Weiden – Spišská Belá 3:2 (kon.) | Blatná – Plzeň 4:5 (kon.) | West Coast – Česko U14 2:3 (kon.)
Plzeň – Blatná 2:0 (kon.) | West Coast – Česko U14 0:4 (kon.) | Spišská Belá – Weiden 5:0 (kon.)
TJ Blatná Datels
4:5 (0:3, 4:2)
HBC Plzeň
Neděle 16.06.2019, 10:40 • Hokejbalová hala Plzeň • Pilsen Cup

Konec zápasu. (11:35:52)

29:45
    Hra se odehrává ve středním pásmu, vypadá to, že skóre už se měnit nebude.

29:01
    Je ohlášena poslední minuta tohoto duelu. Udrží Plzeň jednobrankový náskok?

27:29
    Tým TJ Blatná právě vstřelil branku!
    Datlové prohrávají už jen o jednu branku! DAVID SLEZÁK se krásně prokličkovat až před Kočku a z těsné blízkosti ho překonává. Bez asistence.

26:59
    Štrunc se řítil na Stankaye, ale gólman Blatné si připisuje úspěšný zákrok.

25:55
    Síly na plastu jsou vyrovnané, oba týmy hrají ve čtyřech.

25:55
    Vyloučení v týmu TJ Blatná Datels (Říha – 2 min., zdržování hry).

25:47
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Buzinkay – 2 min., vysoká hůl).

25:47
    Plzeňský tým si po obdržené brance vyžádal oddechový čas.

25:25
    Datlové využívají početní výhodu a snižují na rozdíl dvou branek! DAVID SLEZÁK vypálil pár kroků před modrou, Kočka se za míčkem jen ohlédl a už byl za jeho zády. Asistence: Daniel Říha.

24:53
    Blatná stále drží útočnou třetinu, Plzni se ještě nepodařilo vyhodit.

24:35
    Datlové jsou usazeni před Kočkou, ten už musí zasahovat.

24:16
    Vyloučení v týmu HBC Plzeň (Buzinkay – 2 min., zdržování hry).

23:48
    Polák se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, ale jeho ráně chyběla tvrdost, byl bráněn hráči Blatné.

22:50
    Datlové vyhodili z vlastní třetiny, hrací předmět mířil na plzeňskou klec, Kočka ho raději kryje a přerušuje hru.

22:07
    Nyní jsou na balonku plzeňští hokejbalisté a zakládají další útočnou akci.

21:24
    Datlové odpovídají vsítěným gólem! JAN ŠTĚPÁNEK utekl všem hráčům plzeňského celku a posílá míček za záda Kočky, který byl proti jeho střele krátký. Asistence: David Slezák.

20:22
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeňští hráči opět skórují! Celá akce mečounů v útočném pásmu pokračovala a DAVID EICHLER byl tentokrát před klecí Blatné úspěšný. Asistence: Jan Chabina.

20:05
    Eichler dostal přihrávku přesně k levé tyči, ovšem vyprášil jen beton gólmana z Blatné.

18:58
    Teď už je zase Plzeň nastěhovaná před Stankayem. Heczko střílel od pravého mantinelu, ale trefuje jen zadní mantinel.

17:48
    Datlové snižují! Hokejbalisté Blatné ujeli do brejku, který dokázali využít, balonek za brankovou čáru dopravil DAVID SLEZÁK. Asistence: Vít Bašta.

15:41
    Hráči ze západních Čech mají do druhé části hry stejný vstup jako měli do té první, opět dávají rychlý gól! Plzeň hned po buly získala útočné pásmo, přesný byl z prostoru před brankou PAVEL BUZINKAY. Asistence: Marek Štrunc.

15:23
    Heczko posílá první ránu na gólmana Blatné ve druhém poločasu, ten má lapačku v pohotovosti.

15:01

15:00

14:46
    Blatná se pokoušela ještě něco vymyslet v útočné třetině, ale nepovedlo se jí ani vystřelit na bránu. Balonek je na hokejkách plzeňských hráčů, kteří ho posílají na druhou stranu.

14:01
    Probíhá poslední minuta této části hry.

13:56
    Heczko zkoušel pozornost gólmana Blatné, ale od modré míjí zařízení.

13:05
    Po delší chvilce už zase v útočném pásmu operují domácí hráči.

12:22
    Kočka si připisuje už třetí důležitý zákrok za sebou. Datlové chtějí snížit a jsou hladoví po gólu.

11:12
    Plzeňští obránci musejí sprintovat, protože na Kočku jim utíkají hráči Blatné, ale Plzeň nakonec zvládá ozbrojit soupeře.

09:21
    Mečouni se prosazují už potřetí! Hokejbalisté ze západu Čech se z vlastního pásma po rychlé akci dostali až před Stankaye, MAREK ŠTRUNC obdržel přihrávku do běhu k levé tyči, neváhal a okamžitě pálil, míček se zastavil až v síti. Asistence: Pavel Buzinkay.

09:11
    Jeden z hráčů Blatné zůstal ležet na hrací ploše, nyní už se ale zvedá a za potlesku diváků odchází na střídačku.

06:51
    Hokejbalisté ze západočeské metropole už vedou o dva góly! PAVEL BUZINKAY se prosazuje z blízkosti svatyně Blatné. Asistence: Marek Štrunc a David Eichler.

06:07
    Mečouni se snaží rozehrát ze své třetiny, zatím se to moc nedaří, teď se to povedlo jen za cenu zakázaného uvolnění.

05:21
    Icing na straně hráčů z Blatné.

04:35
    Plzeňští hráči jsou nastěhovaní před Stankayem a kombinují.

03:38
    Datlové se dostali na delší dobu do útočné třetiny, ale žádnou větší gólovou příležitost si nevypracovali.

02:53
    Icing na straně plzeňských hokejbalistů, buly před Kočkou.

02:24
    Chabina vypálil z prostoru mezi kruhy, strážce svatyně Blatné má míček ve své moci.

01:27
    Zakázané uvolnění Plzně, buly před plzeňským mužem s maskou.

00:27
    Tak to je pěkný nástup mečounů! MAREK ŠTRUNC předvedl nádhernou individuální akci, prokličkoval se až před gólmana Blatné a míček krásně zavěsil za jeho záda. Bez asistence.

00:01

Hráči obou týmů už se staví na modré čáry, za malou chvíli začínáme.

TJ Blatná Datels: Stankay (Chaloupka) – Ochotný, Oulehle, T. Ehrlich, Bárta, Šuhajová, Červenka – Slezák, Říha, Štěpánek, Bašta, Slezák, M. Ehrlich, Šurátová

HBC Plzeň: Kočka (Šebek) – Eichler, Ruml, Pavlíček, Heczko, Bokr, Kárník, Pavelka, Král, Dobrý, Polák, Krejčí, Beneš, Štrunc, Kopal, Kučera, Červený, Smeták, Chabina, Král, Buzinkay, Kaiser

Rozhodčí: Soukup, Pala.

Mečouni mají momentálně na svém kontě 4 body, stejně jako tým České republiky. Oba tyto celky jeden duel vyhrály a v tom vzájemném remizovaly. Datlové jsou na tom hůře, pouze s jedním bodem se nacházejí na posledním místě. Podaří se Blatné dotáhnou na Plzeň?

6. TJ Blatná Datels – 1 bod

Hezký den z plzeňské hokejbalové haly! Vítám vás u dalšího duelu mládežnického mezinárodního turnaje. Tento přenos je věnován zápasu, ve kterém své síly změří TJ Blatná Datels a domácí tým HBC Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:40.

Markéta Peclová

Branky a nahrávky: 18. Slezák (Bašta), 22. Štěpánek (Slezák), 26. Slezák (Říha), 28. Slezák – 1. Štrunc, 7. Buzinkay (Štrunc, Eichler), 10. Štrunc (Buzinkay), 16. Buzinkay (Štrunc), 21. Eichler (Chabina)

Rozhodčí: Soukup, Pala