Macháč – Napolitano 2:0 (kon.) | Piros – Pavlásek 2:1 (kon.)
Zopp – Lehečka 1:2 (kon.) | Galović – Poljak 2:0 (kon.)
Adam Pavlásek
Adam Pavlásek (13)
1
3 6 3
Středa 01.05.2019, 12:15 • Centrální kurt, Ostrava (CZE) • Challenger Ostrava - Ostra Group Open by Moneta (antuka) • 2. kolo

6:3
    Je to tak! Pavlásek vztekle odpálil míček a prohrává tohle utkání. Piros neměl v dohrávce mnoho práce a postupuje do dalšího kola!

Zápas se již dnes nestihne odehrát a bude dohráván zítra. Nejspíše v odpoledních hodinách. Zatím Vám děkuji za pozornost.

Sotva vysušili a upravili kurt, tak se nám opět spustila průtrž mračen! Opravdu s podivem a s nepochopením nechápu, proč i na turnajích typu challenger nejsou povinné plachty k zakrytí kurtů. Ono to sušení zabere poměrně dost času. Takže i nadále musíme čekat, až se počasí nad Ostravou umoudří a dle srážkového radaru to nevypadá příliš optimisticky. Tak uvidíme!

Hráči již opustili hrací plochu. Čeká nás tedy druhá delší pauza.

Další přerušení. Nad Ostravou se nám opět rozpršelo. Hráči však zůstávají pod deštníky na kurtu.

5:3
    Maďar čistou hrou potvrzuje brejk a je hodně blízko k celkovému vítězství. To vše za drobného deště a doufejme, že se stihne zápas odehrát.

4:3
    Piros zvládá hru u sítě a opět bere soupeři servis. Pavlásek má další nůž na krku!

40-40
    Perfektní výměna! Piros toho nyní hodně naběhal. Pavlásek si jej dokonce přitáhl k síti a následně zakončuje smečí!

3:3
    Ihned první využit a Pavlásek se dočkal a dostává se zpět do hry!

2:0
    Nádherná výměna a neskutečně co nyní Piros doběhl. Od základní čáry doběhl hodně zkrácený míček a ještě křížem dokázal zakončit podél pásky. Pavlásek bez šance! Ač byl jeho kraťas sebevíc povedený.

1:0
    Pavlásek nezvládá začátek rozhodujícího setu a nabízí jako první soupeři svůj servis!

0:6
    Piros dostává ve druhém setu nepopulárního kanára a tento zápas rozhodne třetí sada! Pavlásek je rozhodně nyní na koni.

0:4
    Piros se bránil hodně hluboko za základní čarou. Pavlásek toho využil, naběhl si k síti a dvěma dobrými údery si vypracoval pohodlné vedení 4:0 ve druhém setu! Piros ztrácí podruhé servis!

Hráči se již rozcvičují a zanedlouho budeme moci pokračovat ve hře.

V Ostravě přestalo pršet a po vysušení kurtu se bude pokračovat ve hře!

0:2
    Pavlásek využívá hned první nabídnutý brejkbol ve druhé sadě, když se vzápětí rozpršelo a hra je nyní přerušena!

6:3
    Piros zahrál dobrý první servis a Pavlásek returnuje jen mimo kurt! První sadu získává Zsombor Piros.

3:1
    Piros proměňuje ihned svůj první brejk tohoto zápasu a ujímá se jako první vedení v prvním setu!