Čtvrtek 06.06.2019, 01:30 • Stade Saputo, Montreal • Americká MLS
    78. Saphir TAIDER - 2:1

78
    Montreal právě vstřelil branku!
    Impact v rozmezí pěti minut otáčí stav na 2:1! Urruti musel vyběhnout pryč z pokutového území a přihrát na Brownea. Panamskému fotbalistovi střela z hranice šestnáctky vůbec nesedla, nicméně s velkou dávkou štěstí poslal míč na SAPHIRA TAIDERA a ten těžkým kopem levačkou zakončil nechytatelně pod břevno.
    74. Spahir TAIDER - 1:1

74
    Kanadský celek necelých dvacet minut před koncem vyrovnává na 1:1! SAPHIR TAIDER vystřelil z penalty do nejlepšího místa pro gólmana. Frei však skákal na opačnou stranu a neměl šanci průměrný kop vyrazit.
    65. Víctor RODRÍGUEZ - 0:1

65
    Seattle právě vstřelil branku!
    Hosté ze hry nevystřelili, ale i tak se v pětašedesáté minutě dostávají do vedení! Míč si na penaltový puntík postavil VÍCTOR RODRÍGUEZ a nekompromisní ranou ho zavěsil do levého horního rohu Bushovy brány.