Zlínsko – Ostrava B 3:2 (kon.) | Vel. Meziříčí – Vrchovina 3:3 (kon.) | Kroměříž – Uničov 1:2 (kon.)
FC Zlínsko
3:2 (1:0)
FC Baník Ostrava B
Pátek 23.08.2019, 16:30 • Otrokovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 4. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, díky za pozornost a z Otrokovic Vám přeji příjemný zbytek dne. (18:19:32)

Otrokovice slaví druhé vítězství sezony, Baník naopak poprvé prohrává. První poločas dopadl lépe pro domácí, kteří drželi těsné jednobrankové vedení. Baník však na začátku druhé půle vyrovnal z pokutového kopu. Po rychlé reakci i na druhý domácí gól to vypadalo na remízu, ale o výhře svého týmu nakonec rozhodl střídající Minář. Viktoria tak bere tři body, "béčko" Baníku je dnes bez bodu.

90+1

90+1
    Žlutou kartu dostává Adam Jasenský (FC Viktoria Otrokovice).

90
    Otrokovice rozehrály roh nakrátko, aby mohly získat co nejvíce času.

89
    Viktoria vybojovala autové vhazování na útočné polovině. Má velmi dobře nakročeno k druhému vítězství sezony.

88
    Pořád se hraje velmi daleko od otrokovické klece. Hostům mezitím dochází čas na vyrovnání.

86
    Domácí málem využili další rohový kop, míč skákal po brankové čáře, ale hostující obrana ho nakonec odkopla do bezpečí.

86
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Milan Urban, přichází Lukáš Raab.

85
    Otrokovice zatím drží hru daleko od své klece, Baník se nyní nemůže dostat ani ze své poloviny.
    84. Michal MINÁŘ - 3:2

84
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Viktoria opět vede, do konce utkání zbývá sedm minut! MICHAL MINÁŘ si skvěle naběhl na centr od rohového praporku, díky čemuž mohl poslat míč do hostující sítě.

82
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jan Koňařík, přichází Michal Minář.

82
    Centr opět vypadal velmi nadějně, ale na poslední chvíli ho vyhlavičkoval pryč Celba.

81
    Viktoria získává jednu standardní situaci za druhou, nyní bude rozehrávat od levé pomezní čáry.

80
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B: ze hřiště odchází Martin Foltyn, přichází Adam Zajíček.

79
    Ani rohový kop domácí nevyužili. Po centru sice přišla hlavička, ale tu bez větších potíží lapil Číž.

78
    Centr Malého byl sice poměrně přesný, ale jeho spoluhráč prohrál hlavičkový souboj.