Columbus – Seattle 1:2 (kon.) | Cincinnati – Houston 3:2 (kon.) | Montreal – Minnesota 2:3 (kon.)
Kansas City – Chicago Fire 1:0 (kon.) | Los Angeles FC – Vancouver 6:1 (kon.) | San Jose – Real Salt Lake 1:0 (kon.)
Atlanta United – New York RB 3:3 (kon.) | Philadelphia – Orlando City 2:2 (kon.)
Philadelphia Union
2:2 (1:0)
Orlando City
Neděle 07.07.2019, 22:40 • Talen Energy Stadium, Chester • Americká MLS

90
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Máme opět vyrovnáno! Nově příchozí Real připravil nahrávkou ideální střeleckou pozici KACPERU PRZYBYLKOVI, jenž technickým pokusem na zadní tyč prostřelila Rowea! Čeká nás velmi dramatický závěr zápasu!
    81. Santiago PATIŇO - 1:2

81
    Orlando City právě vstřelilo branku!
    To je neskutečné! SANTIAGO PATIŇO snad po pěti vteřinách na hřišti převrací vedení na stranu Orlanda! Hlavičku Muellera gólman Blake pouze vyrazil před sebe. K míči doběhl nejrychleji právě Patiňo, jenž už měl velmi snadnou práci.
    67. Dom DWYER - 1:1

67
    Pouhé tři minuty po svém pobytu na hřišti se Nani zasloužil o vyrovnání! Portugalec centrem našel hlavu DOMA DWYERA, jenž z podobné pozice jako v první půli Fabian zamířil do úplně stejného místa, tedy k levé tyči.
    4. Marco FABIAN - 1:0

4
    Skvělý start Philadelphie! Picault se uvolnil po pravé straně a následně vyslal do vápna nadýchaný centr, který si našel MARCO FABIAN, jenž svou hlavičku umístil nechytatelně k levé tyči! Asistence: Fafa Picault

Milan Huppert

Branky: 4. Fabian (Picault), 90. Przybylko (Real) – 67. Dwyer (Nani), 81. Patiňo

Karty:   90+3. Real (PHI)

Držení míče: 61 % : 39 %.
    Střely na branku: 7:4. Střely mimo: 11:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 9:8.
    Philadelphia Union: Blake – Gaddis, Elliott, Collin, Wágner (89. Real) – Bedoya, Medunjanin, Aaronson (78. Fontana) – Fabian (67. Santos) – Przybylko, Picault
    Náhradníci: Freese – Trusty, Fabinho, Real, Allen, Fontana, Santos

Orlando City: Rowe – O'Neill (64. Nani), De John, Miller – Smith, Powers, Rosel, Ascues, Acosta – Michel (74. Mueller), Dwyer (80. Patiňo)
    Náhradníci: Ranjitsingh – Méndez, Johnson, Mueller, Patiňo, Nani, Ruan

Rozhodčí: Sibiga – Uranga, Garner