Olomouc – Zlín | 1:0 (kon.) | | | Opava – Příbram | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Č. Budějovice | 0:2 (kon.) |
Sparta – Jablonec | 2:0 (kon.) |
Dukla Praha – Třinec | 2:3 (kon.) | | | Sokolov – Hradec Králové | 0:0 (kon.) | | | Pardubice – Žižkov | 2:1 (kon.) |
Líšeň – Varnsdorf | 2:2 (kon.) | | | Prostějov – Vyšehrad | 1:0 (kon.) |
Portugalsko – Arménie | 4:0 (kon.) | | | Španělsko – Itálie | 2:1 (kon.) |
Michalovce – Žilina | 0:3 (kon.) | | | Senica – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Pohronie – Slovan Bratislava | 1:3 (kon.) |
L. Mikuláš – Ružomberok B | 0:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Šamorín | 2:0 (kon.) | | | Dubnica – Bardejov | 1:0 (kon.) |
Poprad – Slovan Bratislava U21 | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Púchov | 1:0 (kon.) |
Genk – Mechelen | 3:0 (kon.) |
LA Galaxy – Los Angeles FC | 3:2 (kon.) |
Ufa – FK Krasnodar | 2:3 (kon.) | | | Samara – Arsenal Tula | 2:3 (kon.) | | | CSKA Moskva – Orenburg | 2:1 (kon.) |
Rostov – Spartak | 2:2 (kon.) |
Raków – Korona | 0:1 (kon.) | | | Wisla Krakov – Śląsk | 0:1 (kon.) | | | Piast Gliwice – Lech Poznaň | 1:1 (kon.) |
Manchester Utd. – Inter | 1:0 (kon.) | | | Benfica – Chivas USA | 3:0 (kon.) |
Liverpool – Dortmund | 2:3 (kon.) | | | Norimberk – PSG | 1:1 (kon.) |
Newcastle – West Ham | 1:0 (kon.) | | | Wolverhampton – Manchester City | 0:0 (3:2 po pen.) |
konec
FC Ufa
2:3
(2:0)
FK Krasnodar
David Suchý
Branky:
29. Carp (Kozlov), 40. Tabidze (O. Thill) – 50. Namli, 73. Vilhena, 86. Tabidze (vla.)
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13.
Rozhodčí: Jeskov – Mosjakin, Bolotenkov
Diváci:
Karty: 65. Igboun (UFA), 87. Krotov (UFA) – 28. Spajić (KRS), 54. Ramírez (KRS)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 35 % : 65 %.
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13.
FC Ufa:
Černov – Suchov, Pucko, Tabidze, Jokić (C), Alijev – O. Thill (83. Krotov), Carp (84. Zasejev), Da. Fomin, Igboun – Kozlov (72. Sysujev).
Náhradníci: Šafinskij – Alikin, Bizjak, Jemeljanov, Gjorgobjani, Krotov, Mochbalijev, Zasejev, Vaněk, Sysujev.
Trenér:
FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Spajić, Martynovič (C), Ramírez – K. Olsson (66. Ignatěv), Kambolov, Vilhena (90. Fjóluson) – Wanderson, Namli (70. Sulejmanov) – Ari.
Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Ignatěv, Ivan, Sulejmanov, Stockij, Utkin, Berg.
Trenér:
Náhradníci: Šafinskij – Alikin, Bizjak, Jemeljanov, Gjorgobjani, Krotov, Mochbalijev, Zasejev, Vaněk, Sysujev.
Trenér:
FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Spajić, Martynovič (C), Ramírez – K. Olsson (66. Ignatěv), Kambolov, Vilhena (90. Fjóluson) – Wanderson, Namli (70. Sulejmanov) – Ari.
Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Ignatěv, Ivan, Sulejmanov, Stockij, Utkin, Berg.
Trenér:
Rozhodčí: Jeskov – Mosjakin, Bolotenkov
Diváci:
Střely na branku: 3:7. Střely mimo: 4:7. Rohy: 6:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 11:13. (15:06:24)
Hosté dokonce otáčejí výsledek ve svůj vlastní prospěch! Hlavní sudí musel ponechat výhodu, načež se k míči dostal Ramírez, který to zkoušel hodně tvrdým zakončením. Do něj ale vložil hlavu domácí JEMAL TABIDZE, jenž si tak vstřelil vlastní branku.
Najednou tu máme vyrovnávací branku v podání hostů! Krasnodar totiž dlouhou dobu kombinoval na polovině soupeře, až se k fantastické ráně z dobrých pětatřiceti metrů dostal TONNY VILHENA, na jehož zakončení si Černov sáhl.
Tak branka nakonec platí! Namli to na levém křídle udělal parádním způsobem, díky dobré kličce se dostal až do pokutového území, kde jeden z domácích vypíchl míč právě na YOUNESE NAMLIHO, jenž přehodil Černova.
Domácí se dostávají do dvoubrankového vedení! Ufa totiž zahrávala rohový kop z pravé strany, který se kroutil do malého vápna. Tam se do zakončení natlačil JEMAL TABIDZE, jenž pohotovou hlavičkou prostřelil brankáře Safonova.
To jsou věci, domácí jdou totiž do vedení! Vše začalo standardní situací, která putovala do pokutového území, kde jeden z domácích sklepl za šestnáctku. Tam se nacházel CATALIN CARP, jehož pohotová rána směřovala za brankáře.
FC Ufa: Černov – Suchov, Pucko, Tabidze, Jokić (C), Alijev – O. Thill, Carp, Da. Fomin, Igboun – Kozlov.
Náhradníci: Šafinskij – Alikin, Bizjak, Jemeljanov, Gjorgobjani, Krotov, Mochbalijev, Zasejev, Vaněk, Sysujev.
FK Krasnodar: Safonov – Petrov, Spajić, Martynovič (C), Ramírez – K. Olsson, Kambolov, Vilhena – Wanderson, Namli – Ari.
Náhradníci: Kricjuk, Sinicyn – Fjóluson, Ignatěv, Ivan, Sulejmanov, Stockij, Utkin.
Rozhodčí: Jeskov – Mosjakin, Bolotenkov.
Na opačné straně stojí ambiciózní Krasnodar, který měl tak trochu jiné starosti. Krasnodar totiž obsadil sympatickou třetí pozici, což v konečném důsledku znamená předkolo Ligy mistrů. Nechybělo málo a Krasnodar se mohl dostat do skupinové fáze, avšak druhý Lokomotiv Moskva měl lepší vzájemnou bilanci. Ani hráčům Krasnodaru se první ligový zápas této sezóny zrovna moc nepovedl, v souboji proti Achmatu byla k vidění pouze jedna branka, o kterou se po třiceti minutách hry postaral Beriša, který dokonce neproměnil pokutový kop. Krasnodar se tak pokusí napravit zaváhání.
Fotbalisté Ufy se po základní části uplynulé sezóny ocitli na čtrnácté pozici, což neznamenalo sestup do nižší soutěže, nýbrž následnou baráž o setrvání. Ufa nakonec dvojzápas proti Tomsku dokázala zvládnout, díky čemuž si uhájila prvoligovou příslušnost. Ufa má za sebou první utkání tohoto ročníku, avšak to se zrovna moc nepovedlo. V souboji proti Uralu padlo hned pět branek, přičemž se soupeř dostal do dvoubrankového vedení, načež Ural reagoval kontaktní brankou. Ural si vzal vedení o dvě branky zpět, nicméně čtyři minuty před koncem snížil na konečných 2:3 Fomin.