Zabrze – Karviná 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Jihlava – Prostějov 4:0 (kon.)
Sereď – L. Mikuláš 7:2 (kon.) | Jablonec – Pardubice 4:1 (kon.) | Groznyj – Dunajská Streda 5:1 (kon.)
Jagiellonia – Ružomberok 2:1 (kon.) | Trnava – Skalica 3:3 (kon.) | Raków – Třinec 3:3 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 1:0 (kon.) | Jastrzębie – Opava 2:1 (kon.) | Győr – Trenčín 0:4 (kon.)
Slovácko – Olimpic 2:0 (kon.) | Bischofswerdaer FV 08 – Teplice 1:4 (kon.) | Slavia – Č. Budějovice 0:2 (kon.)
SK Slavia Praha
0:2 (0:2)
SK Dynamo Č. Budějovice
Středa 26.06.2019, 18:30 • Čelákovice • Přípravný zápas

87
    Žlutou kartu dostává Čavoš (SK Dynamo Č. Budějovice).

80
    Slávisté teď zahrávali dva rohové kopy. Po tom druhém míč nebezpečně pochodoval malým vápnem. V bráně ale neskončil. Bude z toho třetí roh.

78
    Baluta v naděné šanci z levé strany hranice vápna branku hostí neohrozil. Střela byla hodně nepřesná.

74
    Staňek teď výborným zákrokem podržel svůj tým.

70
    Provod mohl rozhodnout! Střelou z levé strany pokutového území vzdálenější tyč ale minul!

69
    Obrovský závar před Staňkem. K zakončení se málem dostal Olayinka, ale trefil jen obránce hostí a Budějovice následně dokázaly míč odvrátit do bezpečí.

66
    Žlutou kartu dostává Mareček (SK Dynamo Č. Budějovice).

58
    Martan v zajímavé šanci, slávistického brankáře ale nepřekonal. Navíc, i kdyby se mu to povedlo, tak byl při tom ofsajdu. Takže gól by ani neplatil.

57
    Budějovice hromadně střídají – Odešli: Čolič, Mršič, Havelka – přišli Mareček, Čavoš, Táborský.

52
    Staňek teď vytahuje nebezpečnou střelu Alexandra Baluty na rohový kop. To byla hodně zajímavá šance domácího týmu.
    42. Jiří KLADRUBSKÝ - 0:2

42
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Budějovice vedou nečekaně nad Slávii 2:0! JIŘÍ KLADRUBSKÝ poslal nechytatelnou střelu z pokutového kopu k pravé tyči. Kovář vystihl stranu na míč ale nedosáhnul!
    41. Penaltový zákrok

41
    Opět špatná rozehrávka domácích, po kterém si hosté potáhli míč do vápna a je z toho penalta!

40
    Čolič z pravé strany pokutového území jen těsně minul levou tyč domácí brány. To byla zajímavá příležitost Českých Budějovic.

22
    Hned vzápětí mohlo být vyrovnáno, ale nebezpečná střela jednoho ze slávistyckých hráčů skončila jen těsně mimo hostující brány.
    21. David LEDECKÝ - 0:1

21
    Tohle si van Buren za rámeček nedá, neboť špatně rozehrál a to dokázal potrestat z hranice vápna po přihrávce Schranze přízemní střelou k pravé tyči DAVID LEDECKÝ.

20
    Kladrubský si udělal na hranici pokutového území prostor ke střele, obešel si několik obránců Slavie. Poslal hodně nebezpečnou točenou střelu směrem do vzdálenějšího horního rohu. Míč se ale do branky nezatočil.

MCh

Branky: 21. Ledecký, 42. Kladrubský (pen.)

Karty:   66. Mareček (CEB), 87. Čavoš (CEB)

SK Slavia Praha: 1. poločas Kovář – Zelený, Hovorka, Kúdela, Frydrych – Zmrhal, Hušbauer, Hromada, van Buren – Škoda, Tecl

2. poločas Markovič – Holeš, Hovorka, Frydrych, Zelený – Traoré, Ševčík – Baluta, Langhamer, Olayinka – Hilál

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Javorek, Havelka – Schranz, Provod, Mršič – Ledecký

2. poločas Staněk – Čolič, Talovierov, Novák, Kladrubský – Havelka, Kulhánek – Martan, Provod, Mršič – Ayong

Rozhodčí: Pechanec – Kubr, Hurych