Čtvrtek 06.06.2019, 01:30 • Stade Saputo, Montreal • Americká MLS

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (03:51:10)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:1. Střely mimo: 6:0. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 19:14.

Je dobojováno! Po nezáživné první půli jsme se dočkali změny stran a také velké změny v obrazu hry, jež nabrala mnohem větší tempo. I tak jsme si museli počkat na první velkou šanci až do šedesáté minuty, kdy svou možnost neproměnil Urruti. O pět minut toho argentinský útočník musel litovat, neboť Cabrerův faul uvnitř pokutového území proměněnou penaltou potrestal Víctor Rodríguez. Domácí se však nesložili a v rozmezí od 74. do 78. minuty skóre otočili. Další nařízenou penaltu proměnil Taider, který následně protečoval pod břevno i nepovedenou střelu Shomea. Seattle, kterému dnes chybělo hned deset hráčů, už se na odpověď nezmohl, a tak kanadský tým slaví vybojované vítězství 2:1.

90+6

90+6
    Nenápadným způsobem se hosté dostali k ještě jedné rozehrávce od rohového praporku, který byl toho času fyzicky nepřítomen. Zadní řady Impact každopádně nemuseli řešit vůbec nic, co by stav 2:1 ohrozilo.

90+5
    Hráči kanadského týmu jednoduše zachytili míč a měli spoustu prostoru na provedení protiútoku. Trochu překombinovanou situaci zakončoval Urruti, jenže křižnou střelou z pravé strany Freiovu bránu minul.

90+4
    Hosté zaváhali v přechodové fázi. Urruti na protiútok rezignoval a vydal se k praporku, kde výborně zapracoval Shipp. Špetka času Seattlu ještě zbývá!

90+4
    Náznak závěrečného tlaku Sounders moc dlouho netrval. Centr zprava byl odvrácen a balón se záhy octnul až u brankáře Freie.

90+3
    Domácí elegantně přenesli hru doprava na Jacksona-Hamela a díky tomu si mohli dovolit pošetřit další čas. Navíc má Montreal k dispozici ještě jedno střídání.

90+2
    Harry Shipp šikovně přihrál do odkrytého křídla Tolovi. Tomu se však vůbec nepovedlo odcentrovat a Evan Bush rozhodně nebude chvátat s nařízenou rozehrávkou.

90+1
    Přestože se přerušovalo jen minimálně, nastavuje se druhý poločas hned o pět minut!

90
    Urruti poslal míč na odkrytou levou stranu, kde měl Novillo hodně prostoru, ale nikoliv podporu od spoluhráčů. Obrana Sounders s ním tedy moc práce neměla.

89
    Leerdamova narážečka poslala míč do autu. Seattle tak přichází o další vteřinky, kterých do konce zápasu už moc nezbývá.

88
    Jackson-Hamel dostal míč do náběhu, nicméně Urrutimu už ho předat nedokázal. Tak jako tak bude Montreal vhazovat.

87
    Harry Novillo na pětníku tančil kolem balónu a nenechal ho žádnému z protihráčů, kteří měli výraznou početní výhodu.

86
    Střídání v týmu Montreal Impact: ze hřiště odchází Omar Browne, přichází Anthony Jackson-Hamel.

85
    Střídání v týmu Seattle Sounders FC: ze hřiště odchází Víctor Rodríguez, přichází Henry Wingo.

84
    Maximiliano Urruti si seběhl k pravé postranní čáře, kde ho zfauloval Campbell. S domácími šancemi na zisk tří bodů to začíná vypadat velmi dobře.