Helsinki – CZ Bělehrad 2:1 (kon.) | AIK Stockholm – Maribor 3:2 (po pr.) | Karabach – Dundalk 3:0 (kon.)
Rosenborg – BATE 2:0 (kon.) | Kodaň – New Saints 1:0 (kon.)
HJK Helsinki
2:1 (0:0)
FK Crvena Zvezda Bělehrad
Středa 31.07.2019, 18:00 • Telia 5G-Areena (Helsinky) • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Již bylo zřejmé, že domácí nedosáhnou na další dvě branky. Zápas nakonec končí vítězstvím Helsinek, ale postupem Bělehradu, který dal branku na hřišti soupeře a splnil si tak svou povinnost. Celkově nebyl zápas příliš dobrý, za zmínku jen stojí úvodních patnáct minut začátku druhého poločasu, kdy se Helsinki dostaly do vedení, ale Bělehrad zanedlouho dokázal vyrovnat. Domácí nakonec nesklopili zbraně, ale s přibývajícími minutami již bylo jasné, kdo bude postupovat dále. Nakonec se fanoušci dočkali ještě jedné branky v nastavené minutě.
    V dalším kole se Bělehrad utká s někým z dvojice Kodaň – TNS. S největší pravděpodobností půjde o dánský celek! (19:53:27)

90+4

90+3
    Nicméně Helsinkám schází ještě dvě branky k postupu. Momentálně je to 2:3 pro Bělehrad.
    90+2. Riku RISKI - 2:1

90+2
    Helsinki právě vstřelily branku!
    Domácí dokázali v posledních minutách zatlačit svého soka až před jeho branku a těží z toho svou druhou branku v dnešním zápase. RIKU RISKI si výborně v běhu zpracoval míč na levé straně a prostřelil Borjana. Asistence: Dahlstrom.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Střídání v týmu FK Crvena Zvezda Bělehrad: ze hřiště odchází Canas, přichází Degenek.

88
    Mensahova střela z vápna nebyla vůbec špatná, ale zamířil kousek nad branku!

87
    Centr na zadní tyč, kde byl připraven obránce Bělehradu a ten odhlavičkoval míč mimo pokutové území.

86
    Domácí celek se nyní uhnízdil na polovině soupeře a je z toho rohový kop...

85
    S míčem se Helsinki dostaly až do vápna, ale domácí hráč neměl dostatek prostoru ke své střele. Pokutové území Zvezdy bylo hodně nyní zahuštěné.

84
    Bělehrad využil skuliny v defenzívě soupeře a dostal se do zakončení, které musel eliminovat Rudakov. To vedlo následně k tomu, že defenzíva Zvezdy nebyla zcela na svých místech a domácí toho využili ke svému útoku.

82
    Bělehrad hraje úsporně. Nikam se netlačí a doslova si podmanil půlící čáru a Helsinki se nedostávají do žádného útoku.

80
    Zápas blíží ke svému konci a opravdu nesledujeme nic zajímavého. Zkrátka nejzajímavější byly úvodní minuty druhého poločasu, kdy padly dvě branky a to bude nejspíše vše z dnešního zápasu.

78
    Pavkov zahrál hodně vysoko svou nohu a pomezní rozhodčí jasně signalizuje tento faul.

78
    Střídání v týmu HJK Helsinki: ze hřiště odchází Parra, přichází Vaananen.

77
    Ten nepřinesl zakončení, naopak výpad domácího celku, který však taktéž skončil neúspěchem.

76
    Loudavým krokem míří k rohovému praporku El Fardou Ben, který bude rozehrávat rohový kop.