Barca – Industria 40:35 (kon.) | HC Vardar – Veszprém 27:24 (kon.)
Barca
40:35 (20:16)
Industria Kielce
Neděle 02.06.2019, 15:15 • Lanxess Arena, Kolín nad Rýnem (Německo) • Liga mistrů - Final Four • O 3.–4. místo

To už je z mé strany vše. Vy ale budete moci samozřejmě sledovat i finálový zápas mezi Vardarem a Veszprémem, který začíná v 18:00. (16:58:28)

FC Barça Lassa – PGE Vive Kielce 40:35 (20:16)
    Nejvíce branek: Mem 8, Dolenec 8/6, Ilić 6 – Moryto 10/8, Koroljok 6, Dujshebaev 5/1. Rozhodčí: Santos, Fonsca (POR). Sedmimetrové hody: 8/7 – 11/9. Vyloučení: 9:7. ČK: dos Santos (BAR).

Třetí místo v letošním ročníku Ligy mistrů bere Barcelona, která porazila Kielce 40:35. Byl to bezstarostný zápas, který divákům v Lanxess Areně nabídl gólové hody. Ve druhém poločase se ještě zdálo, že by polský tým mohl s výsledkem něco udělat, ovšem v době, kdy to bylo o tři góly, Kielce nezvládly dlouhou dvojnásobnou početní výhodu a to už bylo pro zbytek duelu klíčové.

Nejlepší střelci:
    Dika Mem 8 – Arkadiusz Moryto 10

Konec zápasu. (40:35)
    60
    Poslední gól utkání střílí Arkadiusz Moryto. (40:35)
    60
    Do trháku se dostal DIka Mem, který tváří v tvář Ivićovi nezaváhal a zaznamenal čtyřicátý gól svého týmu v zápase! (40:34)

60
    Běží už poslední minuta zápasu. (39:34)
    59
    Barca si už může závěr duelu užít. Po náběhu z levého křídla se prosadil Ilić. (39:34)

58
    Střelu Blaže Jance skvěle zneškodnil Pérez de Vargas! (38:34)
    58
    Jure Dolenec dnes sedmičky neomylně proměňuje. Ani teď se na tom nic nemění. (38:34)

58
    Mamić dostal dvě minuty za stažení Fabregase. (37:34)
    57. 37:34
    57
    Moryto se prosadil také ze hry. Dostal míč na pravé křídlo, seběhl si až před Péreze de Vargase a nezaváhal. (37:34)
    56
    A následnou sedmičku proměnil Moryto. (37:33)

56
    Na přímou červenou to sice nebylo, na dvě minuty ale ano. Protože jde už o třetí vyloučení dos Santose, tak pro něj zápas stejně končí! (37:32)

56
    Dos Santos fauloval Dujshebaeva. Po zákroku na střeleckou ruku se sudí ještě dívají na video a možná bude následovat i červená karta! (37:32)
    56
    Lehkou ztrátu míče Kielců trestá prudkou střelou pod víko Fabregas. Myslím, že je skoro rozhodnuto! (37:32)