Německo – Česko | 2:4 (kon.) |
Třinec – Kometa Brno | 5:2 (kon.) | | | Olomouc – Trenčín | 6:3 (kon.) | | | Chomutov – Litoměřice | 3:2 (kon.) |
Třebíč – Žďár n/S | 2:0 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 1:4 (kon.) | | | Jihlava – Prostějov | 6:0 (kon.) |
Frýdek-M. – Havířov | 2:3 (kon.) | | | Kadaň – Klatovy | 2:5 (kon.) | | | K. Vary – Novosibirsk | 2:3 (kon.) |
Martin – Lipt. Mikuláš | 1:3 (kon.) | | | Michalovce – Linz | 4:3 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Dubnica | 2:3 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Kolín | 7:5 (3:2 po s.n.) | | | Děčín – Mostečtí Lvi | 7:10 (kon.) | | | Nový Jičín – Opava | 1:5 (kon.) |
Nitra – Ženeva | 1:6 (kon.) | | | Rapperswil – Vítkovice | 4:2 (kon.) |
Vladivostok – Znojmo | 4:1 (1:0 po s.n.) | | | Pardubice – Mountfield HK | 7:2 (2:1 po s.n.) |
Zlín – Slavia | 3:2 (kon.) | | | Přerov – Vsetín | 1:3 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 7:3 (kon.) |
konec
SK Trhači Kadaň
2:5
(0:3, 1:1, 1:1)
HC Klatovy
58:31
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Reitspies.
|
|
54:58
|
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Rindoš – 2 min., vysoká hůl).
|
|
49:54
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (Šiller – 2 min., podrážení).
|
|
48:04
|
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Gajdoš – 2 min., hákování).
|
|
47:28
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (Kremláček – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
42:30
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (Lokajíček – 2 min., podrážení).
|
|
39:40
|
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Klodner – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:08
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (Hanzlík – 2 min., hákování).
|
|
16:15
|
Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Šilhán – 2 min., podrážení).
|
|
06:37
|
Vyloučení v týmu HC Klatovy (Roubal D. – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
28. Spálovský (Homer, Bárta), 48. Planý – 12. Mužík (Procházka), 14. Uhlík (Leština, Tulačka), 17. Leština (Slavík, Tulačka), 32. Tulačka (Šiller, Uhlík), 58. Eret (Mužík)
Rozhodčí: Grech, Hlinka – Bláha, Armstark
Diváci:
Neproměněná penalta:
SK Trhači Kadaň:
Galuška (Wolf) – Popela, Sysel, Chalupa, Klodner, Šilhán, Gajdoš, Spálovský – Řepík, Konečný, Čech – Dubský, Prymula, Vorobjov – Homer, Rindoš, Bárta – Planý, Kuba, Seniov
Náhradníci:
Trenér:
HC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík, Leština, Šiller, Kremláček, Štěpánek, Lokajíček – Tulačka, Uhlík, Roubal D. – Matyášek, Roubal J., Hanzlík – Reitspies, Procházka, Hasman – Mužík, Eret, Kolda
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Klatovy: Kolář (Hauser) – Slavík, Leština, Šiller, Kremláček, Štěpánek, Lokajíček – Tulačka, Uhlík, Roubal D. – Matyášek, Roubal J., Hanzlík – Reitspies, Procházka, Hasman – Mužík, Eret, Kolda
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Grech, Hlinka – Bláha, Armstark
Diváci:
Sabina Nováková