Nové Veselí – SHC Maloměřice 36:23 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
36:23 (17:12)
SHC Maloměřice Brno
Pátek 02.08.2019, 18:30 • ZDT Aréna, Nové Veselí • Přípravný zápas

Dámy a pánové, první utkání ve veselské hale je za námi. Sokol ve druhé půli jasně předčil svého soupeře a povolil mu pouze 11 gólů v porovnání se svými 19. Výhra domácích je naprosto zasloužená, avšak je ještě na čem do budoucna pracovat. Solidně zaplněná hala tleská svým koním a obráceně, já se budu těšit až za měsíc v rámci prvního extraligového utkání, které Veselí sehraje se stejným soupeřem jako dnes. Do té doby vám přeji pohodové léto a budu se těšit u veselské házené napočtenou! (19:53:52)

Konec zápasu. (36:23)
    60
    Ondra Veselý měl ale poslední slovo a z pravého křídla ustanovuje konečný stav na 36:23! (36:23)
    60
    Vítek nabídnutý rychlý brejk využil a snižuje na rozdíl 12 branek. (35:23)

60
    Půl minuta do konce. Stále nic nového na útočné polovině Veselí. (35:22)

60
    Poslední minuta dnešního utkání. Veselí začíná v útočné fázi. (35:22)
    59
    Voika oběhl obránce, který byl pivotem zablokovaný a procpal míč přes Schwarzera až do branky. (35:22)
    58
    Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým SHC Maloměřice – Brno (Kukla).
    (34:22)

58
    Laciná ztráta Veselských v útoku. Maloměřice toho na rychlý brejk nevyužily, avšak si došly pro sedmičku. (34:21)

57
    Poslední minuty utkání, které nám toho moc nepřineslo. Veselí ve druhé půli jednoznačně vymazalo svého soupeře a má výhru v kapse, to můžeme říci již teď. (34:21)

57
    Vyloučení v týmu SHC Maloměřice – Brno (Žďánský). (34:21)
    56
    Kuklova střela v pasivitě byla lapena Martinem Štohanzlem a navíc tu byl přechod do rychlého útoku, který zakončil Kristo Voika. (34:21)
    55
    Dodica si oklepl obránce, prošel pak přes Erbese a přesnou střelou do protipohybu navyšuje rozdíl na 12 branek. (33:21)

55
    Technická chyba SHC a Veselí jde po dlouhé době do postupného útoku, který jsme tu delší dobu neviděli. (32:21)
    54
    Veselý z pravého křídla proměnil pokus na delší tyč a teď je to otázka toho, zda dají gól všichni domácí hráči v poli. (32:21)
    53
    Voika se štěstím protlačil míč do branky a domácí berou záběr zápasu jednoznačně na pohodu a čtvrt plynu. (31:21)
    53
    Ptáčník to dnes bude mít drahé. Přidal třicátý gól a v bufetu po zápase bude jistě veselo. (30:21)
    52
    Bartůněk se objevil netradičně v dresu SHC na výpomoc v podobě druhé půlky a hned dal gól z křídla! (29:21)