Dánsko – USA | 1:7 (kon.) | | | Lotyšsko – Rusko | 1:3 (kon.) | | | Kanada – Německo | 8:1 (kon.) |
Itálie – Norsko | 1:7 (kon.) | | | Velká Británie – Slovensko | 1:7 (kon.) | | | Švédsko – Švýcarsko | 4:3 (kon.) |
ILHK Hr. Králové – IHC Nový Jičín | 9:4 (kon.) | | | IHC Olomouc – IHC Přerov | 3:4 (po pr.) | | | Černošice – Brno | 18:10 (kon.) |
ILHK Hr. Králové – IHC Přerov | 3:11 (kon.) | | | IHC Olomouc – IHC Nový Jičín | 7:4 (kon.) |
konec
Kanada
8:1
(2:0, 2:1, 4:0)
Německo
52:18
|
Vyloučení v týmu Kanada (Thomas Chabot – 2 min., hákování).
|
|
47:51
|
Vyloučení v týmu Kanada (Dylan Strome – 2 min., hákování).
|
|
40:42
|
Trest 2+10 minut pro Patrcka Hagera za vražení na hrazení. Menší trest odpyká Dominik Kahun.
|
|
36:33
|
Vyloučení v týmu Kanada (Jonathan Marchessault – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
31:01
|
Vyloučení v týmu Německo (Lean Bergmann – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
28:13
|
Vyloučení v týmu Kanada (Jonathan Marchessault – 2 min., podrážení).
|
|
25:49
|
Vyloučení v týmu Německo (Frederik Tiffels – 2 min., vysoká hůl).
|
|
17:24
|
Vyloučení v týmu Kanada (Pierre-Luc Dubois – 2 min., podrážení).
|
|
14:28
|
Vyloučení v týmu Kanada (Shea Theodore – 2 min., držení).
|
|
01:19
|
Vyloučení v týmu Německo (Marco Nowak – 2 min., držení).
|
Branky a nahrávky:
3. Chabot (Marchessault, D. Strome), 17. Mark Stone (Severson, Nurse), 27. Mark Stone (D. Strome, Marchessault), 39. Mark Stone (Dubois, Marchessault), 44. Mantha, 45. Mantha (Turris), 46. S. Reinhart (D. Strome), 54. Cirelli (Joseph) – 39. Ehliz (Eisenschmid, Y. Seidenberg)
Rozhodčí: Gofman (RUS), Staňo (SVK) – Kaderli (SUI), Leermakers (NED)
Diváci: 6510
Neproměněná penalta:
Kanada:
M. Murray (Hart) – Nurse, Severson, Chabot, Stecher, Theodore, P. Myers, Fabbro – Marchessault, Dubois (A), Mark Stone – Cirelli, Couturier, S. Reinhart – McCann, Turris (C), Mantha – Henrique, Jost, D. Strome – Joseph.
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Treutle (Niederberger) – M. Müller (C), Holzer, Y. Seidenberg, Nowak, J. Müller, Reul, Schopper – Ehliz, Hager (A), Pföderl – Tiffels, Draisaitl (A), Kahun – Plachta, Michaelis, Eisenschmid – Fauser, Bergmann, Noebels – Mauer.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Německo: Treutle (Niederberger) – M. Müller (C), Holzer, Y. Seidenberg, Nowak, J. Müller, Reul, Schopper – Ehliz, Hager (A), Pföderl – Tiffels, Draisaitl (A), Kahun – Plachta, Michaelis, Eisenschmid – Fauser, Bergmann, Noebels – Mauer.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Gofman (RUS), Staňo (SVK) – Kaderli (SUI), Leermakers (NED)
Diváci: 6510
Michal Konvalina