálil z velké dálky, jeho rána končí mimo branku, gólman Christoph Riegler zasahovat ani nemusel.

55
    Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má převahu, sledujeme aktivní hru Linzu, SKN se musí bránit.

56
    Peter Michorl zakončoval, jeho projektil zblokovala hostující obrana na rohový kop.

56
    Centr se snesl před branku a hostující defenziva odvrátila hru jen na autové vhazování.

57
    Maximilian Ullmann pálil z dobré pozice před brankou, jeho projektil dobře mířený vytáhl Christoph Riegler na rohový kop. Ten se Linzu příliš nepovedl.

59
    Hraje se na obranné polovině Pöltenu, domácí jsou jednoznačně aktivnější fotbalisté.

60
    Půlhodina hry zbývá do konce druhého poločasu, hosté se po delší době dostali před branku soupeře. Míč dostal Manuel Haas, který vybojoval autové vhazování.

62
    Rohový kop vybojoval hostující celek. Daniel Luxbacher se rozhodl pro centr před branku, jeden z jeho spoluhráčů hlavičkoval míč ale obrana jej odvrátila.

64
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází René Gartler, přichází Aleksandar Vucenovic.

65
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Christian Ramsebner, přichází Samuel Tetteh.

68
    Domácí celek se vrací ke své aktivní hře, hosté hrají hodně zataženě a v deseti hráčích se brání.

70
    Žlutou kartu dostává Manuel Haas (SKN St. Pölten).

70
    Hostující hráči hrající bez vykartového Roberta Ljubicice se pokouší hrát na polovině soupeře, ale vytvoření stabilního tlaku se stojí mnoho sil.

73
    Reinhold Ranftl vedl útočnou akci svého celku, neměl komu přihrát, a tak přenesl hru na druhou stranu.

74
    Samuel Tetteh, který před malou chválí přišel, se nyní dostal do střelecké pozice. Jeho ráně chyběla přesnost, míč končí vedle tyčky.

74
    Žlutou kartu dostává Christoph Riegler (SKN St. Pölten).

75
    Ačkoliv byl domácí celek jasným favoritem, tak se stále v zakončení hodně trápí a nemůže své šance proti oslabenému soupeři proměnit.

76
    Žlutou kartu dostává Thomas Goiginger (LASK Linz).

77
    Jeden z hostujících hráčů se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale domácí obrana zapracovala velmi dobře.

79
    Žlutou kartu dostává Luan (SKN St. Pölten).

79
    Střídání v týmu LASK Linz: ze hřiště odchází Thomas Goiginger, přichází Dominik Frieser.

80
    Dostáváme se do poslední desetiminutovky zápasu, sledujeme rychlý fotbal, domácí fotbalisté se pokouší vstřelit rozhodující branku utkání.

82
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

84
    Philipp Wiesinger a Peter Michorl kombinovali na polovině, následně se pokoušeli rychle rychle přenést hru, ale ke střele se Linz nedostal.

84
    Žlutou kartu dostává Philipp Wiesinger (LASK Linz).

87
    Žlutou kartu dostává Martin Rasner (SKN St. Pölten).

88
    Dostáváme se do finální fáze hry ve druhém poločase, domácí mají převahu, ale na gól čekají.

89
    Christoph Riegler rozehrává míč od své branky, balon dokázal zastavit po centru před branku.

90
    Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat, velkou šanci si momentálně Linz nemůže vypracovat.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90+2
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Husein Balič, přichází Daniel Schütz.

90+2
    Hraje se daleko od obou branek, navíc je momentálně Luan zraněný a ošetřovaný.

90+4
    Sledujeme hru před brankou SKN, ale domácí celek ani po rohovém kopu nedokázal dostat míč do brány.

90+5
    Vinou několika ošetřování a zranění se bude ještě nějaký čas nastavovat.

90+6
    Hlavička Dominika Friesere končí nad, Christoph Riegler bude vykopávat od své branky.

90+8

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 9:1. Střely mimo: 9:3. Rohy: 13:8. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 15:15.

Domácí celek byl v tomto zápase favoritem, navíc více než poločas hrál proti deseti soupeřům. Ani tak se mu však nepodařilo vstřelit gól. Neprosadili se ani hosté, a tak tento duel končí remízou. (16:25:08)